PDA

View Full Version : какво би направил за да спасиш домашния си любимец от лошо



02-25-2007, 08:58
ами бих дала всичко защото моето куче което е немска овчарка ми е най-добрата приятелка... когато съм на село и няма с кого да си играя тя е там и двете си играем и на мен ми е много приятно...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Ellie
02-25-2007, 09:40
Всичко бих направила за най-невинното създание на света.Животните не заслужават нищо лошо!Искам да кажа че обичам животните повече отколкото обичам себе си!!!

miloto_girl_4e
02-25-2007, 10:04
За моето куче бих направила ВСИЧКО :!: Абсолютно ВСИЧКО :!: :!:

Вълка
02-25-2007, 11:18
А аз за моето куче бих направил само едно - бих го пуснал навън щото ще живее по спокойно :D

Ебавам се - какво ли няма да направиш ?!

Глупава тема !

malka_sladuranka
02-25-2007, 11:21
Всички щах да направя за това сладурче, ама..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: умря преди няколко месеца. Морско свинче. Гледах го 7 години. :cry: :cry: :cry: Много ми липсва. :cry: :cry: :cry:

MoNI_the_StrAnge
02-25-2007, 11:53
haha..ee. колко пъти съм се жертвала за него..за да му спася това пухкавото дупе са ме ухапили и скочили какви ли не кучета. какво да се прави..любов и вечно приятелство.

02-25-2007, 12:07
Ебал сам му майката на моя помияр :evil:

sherry
02-25-2007, 12:10
Всички щах да направя за това сладурче, ама..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: умря преди няколко месеца. Морско свинче. Гледах го 7 години. :cry: :cry: :cry: Много ми липсва. :cry: :cry: :cry:Виж, със сигурност ти е много гадно, но трябва да знаеш, че ти не си виновна...Трябва да си гледала много добре животинката, защото 7 години са даже доста за морско свинче :) Със сигурност твоя топчо е бил щастлив...