PDA

View Full Version : До всички, на които им закъснява...



JoeBanana
02-24-2007, 16:40
не сте бременни, не сте жертва и на цветна бременност, гафа не е станал :mrgreen:
в 90% от случаите мнимата ви бременност се дължи на притеснение, все още не напълно редовен цикъл, климатични промени, които също оказват влияние :mrgreen:
децата не се правят толкова лесно колкото си мислите :mrgreen:
ако съм пропуснал нещо - допълнете :mrgreen:

П.П. предлагам да се направи само една тема, в която да разискваме коя е бременна, колко деца ще има и кои ше са кръстниците :mrgreen:
вече не се издържа, всяка втора - закъсня ми, край бременна съм, живота ми е съсипан :mrgreen:

BeZ^BikiNi
02-24-2007, 16:57
Napulno podkrepqm , no za sujalenie nqma kak da gi sprem tiq temi i shte produljava da gi ima poneje s vseki izminal den DECATA zapochvat ot mn ranna vuzrast da pravqt sex dori bez da znaqt osnovni neshta :!: ](*,) :smt013

alkobalko
02-24-2007, 17:13
Наистина много добре казано. Трудно е обаче да се обясни на едно притеснено момиче, че не е бременно.

ABSOLUTme
02-24-2007, 17:15
Наистина много добре казано. Трудно е обаче да се обясни на едно притеснено момиче, че не е бременно.
ne pitai kolko e trudno,osobeno,ako purviq i test e +,a sled pregled se okaje,che nqma nishto :lol: 8-[

A_Loving_Girl
02-24-2007, 19:04
Най-сетне!Подкрепям =D> да има само една отворена тема в която да питат ,защото стана банално!!!

BloodSoul
02-24-2007, 19:06
Темата е много добра идея! И наистина е много трудно да се укроти едно момиче, което си мисли, че е бременно! Масова момичета, които са го правили пъряите пъти винаги се питат "Дали съм бременна" и т.н.

koalka
02-24-2007, 19:32
Едно смислено мнение да пуснеш и съм напълно съгласна. :wink:

punisher
02-24-2007, 19:55
не сте бременни, не сте жертва и на цветна бременност, гафа не е станал :mrgreen:
в 90% от случаите мнимата ви бременност се дължи на притеснение, все още не напълно редовен цикъл, климатични промени, които също оказват влияние :mrgreen:
децата не се правят толкова лесно колкото си мислите :mrgreen:
ако съм пропуснал нещо - допълнете :mrgreen:

П.П. предлагам да се направи само една тема, в която да разискваме коя е бременна, колко деца ще има и кои ше са кръстниците :mrgreen:
вече не се издържа, всяка втора - закъсня ми, край бременна съм, живота ми е съсипан :mrgreen:

евалЯ еваляя.. страХхоотно.. :D


въййй май съм бременна... :lol:

Ice_Queen
02-24-2007, 20:01
да прави си абсолютно...но накрая ще стане като със лъжливото овчарче..съмнения съмнения за бременност и накрая когато недай си боже има такъв гаф и тя да си каже : офф пак за пореден месец глупости.. :smt012

JoeBanana
02-24-2007, 20:07
да прави си абсолютно...но накрая ще стане като със лъжливото овчарче..съмнения съмнения за бременност и накрая когато недай си боже има такъв гаф и тя да си каже : офф пак за пореден месец глупости.. :smt012
чек, чек
ние даваме съвети само на база, това което ни казват и оттам нататък всяко момиче преценява дали да се довери само на нас или да направи и тест !
не сме гадателки, за да знаем 100% и не отговаряме, ако някой не ползва мозъка си по предназначение

malka_sladuranka
02-24-2007, 20:10
да прави си абсолютно...но накрая ще стане като със лъжливото овчарче..съмнения съмнения за бременност и накрая когато недай си боже има такъв гаф и тя да си каже : офф пак за пореден месец глупости.. :smt012
чек, чек
ние даваме съвети само на база, това което ни казват и оттам нататък всяко момиче преценява дали да се довери само на нас или да направи и тест !
не сме гадателки, за да знаем 100% и не отговаряме, ако някой не ползва мозъка си по предназначение Аз работя в канал 2001 и съм гадателка \:D/

Ice_Queen
02-24-2007, 20:13
да прави си абсолютно...но накрая ще стане като със лъжливото овчарче..съмнения съмнения за бременност и накрая когато недай си боже има такъв гаф и тя да си каже : офф пак за пореден месец глупости.. :smt012
чек, чек
ние даваме съвети само на база, това което ни казват и оттам нататък всяко момиче преценява дали да се довери само на нас или да направи и тест !
не сме гадателки, за да знаем 100% и не отговаряме, ако някой не ползва мозъка си по предназначение Аз работя в канал 2001 и съм гадателка \:D/

казах ли ти :smt005 .е това момиче ще Оправи форума ! :smt005

Иначе,дали ще си правят тест или не...после най-малкото да те търсят за кръстник :-D

malka_sladuranka
02-24-2007, 20:30
Не бе, хора. Ние им се чудиме, дразниме и им се подиграваме, обаче определено не им е лесно така да се притесняват. И аз съм се сдухвала за такива неща, определено не е приятно, така че до някаква степен ги разбирам.. (охх..как съм се напила, че даже и съчувствам :-k )

john_kaleka
02-25-2007, 09:43
Не бе, хора. Ние им се чудиме, дразниме и им се подиграваме, обаче определено не им е лесно така да се притесняват. И аз съм се сдухвала за такива неща, определено не е приятно, така че до някаква степен ги разбирам.. (охх..как съм се напила, че даже и съчувствам :-k )evalaaaaaaaaaaa =D>