PDA

View Full Version : iskam s1vet...!!!!



Shakiraaa
02-24-2007, 20:16
Zdraveite Sladuri!Iskam s1vettttttt pls kajete kvo stava ...imam chuvstvoto che s1m bremennaaaaaaa.....Pravih seks nqkade predi 1 mesec (bez prezervativ) i sled 2 dena mi doide....takaa tva dobreeee i daje si napravih test za da sam po sigurna i nali vsi4ko be6e OK.....Obacheeeee ot togava nasam izobshto ne se chuvstvam dobre...mnoo chesto me boli glavata,vse mi se gadi,povrashta,stava mi cherno pred ochite....vse me boli korema i stomaha :( ....a weeeeee ujas i mn se pritisnqvam da ne sam bremenna ili ne6to dr ot toq idiot...napravoooo ujas,nz kvo da pravq samo se pritesnqvam!Moje da vi zvuchi tapoooo....nooooooo e mn kofti!!!Pishete pls :P !!!!

02-24-2007, 20:24
Emi nai dobre idi na lekar toi 6te ti kaje dali si bremenna ili ti ima ne6to drugo,koeto predizvikva nerazpolojenieto ti.Uspeh

ABSOLUTme
02-24-2007, 20:25
chai sa,praila si sex,doshlo ti e,test si praila i e bil - ..ot kuv zor mislish,che si bremenna?moje da ti se povrushta ot kofti hrana ili pritesnenie..ama taka,kakto go opisvahs,bremennost e izkliuchena spored men :-s

malka_sladuranka
02-24-2007, 20:27
Това, че те боли главата не означава, че си заченала.

ABSOLUTme
02-24-2007, 20:31
Това, че те боли главата не означава, че си заченала.
da be da,tva e nai-sigurniq priznak.kvo e tva lipsa na menstruaciq i otricatelen test - nishto :lol:

malka_sladuranka
02-24-2007, 20:33
Това, че те боли главата не означава, че си заченала.
da be da,tva e nai-sigurniq priznak.kvo e tva lipsa na menstruaciq i otricatelen test - nishto :lol: Днеска както съм подпийнала, утре очаквайте тема, боли ме главата, да не би да съм се оплодила... :-D

Shakiraaa
02-24-2007, 20:34
Offff...mi nz i az,nqmam si i predstava kvo moje da e :(

malka_sladuranka
02-24-2007, 20:36
Offff...mi nz i az,nqmam si i predstava kvo moje da e :( Неразположение от времето например. Гледай кво е :smt013 Един ден топло, на другия ден дупето ти замръзва, после горещи ветрове, урагани, вулкани...мани ужас. Или просто много учиш, някакъв гаден период. Не си бременна. Спокойно.

Shakiraaa
02-24-2007, 20:36
eee aide sq...ne se bazikaite we kotenca,az seriozno vi pitam xixixi :P

Sexapilna_kukla
02-24-2007, 20:37
Като си започнала рано половия си живот и си необразована, така ще е... само ще те измъчват съмненията :lol:

Едва ли си бременна, спокойно.

ABSOLUTme
02-24-2007, 20:37
abe utochnihme ,che ne e bremennost,ama poveche ne mojem da ti pomognem s D-r.Beti,tui che konsultirai se s lichniq lekar,ako oplakvaniqta produljat.
ili s oniq vseznaiko batko ti doki ot zdravniq otdel

PriMaLChaoS
02-24-2007, 20:42
А аз да питам що си правила секс без презерватив с "тоя идиот" ???

Нататък.... No CoMMenT :!:

BloodSoul
02-24-2007, 20:55
Добре де... Дошъл ти е цикъла, правила си тест-отрицателен. За какво мислиш, че си бременна? Може да те боли глава и да ти е лошо от преумора, от храна и много др. неща, но не и да си бременна...

Shakiraaa
02-24-2007, 21:20
Okeyyy...!Blagodarq vi! :P

koalka
02-25-2007, 07:12
Не си бременна.Според мен си въобразяваш.Нали ти е дошло?

john_kaleka
02-25-2007, 08:31
test test trest shure check \:D/

suletka___
02-25-2007, 11:25
Sporde men si napravi oshte edin test , zashtito e mnogo mnogo mnogo veroqtno da si vnushavash no ako iska6 da si 100% sigurna moje da ide6 i na lekar .

morgana
02-25-2007, 20:32
TEST TEST TEST SURE CHECK! SPOKS, MAI NE SI BREMENNA! NO WUPREKI TWA PI6KAI NA TESTA ZA DA SME SIGURNI

morgana
02-25-2007, 20:33
A, I SORRY NA NA JOHN 4E GO PWTORIH - NE TE WIDQH

Miteto_bs
02-28-2007, 05:32
Абе по принцип има, цветна бременност и някой тестове не са качествени според мен!! Но това е мое мнение.. консултирай се с лекар. И ако си бременна то тогава :wink: Честито дати е живо и здраво.. праим нова тема за младите маики, в форума.. \:D/

`Death`Whore`
02-28-2007, 07:14
Дори и идиот не би сложил там запетаите.

XXX_f
02-28-2007, 08:45
Отиди при специалист да ти каже защо си така, ние тук можем само да гадаем

sexy_tigar4e_MM
02-28-2007, 13:55
Zdraveite Sladuri!Iskam s1vettttttt pls kajete kvo stava ...imam chuvstvoto che s1m bremennaaaaaaa.....Pravih seks nqkade predi 1 mesec (bez prezervativ) i sled 2 dena mi doide....takaa tva dobreeee i daje si napravih test za da sam po sigurna i nali vsi4ko be6e OK.....Obacheeeee ot togava nasam izobshto ne se chuvstvam dobre...mnoo chesto me boli glavata,vse mi se gadi,povrashta,stava mi cherno pred ochite....vse me boli korema i stomaha :( ....a weeeeee ujas i mn se pritisnqvam da ne sam bremenna ili ne6to dr ot toq idiot...napravoooo ujas,nz kvo da pravq samo se pritesnqvam!Moje da vi zvuchi tapoooo....nooooooo e mn kofti!!!Pishete pls :P !!!!
napravi si pak test,nai-dobre si vzemi PRESSTO. ako imash sumnenia za nqkava bolest se konsultirai s lekar! USPEH ,MILA :wink:

Miteto_bs
02-28-2007, 15:06
Дори и идиот не би сложил там запетаите.


За мене ли имаш напредвит? :-s

DjBaloon
02-28-2007, 16:22
Abee shtom te boli stomaha bremenna si dori sigorno si v 5-6 mesec veche... :smt104

Ruuzaki
02-28-2007, 16:53
Я си ебииииииии фичкатааааааа лелинааааа и ми се мааай от глаааатааа даа нее тии изззпушшшаааа единннн

DjBaloon
02-28-2007, 16:55
Я си ебииииииии фичкатааааааа лелинааааа и ми се мааай от глаааатааа даа нее тии изззпушшшаааа единннн
Neshto s mene li iskashe da spodelish???

l0NgB0y
02-28-2007, 17:16
Едно не ми е ясно - 'що не мислите преди да правите нещо !?

ObIcHaM gO...
08-31-2013, 09:50
Zdraveite.Az s1m na 15 godini i s1m momiche. Jiveq v Belgiq i se vr1shtam v BG samo prez vakanciite.Shte vi razkaja moeta istoriq s nadejdata che mojete s nqkoi vash polezen s1vet da mi pomognete... 30uni 2012 godina se zapoznax s edno momche koeto e na 17 godini.Istinata e che go zaxaresax ot dalech kakvo iskam da kaja s tova? iskam da kaja che ne s1m se sreshtala lice v lice s nego a ot dalech i na snimki..Toi zapochna da mi pishe v diskysiq v koqto bqxme mnogo xora !Toi ne propyskashe i den v koito da ne mi napihe sl1nchice,kakvo pravish zlato i tem podobni neshta koieto za len bqxa stranni zashtoto toi me be vijdal samo ot dalech..No s vremeto toi igraeshe rolqta si tolkova dobre dokato ne go zaxaresax strashno mnogo!!Pisaxme si toi spodelqshe svoi lichni neshta,i vsichki moi priqteli smqtaxa che toi s1shto me xaresva.No vsichko beche do tam.dokato az ne si zaminax obratno v Belgiq. Namashe i mesec dokato nie se skaraxme jestoko toi mi nagovori kyp obidi i v edin ot romana p1len s obidi mi napisa che ne my pyka za men,i che ne bil vinoven za tova che az s1m do zaxaresala ot nqkolko napisani mili dymi ot nego i che tova bilo b1zik!!Bqxme skarani taka do katone stana vreme da se pribiram tova lqto.Toi mi se izvini az my povqrvax razbira se zashtoto ne bqx sprqla da go xaresvam a toi ne znaeshe tova,predi moite priqtelki da my kajat vsichko toi razbirase ne napravi nishto izlizashe s drygi momicheta no v edin moment toi ostana sam.Spodelix s momicheto koeto xodi s nego i tq mi kaza che shte se opita da ni s1bere.Az znaex che nqma nachin zashtoto e ne v1zmojno ako edn chovek ne iska tova i taka cqloto lato mi mina s nadejdata che shte se polychi neshto dori i da ne vqrvax.Az pak se v1rnax v chyjbina a nie prod1ljavaxme da si pishem no.. napravix greshka!! che spodelix na moq blizka priqtelka che iskam da b1da s nego che go xaresvam i che me drazni tova che toi postoqnno pishe nqkakvi neshta ot roda na s1rchica i t.n. i az si mislex che toi go pravi ymishleno samo da me drazni.Edin den toi razbra za tova i mi napisa kak s1m mogla da si pomisla che tova go pishel zaradi men ili ne s1m li pomislila che mojel da si imalpriqtelka koeto tova ne e vqrno i do tam..No sled nqma i 2 chasa toi me premaxna ot spis1ka s obonati i napisa che ne ostavq tezi koito my trqbvat koeto v tozi slychei znachi che az ne my trqbvam.. Sega s1m potresena ot tova i ne znam kak da prod1lja na pred???;(

marilyn
08-31-2013, 12:59
Стара тема. Кирилицата е задължителна.

baby_baby
08-31-2013, 13:35
Автокре щом ти е дошло и си направила тест и той е отрицателен не си бременна може от много работи да ти прилошава така например от смяната на времето :)