PDA

View Full Version : Порастването и промяната...



POLA^_^
02-24-2007, 19:20
Ето какво:
Мислите ли,че по някакъв начин гаджето ви ви е променило!?Израстнахте ли по-някакъв начин откакто сте заедно?!И ако е ДА как усетихте това?!Върху какво се отрази!?Съжалявате ли?! :wink:

koalka
02-24-2007, 19:22
Мисля, че като цяло да.Не сме от много време заедно, че да има някаква коренна промяна, но мисля, че и двамата станахме малко по-сдържани в реакциите си и внимаваме какво си говорим един на друг.Но пак сме си същите общо взето.Както казах-промяната не е голяма.

desi45
02-24-2007, 19:23
az skusah s moito gadje predi edin mesec!!!s nego hodihme 2 meseca i ne moga da kaja 4e me e promenil!!no az si mislq 4e tova zavisi ot 4oveka a ne ot gadjeto mu!! :roll: :roll: :roll:

Bacard1
02-24-2007, 19:26
Ето какво:
Мислите ли,че по някакъв начин гаджето ви ви е променило!?Израстнахте ли по-някакъв начин откакто сте заедно?!И ако е ДА как усетихте това?!Върху какво се отрази!?Съжалявате ли?! :wink:

определено мисля че тя ме е променила и то мнм...по точно ние си бяхме почти еднакви само се дооошлаифахме..израснахме страшно мнм просто станахме толкова зряли хора толкова мъдри откакто сме двамата...толкова повече от хората около нас те за нас са прсото деца един вид...а как го усетихме ли ми просот си приказвахме и двамата разбрахме колко мнм сме се променили и се зарадвахме страшно мнм...ми нем исля че се е отразило в/у някои специално просто осъзнахме промяната...никога няма да съжалявам за тази промяна тя ме направи по добър човек....!!!

Ice_Queen
02-24-2007, 19:30
Обърна се живота ми на 360градуса....3 момчета са го правили...за жалост.Искам ми да не бях толкова чувствителна и да го приемах по мъжки ,да умеех да се отказвам.Въпреки че в последно време започна да не ми пука и да не влагам никакви чувства..пак има "белези" които остава в душата ми ,надраскани на сърцето ми..
Време е обаче да се стегна и да не се давам на мъжки.. :) Постепенно ще го постигна,вярвам,а вярата ми е вечна!

Insatiable
02-24-2007, 21:15
Като се замисля... Промени ме до известна степен. Преди бях много лигава такава, всичко приемах на майтап и въобще характера ми беше отвратителен.. но от както сме заедно се промених, "порастнах" с него :) не съжалявам за нищо

Siseetoo
02-24-2007, 22:02
Определено се промених... Отрази се на много неща , по принцип от него научих доста , тъй като е по - голям от мен и доста по- трезво гледа на нещата :-s ... но и много поуки си извлякох :!: Дано да ми помогне това за напред :roll:

BrokenInnocence
02-25-2007, 04:07
Всичките ми връзки са ме променили по малко, неизбежно е.

white_chik
02-25-2007, 11:17
Ми аз лично не намирам промяна в себе си.Или по-точно намирам,но тя не е заради гаждето ми,ами заради един приятел,с която доста се сближихме,откакто тръгнас с гаджето ми (много заплетено го казах #-o ).А иначе той казва,че аз чного съм го променила,че е станал много по-сериозен,че тледа и разсъждава по друг начин.

ThePainIsReaL
02-25-2007, 11:30
Сега съм сама като цяло . Нямам определено момче , на което да кажа , че ми е гадже . Но едно време имах уж по-сериозна връзка , която ме промени тотално , изцяло .. сега понякога дори не мога да се позная и не мога да спра да си задавам въпроса : " В какво се превърнах аз през последните 2 години само заради едно момче? " Промяната ме накара малко или много да израстна , но ме повлече и много надолу . Дали съжалявам - просто няма смисъл , защото дори да е така , аз не мога да върна времето назад и да променя нещата . Само се надявам сърцето ми някога да престане да чувства болка и самота .

alkobalko
02-25-2007, 11:31
Да, доста се променихме. За малко повече от 2 години станахме по-сдържани и по-мъдри. Преминахме през много неща, имали сме както хубави, така и доста трудни моменти. Те ни доказаха, че винаги можем да разчитаме един на друг. Че кактвото и да става ще сме заедно. Доказхме си колко много се обичаме.

MoHuTo
02-25-2007, 11:36
Всяко момче, с което съм ходила ме е променило по малко, но промените са незначителни :wink:

iiirish
02-25-2007, 12:16
не мисля, че който и да от нас се е променил! по-скоро със течение на времето всеки опознава в детайли другия със неговите хубави черти и недостатъци. според мен за да се усети някаква истинска промяна като израстване и т.н., то двамата трябва да са не от една или две години заедно...

{Sweety_f}
02-25-2007, 12:20
с тези момчета които съм била до сега...нито едно не правило и минимален опит да ме промени,защото ако не ме харесва такава каквато съм няма да ходи с мен...тфа е мойто мнение:)

Деду Мраз копеле!!!
08-19-2007, 13:45
Ето какво:
Мислите ли,че по някакъв начин гаджето ви ви е променило!?Израстнахте ли по-някакъв начин откакто сте заедно?!И ако е ДА как усетихте това?!Върху какво се отрази!?Съжалявате ли?! :wink:

определено мисля че тя ме е променила и то мнм...по точно ние си бяхме почти еднакви само се дооошлаифахме..израснахме страшно мнм просто станахме толкова зряли хора толкова мъдри

чакай, чакай... Велики мъдрецо, я обясни сега тука на простия човечец как хем сте се променили ТОООЛКОВА много, хем сте били почти еднакви???


О, и Велики мъдрецо - крушите зреят, доматите зреят - стават узрЯли, хората стават зрЕли...

MayKyTy
08-19-2007, 14:02
Ето какво:
Мислите ли,че по някакъв начин гаджето ви ви е променило!?Израстнахте ли по-някакъв начин откакто сте заедно?!И ако е ДА как усетихте това?!Върху какво се отрази!?Съжалявате ли?! :wink:

определено мисля че тя ме е променила и то мнм...по точно ние си бяхме почти еднакви само се дооошлаифахме..израснахме страшно мнм просто станахме толкова зряли хора толкова мъдри

чакай, чакай... Велики мъдрецо, я обясни сега тука на простия човечец как хем сте се променили ТОООЛКОВА много, хем сте били почти еднакви???


О, и Велики мъдрецо - крушите зреят, доматите зреят - стават узрЯли, хората стават зрЕли...
ан тъй и аз тъкмо тва щях да попитам :D

IKisseDAGirL
08-19-2007, 15:49
Научих се да правя компромиси и да разбирам, че не винаги моето държание или моето мнение е правилното. Освен това май съм станала малко по-толерантна към хората, преди изобщо не бях такава :shock:
Научих се и във взаимоотношенията си с даден човек да се съобразявам не само със себе си. Последното си беше доста трудно :lol: