PDA

View Full Version : Голям гаф стана хора,помощ!



Blestero
02-24-2007, 23:34
Значи започвам направо - ОПЛЕСКАХ СЕ!Приятели сме с едно момиче,добри приятели,даже мноооого добри.За всичко си говорим,ама като се почне от песни,филми и мода,та свършим до глобалното затопляне,щом се видим и лафа тръгва от само себе си.Тя минава за готина мацка,аз в момента нямам гадже.Честно ви казвам обаче,никога не съм искал нещо повече от нея.Супер готина мацка повтарям пак,но просто от раз станахме приятели и аз винаги съм я имал за приятел само.Наскоро тя скъса с приятеля си и го преживя тежко.Оня ден бяхме на кино и тя ми хвана ръката,ама аз изобщо не мога да стопля какво става.После пуснах някакъв лаф,ама страшен майтап и тя след като се засмя ме погали по косата.Аз си викам приятелски поздрав за якия майтап.После я изпратих до тях,трябваше да й дам някаква бележка,бъркам си в джоба и гледам там да изровя бележчицата и тя ме целуна изневиделица :-k .При това продължително,докато аз не се дръпнах и стана конфузното #-o .Тя ме пита "не ме ли харесваш",аз казах "ами не...." и тя разплакана избяга,пък аз какво да правя и аз си заминах изтъпял и са чудя какво да правя ](*,) .Не съм й звънял,тя на мене също.Ама аз потърсих една нейна приятелка да разбера как е хавата.Мноооого зле ви казвам,много съм бил заблуден,сляп направо.Оная ми вика - ти половин година ли не забелязваше,че тя е влюбена в тебе?Аз казах - ми не,за мене си е само приятелка бе.И сега не знам,да звъня ли на мацката?Ама аз не искам да сме гаджета,искам пак да си лафим като приятели,защото едно е да си говоря простотии с момчетата,пък съвсем друго с нея.Ама да й звънна и да й кажа - айде на кафе,айде на кино,тя какво ще си помисли - "тоя сега иска да ме бройка хитреца" или пък "ха де,харесва ме".....как да й обясня - да си бъдем приятели,без да изцепя нещо накриво :smt017

koalka
02-25-2007, 07:02
Последно-не я харесваш, така ли?Ами отиваш при нея и говориш като приятел, че нямаш нищо към нея и не можеш да си с нея без чувства.Би трябвало да те разбере.Но ако имаш чувства отиваш при нея и на там е ясно. :wink:

katttto3
02-25-2007, 07:05
potarsi q i iskai da pogovorite,izqsni svoite 4uvstva i i kaji kakvoto misli6 za polojenieto.

02-25-2007, 07:27
axa mnogo gadno te momi4etata sa taka tq moje 6tom tee xraesvala dori da ne e tva tq samata ...ti prestavq6 li si vinagi kato e izlziala s teb ee imala naglasa i trapka aa ti za teb e bila prosto priqtelka...mnogo kofti..oba4e ti ne q li xaresva6 za ne6to pove4e ...togava variant ee prosto 6tom ste bili tolkova blizki tq trqbva da razbere 4e nqma smisal da si razvalqte priqtelstvoto makar 4e nqma da bade sa6toto garanciq ne ot neina strana tq 6te si ostane sa6tata aa ot tvoq ve4e kato znae6 4e te xatesva amaa ti kak ne si se setil tolkova vreme :smt017

xixi2
02-25-2007, 07:28
я кво 6е ми е зор е** я там и точка 11 след 2 мин

PLAMENKO
02-25-2007, 07:30
Пич едно щи кажа , вече никога нищо няма да е същото! :smt017

Valar
02-25-2007, 07:35
EE егати и гафа станал момичето е луднало по теб ти се правиш на интересен да ти имам проблемите! :?

ThePainIsReaL
02-25-2007, 11:39
Щом не искаш да ходиш с нея , по-добре не й звъни . Супер много празни надежни ще й дадеш и само ще я нараниш .

Джон Сняг
02-25-2007, 11:44
Пич едно щи кажа , вече никога нищо няма да е същото! :smt017 така е от опит го знам.

iiirish
02-25-2007, 12:08
разбира се, че трябва да й се обадиш! поискай да се видите за да говорите! обясни й по най-подходящия и възможно най-мекия начин, че цениш хиляди пъти повече приятелството й, че тя е прекрасно и наистина красиво момиче, но предпочиташ да запазите приятелската си връзка пред връзката която тя иска да имате, защото приятелството е за цял живот и т.н.
успех, но бъди с нагласата, че нито нейното, нито твоето отношение може да остане същото занапред!

ND4SPD_f
02-25-2007, 12:09
Пич едно щи кажа , вече никога нищо няма да е същото! :smt017 daaa,napulno sum suglasna

{Sweety_f}
02-25-2007, 12:17
ми според мен....тфа че си я чувствал само като фр...щото поичето момчета използват приятелството за да може след това да се получи и нещо др...може би ти не си очаквал тфа от нея ама тя не може да направи нищо ако вече има някакви чувства към теб:)

natity
02-25-2007, 12:33
prosto q nameri i i kaji che mnogo darjish na neq no kato priqtelka i che nemojesh da badesh gadje s neq

opasno_sladichka
02-25-2007, 13:12
незнам но мисля че най-малкото което и дължиш е един честен разговор щом сте приятели тя би трябвало да те разбере но въпреки всичко не се надявай нещата да са същите като преди просто е невъзможно

02-28-2007, 12:21
mnogo kofti se polu4ava taka ... i na men mi se e slu4valo i trqbva da ti kaja 4e naistina ni6to nqma da si ostane sy6toto kakto i pri men ne ostana ... syveta mi e da se vidite i da pogovorite na 4 o4i i 2 syrca i da si izqsnite vsi4ko ... taka e nai dobre ...

the_uNf0rgIv3n
02-28-2007, 13:57
А допускаш ли варианта тя да няма чувства към теб,ами просто щото е скъсала скоро с гаджето си ,сега да се опитва да намери утеха някъде и да е много объркана ... според мен е напълно възможно

FiRe_LaDy
02-28-2007, 15:04
Shto veche polovin godina e vlubena v teb ... ne mislq,che otnovo moje da e kakto predi.Da sano.si prosto priqteli i da si lafite kakto po rano.Mnogo e kofti,kogato ti primash edin chvoek samo za priqtel,a toi e vluben v teb.Izpitah go,no az uspqh da se spravq sys situaciqta i sega otnovo sme si dobri priqteli.Dano i ti uspeesh da opravish neshtata i otnovo da si lafite kakto predi. :P

Mike-Jones
02-28-2007, 15:18
Значи започвам направо - ОПЛЕСКАХ СЕ!Приятели сме с едно момиче,добри приятели,даже мноооого добри.За всичко си говорим,ама като се почне от песни,филми и мода,та свършим до глобалното затопляне,щом се видим и лафа тръгва от само себе си.Тя минава за готина мацка,аз в момента нямам гадже.Честно ви казвам обаче,никога не съм искал нещо повече от нея.Супер готина мацка повтарям пак,но просто от раз станахме приятели и аз винаги съм я имал за приятел само.Наскоро тя скъса с приятеля си и го преживя тежко.Оня ден бяхме на кино и тя ми хвана ръката,ама аз изобщо не мога да стопля какво става.После пуснах някакъв лаф,ама страшен майтап и тя след като се засмя ме погали по косата.Аз си викам приятелски поздрав за якия майтап.После я изпратих до тях,трябваше да й дам някаква бележка,бъркам си в джоба и гледам там да изровя бележчицата и тя ме целуна изневиделица :-k .При това продължително,докато аз не се дръпнах и стана конфузното #-o .Тя ме пита "не ме ли харесваш",аз казах "ами не...." и тя разплакана избяга,пък аз какво да правя и аз си заминах изтъпял и са чудя какво да правя ](*,) .Не съм й звънял,тя на мене също.Ама аз потърсих една нейна приятелка да разбера как е хавата.Мноооого зле ви казвам,много съм бил заблуден,сляп направо.Оная ми вика - ти половин година ли не забелязваше,че тя е влюбена в тебе?Аз казах - ми не,за мене си е само приятелка бе.И сега не знам,да звъня ли на мацката?Ама аз не искам да сме гаджета,искам пак да си лафим като приятели,защото едно е да си говоря простотии с момчетата,пък съвсем друго с нея.Ама да й звънна и да й кажа - айде на кафе,айде на кино,тя какво ще си помисли - "тоя сега иска да ме бройка хитреца" или пък "ха де,харесва ме".....как да й обясня - да си бъдем приятели,без да изцепя нещо накриво :smt017
brato mazaloo si napraviil ima edin na4in i to e otivash pri neq i q nagrabvash napravo is ot zade bateee