PDA

View Full Version : Kajete pls



02-24-2007, 20:13
Am znachi malko se opletoh taka che vi molya za pomoshta vi.Znachi predi okolo 3 meseca se vliubih v edin moi priyatel.Dosta dylgo prodylji tova ,no nakraya toi se zabi s nai dobrata mi fr.Chuvstvah se sysipana togava i prez sylzi si obeshtah da i go vyrna.Ot togava te dvamata hodyat.Dosega vsichko beshe nared az dori go zabravih ,no eto che vchera tazi moya fr mi kaza che haresva drug.Na men mi stana smeshno zashtoto poznavam momcheto i toi veche nyakolko pyti mi namekna che iska da stane neshto mejdu nas.Tova e perfektniya moment da si otmystya .Oshte poveche che momcheto koeto tya sega haresva e mnogo svyastno i milo ,daje e gotin.Do tuk dobre ,no se zamesvat i chuvstvata mi kym drug,po koito dosta zdravo sym hlytnala(a toi ne si zaslujava ,typ e i e kurvar)Ta kakvo da pravya.Ako imate nyakakvi idei pishete pls :(

PriMaLChaoS
02-24-2007, 21:04
Според мен за к*рвара има голяма вероятност да си поредната бройка.Нищо не казваш какво той мисли за теб...
Свястното момче ти е намекнало, че го привличаш, т.е. е намерило нещо в теб, което цени... а това е много добре :) Дотук на твое място бих избрал свястното момче...

Тук идва въпросът само за да си отмъстиш ли искаш да тръгнеш с него ? Защото ако е така , по-добре не се зариваи още по-надълбоко в гняв и интриги... Освен това когато бившето ти гадже тръгна с твоята приятелка, кой е бил по-активен в намеците, защото ако е твоето бившо гадже почти цялата вина е негова...

Но най-вече изборът е свястното момче, но не тръгваи с него само заради отмъщение... помисли малко и за него и не го въвличаи във всичко това.

vvs_go
02-24-2007, 22:13
АУЕЙЙЙЙЙ!!!! КУPВООООООООО как нв те е срам как може да си толкова жестока не мисли6 ли 4е като и го "върнеш" 6те нарани6 едното мом4е ако не и двете заслужава6 да страда6 много горкото мом4е а сигурно е влюбен има6 ли си представа колко е гадно да си играят с теб при условие 4е си готин 4овек 4е си пи4 ама тя е куpва и не го осъзнава жалка история дано ти дойде акъла жалко наистина

The-Cult
02-24-2007, 23:09
Сега ако ще е само за да и го върнеш на онази твоя "приятелка" няма смисъл :!: След това този свястния пич те харесва и както казаха по-горе сигурно е влюбен в теб а ти ще тръгнеш с него само и само да си отмъстиш на нея е това по добре не го прави... 100 пъти по-добре ще ти е излизате на кфе той е с тая твойта "приятелка" ама постоянно ще гледа тебе... Но и замисли се че може да го нараниш ако го излъжеш че го харесваш обичаш и тн...А относно ония курварина... кво да ти кажа жалка история почти всяко момиче понякога харесва грешно момче само гледай да не изгориш и ти казвам няма смисал с тоя ако ще на Чад Майкъл Мъри 2-ри братовчед да е :smt005 Успех...и УМНАТА

koalka
02-25-2007, 07:03
И като си отмъстиш какво?Ти ще излезеш гадната к**ка, а не тя, а и осевн това на нея надали й пука, след като харесва друг.

alkobalko
02-25-2007, 07:06
Омъщението не е решение на проблема!

_tweety_sweety
02-25-2007, 08:14
Сега ако ще е само за да и го върнеш на онази твоя "приятелка" няма смисъл :!: След това този свястния пич те харесва и както казаха по-горе сигурно е влюбен в теб а ти ще тръгнеш с него само и само да си отмъстиш на нея е това по добре не го прави... 100 пъти по-добре ще ти е излизате на кфе той е с тая твойта "приятелка" ама постоянно ще гледа тебе... Но и замисли се че може да го нараниш ако го излъжеш че го харесваш обичаш и тн...А относно ония курварина... кво да ти кажа жалка история почти всяко момиче понякога харесва грешно момче само гледай да не изгориш и ти казвам няма смисал с тоя ако ще на Чад Майкъл Мъри 2-ри братовчед да е :smt005 Успех...и УМНАТА

=D>