PDA

View Full Version : Нз кво да правя?!?



?!?
02-24-2007, 17:18
Абе, има 2 близначки от даскалото, дето мн ме кефха още от началото(те са 1 год по-малки от мен, ако това има значение, ама са си класа над мойто ниво и въпреки тва съм решил да се проам). Бях ги забравил, ама наскоро се запознахме и доста често почнахме да се засичаме :wink: Поздравяваме се, говорим си, ама искам поече :P Мене двете са ми еднакви, ама избрах си по-готинката де! Но проблема е, че никога не съм имал връзка с момиче от даскалото или пък с такова, което харесвам още преди да сме се запознали и затова искам да чуя някакви съвети как да действам? Кво да правя? #-o

koalka
02-24-2007, 17:31
Е, не трябва да правиш кой знае колко специално нещо, просто да й покажеш, че я харесваш и да действаш. :wink: Хубаво е, че си избрал само едната. :)

oTPoBHa
02-24-2007, 17:58
ми ако не те е срам да се запознаваш отиди и ги заговори за нещо общо примерно ако карат скейт а ти знаеш нещо за тфа иди и почнете да си говорите за скейта. но давам пример просто не че трябва да им говориш конкретно за скейт, просто ако имате нещо общо като тема на разговор иди и си говорете за тфа на мене винаги ми е било много приятно като някой непознат дойде и си говорим за нещо интересно . щото се опознаваме ;]

02-24-2007, 18:46
Е, не трябва да правиш кой знае колко специално нещо, просто да й покажеш, че я харесваш и да действаш. :wink: Хубаво е, че си избрал само едната. :)
Съгласна съм :-)

sunny_girl16
02-24-2007, 18:47
Покажи и по някакъв начин :-)

ThePainIsReaL
02-24-2007, 18:47
Just talk , talk , talk .. and keep talking [:
Абе , не се спичай пред нея , закачай я , показвай с жестове , че не ти е безразлична .. флирт просто :-D

BebeTooOoo
02-24-2007, 18:53
Ами добре си направил че си избрал саМо едната.Не е нужно да правиш нещо по специално ами просто да й покажеш че я харесваш и всичко ще си потръгне натам.

EvilBrunette
02-24-2007, 19:17
Хаха то остана и двете да завърти :roll: :-D Т'ва ми напомня за едни близначки от моето даскало. Гледам ги веднъж гушнали от двете страни някъв и ДВЕТЕ едновременно го опипват по задника. Палавници :-D . Направо ме разбиха.хаха :smt005

DeSiTo0o
02-24-2007, 19:24
Е, не трябва да правиш кой знае колко специално нещо, просто да й покажеш, че я харесваш и да действаш. :wink: Хубаво е, че си избрал само едната. :)
хаха и аз това си мисля...първо като прочетох близначки и си викам леле и с двете ли.... :lol: