PDA

View Full Version : Колко често ви свършва парфюма ? :]



Anonimus
02-24-2007, 16:48
Интересно ми е да разбера колко често ви се налага да си купувате нов парфюм :} и общо взето по колко пъти го ползвате на ден ? Примерно да речем един парфюм от 90 100мл .. то е ясно че на момичетата по бързо се харчи но все пак ..

още един отделен въпрос имам към момчетата ? Кви мазила ползвате да поддържате тялото си ? всмисъл .. освен примерно пяна за бръснене / афтершеив , нещо за подмишниците и един парфюм некви други работи ползвате ли .. просто искам да сравня :}

miss_fatty
02-24-2007, 16:52
ами аз поне на 2 седмици си купувам новичък дори и да си иам някой друг!!!

sexa_na_kompleksa
02-24-2007, 16:57
Ми веднъж на един-два месеца.Аз се прескам по малко.Не обичам да си изсипвам половината шишенце наведнъж.И не обичам когато някой мине покрай мен и десет минути след това все още да мирише на неговия парфюм,особено ако е някъв тежък :evil:

Baby_b
02-24-2007, 17:17
Аз на месец по веднъж някаде или 1 път на 2 месеца :) :::

jenkabenka
02-24-2007, 17:23
Li4no az imam nqkolko i o6te ne sa mi svur6ili za6toto si gi redyvam. A ponqkoga polzvam na maika mi parfumite. taka 4e nqmam problemi sus svur6vaneto na parfumite.

miloto_girl_4e
02-24-2007, 17:28
Аз имам доста парфюми, такаче ми свършват супер рядко, иначе си слагам на ден по 2-3 пъти някъде :wink:

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
02-24-2007, 17:39
Имам страшно много парфюми, любимия ми е от 1 юни миналата година, 100мл и дори не се е преполовил :shock: .
Иначе си слагам по един път на ден, рядко по два, защото понякога забравям с кой парфюм съм била преди и много мразя като се напръскам със 100 парфюма да мириша на не знам какво. :shock: :lol:

Diamantcheto`na`Sheiha
02-24-2007, 18:21
Ami az lichno imam okolo 19 parfiuma i si kupuvam po 1 vsqka sedmica ne po neobhodimost mi prosto taka.Kolekcioniram si gi po azbuchen red! :pPpP

BaMBOocHa
02-24-2007, 18:21
Редовно си имам вкъщи по около 5-6 парфюма...точно колко често си купувам нов нямам идея...но определено е често :)

Glezanka
02-24-2007, 19:46
Wui parfum ot koga ne sum si kupuwala ... imam sumati parfumi i dezedoranti,reduwam si gi,a ponqkoga ptikotwam i na maika mi kolekciikata ...

yes
02-24-2007, 19:52
Лятото си купих 100 мл на DKNY - Green Apple- пръскам се всеки ден и не го пестя много много, а съм изразходвала една десета сигурно. :::

ninsy
02-24-2007, 19:58
ми в месеца по 2-3 пъти си взимам

lunnoto_momi4e
02-24-2007, 20:21
Ами веднъж месечно сигурно,защото имам поне 3-4 и си ги редувам

ABSOLUTme
02-24-2007, 21:49
mi kato pusnat neshto novo i interesno :roll: gore-dolu 1 put v meseca
a samo da otbeleja,i az mn mrazq razni macki,deto kato minat i ostavqt mirizliva sleda za 15min..

sexy_anji_
02-24-2007, 22:45
имам много и ползвам всички едновременно :arrow: един ден с един друг- с различен не че с всичките заедно де :lol: и за това не ми свършват толкова често... и по-често предпочитам да си купувам нови и различни от колкото все едни и същи... попринцип всичките са на долу горе един принцип на ухание ама като се пръскам постоянно с един и същ парфюм и след известно време свиквам с него и хич не го усещам за това ги сменям 8)
незнам дали някой разбра нещо и какво исках да кажа..

да ви се похваля днес получих Амор Амор на Какарел(??)- cacharel , мнооого ми харесва :P

GLeZoRanA
02-25-2007, 12:46
Аз съм се заринал с парфюми . И според това с кой излизам и къде отивам слагам различен.. иначе когато имам възможност и си харесам си купувам..Имаше един период в който почти всяка седмица си взимах нов парфюм ...Сега малко съм се поспряла от покупката на нови , защото съм се заринала :lol:

Jamalska
02-25-2007, 13:33
Ми...май не си купувам хаха...имам некфи парфюмчета дет са ми от мн време ама са супер скъпи ...едното мие подрък,другите са останали от промоции...А принципно не си позволявам да давам пари за скъпи парфюми и си карам на дезодоратни и някаква тоалетна вода на Си-тру от Коледа:)...макар,че с повече повод ползвам и другите...

Някой спомена за зелената ябълка на Дона Карън...мнооого е як ама съм му изтървала заработката ;)