PDA

View Full Version : Безизходица!!!



Niki_sofia
02-25-2007, 08:43
Не знам и аз вече какво става,различни хора се опитват да ни разделят с приятелката ми която много,ама страшно много обичам....и капака на всичко беше че тя снощи ми прати смс в който пишеше че явно този който е искал да ни раздели си е постигнал целта....толкова ми е гадно сега че не знам какво да правя,обичам я и не искам всичко да свършва така....Моля ви дайте съвет какво да правя :cry: :cry: :cry:

bungle
02-25-2007, 08:45
Обади и се и я помоли да се видите на по кафе.
Да поговорите. Очи в очи. И да се разберете..
Кой, какво и как ..

OtherDimension
02-25-2007, 08:59
Не знам и аз вече какво става,различни хора се опитват да ни разделят с приятелката ми която много,ама страшно много обичам....и капака на всичко беше че тя снощи ми прати смс в който пишеше че явно този който е искал да ни раздели си е постигнал целта....толкова ми е гадно сега че не знам какво да правя,обичам я и не искам всичко да свършва така....Моля ви дайте съвет какво да правя :cry: :cry: :cry:


Ако сплашиш единия - и другите ще се разбягат..
Понякога силата решава такива ситуации , хем ще спечелиш техния страх от теб , хем на приятелката ти ще й стане ясно ,че няма да се дадеш на други и ще се чувства сигурна

Niki_sofia
02-25-2007, 09:07
Обади и се и я помоли да се видите на по кафе.
Да поговорите. Очи в очи. И да се разберете..
Кой, какво и как ..
Това е най-лесното,но проблема е че тя вярва на нещата който са и говорили и сега явно иска да скъсаме защото този смс само на такива мисли ме навежда :cry: А аз без нея не знам какво ще правя.....колкото и тъпо да звучи.

miloto_girl_4e
02-25-2007, 09:12
Разговор очи в очи :!: Ето това ти трябва :wink: Виждате се, говорите си, изиснявате си нещата, обясняваш и кое как седи и т.н
Ако те обича и ти има доверие ще се оправят нещата, но ако се влияе от мнението на околните .. тогава вече сложно..

OtherDimension
02-25-2007, 09:14
Обади и се и я помоли да се видите на по кафе.
Да поговорите. Очи в очи. И да се разберете..
Кой, какво и как ..
Това е най-лесното,но проблема е че тя вярва на нещата който са и говорили и сега явно иска да скъсаме защото този смс само на такива мисли ме навежда :cry: А аз без нея не знам какво ще правя.....колкото и тъпо да звучи.


дръж се малко по-мъжки де !
от самосъжаление и окайване ще я загубиш
не знаеш ли , че момичетата харесват самоуверени момчета ?
вместо да седиш тук и да се оплакваш или го сплаши малко тоя - я с приятели , я с чичивци - върни си страха и да видиш ,че никой няма да и говори глупости

koalka
02-25-2007, 09:56
Да, наистина е много спешно да говорите, защото явно се е поддала на интригите и лъжите на някой.Трябва да страните от тези хора и да не обръщате внимание на клюките и интригите, защото така рискувате да развалите връзката си.

Niki_sofia
02-25-2007, 10:34
Да, наистина е много спешно да говорите, защото явно се е поддала на интригите и лъжите на някой.Трябва да страните от тези хора и да не обръщате внимание на клюките и интригите, защото така рискувате да развалите връзката си.
Tъпото е че тя смята че аз я лъжа,а хората който и ги говорят тези неща и казват истината.....мен ме бяха забъркали в няква история че съм и изневерявал.Това никога не е ставало,и тя от този случай насам се държи повече от странно,наистина накрая ще послушам човека който каза нещо за сплашването....

ND4SPD_f
02-25-2007, 10:37
Разговор очи в очи :!: Ето това ти трябва :wink: Виждате се, говорите си, изиснявате си нещата, обясняваш и кое как седи и т.н
Ако те обича и ти има доверие ще се оправят нещата, но ако се влияе от мнението на околните .. тогава вече сложно.. suglasna =D> a ina4e e napulno normalno da se sumnqva.ti tr da q ubedi6 4e moje da ti vqrva na 100%

02-25-2007, 10:52
Обади и се и и кажи,че я обичаш и я помоли да поговорите.Дано всичко се оправи :)

alkobalko
02-25-2007, 11:33
Говори с нея, възможно най-бързо. Трябва да разбереш защо е решила да се разделите. Ако наистина се обичате толкова много ще изгладите проблемите. Не се предавай и се бори за чувствата на това момиче.

iiirish
02-25-2007, 12:22
според мен приятелката ти просто си е послужила с "хората които искат да ви разделят" като оправдание! не можеш да обичаш някой наистина и въпреки това да се разделяш с него като осъзнаваш, че натрапниците не само са се опитали, но и са успели да ви разделят! ако тя наистина те обичаше никога не би допуснала никой да застане между вас, още по-малко да го признава и изтъква като причина за раздялата ви!

{Sweety_f}
02-25-2007, 12:27
обади и се и поговори с нея защото ако тя те обича няма да се влияе от чуждото мнение...

Niki_sofia
02-25-2007, 12:40
всичко свърши

Niki_sofia
02-25-2007, 23:02
всичко свърши

MoHuTo
02-25-2007, 23:15
според мен приятелката ти просто си е послужила с "хората които искат да ви разделят" като оправдание! не можеш да обичаш някой наистина и въпреки това да се разделяш с него като осъзнаваш, че натрапниците не само са се опитали, но и са успели да ви разделят! ако тя наистина те обичаше никога не би допуснала никой да застане между вас, още по-малко да го признава и изтъква като причина за раздялата ви!

Niki_sofia
02-25-2007, 23:55
Благодаря ви на всички,но явно ще трябва друг начин да се търси....