PDA

View Full Version : Поздрав...



Digital
02-25-2007, 09:47
Всичко в началото е перфектно.
Всички в началото са перфекни.
На всеки омръзва рано или късно.
Обикновено на който му омръзне първи не страда много.
Другия пък осъзнава кво е изгубил и се побърква.
Щастливите мигове в това отношение са толкова малко... а се заплащат толкова скъпо...
Искам да пожелая нещо на всички които посещават този форум понеже са наранени по някакъв начин, а не за да се лигавят...
Не се предавайте ! Не падайте духом... свикнете, иначе ще умрете от мъка...
Поздравявам всеки, който са го заебали, преди той самия да заебе някой друг... всички които са щастливи за момента и рано или късно ще се случи неизбежното... поздрави !
А да и майната му на шибания несъвършен свят в който живеем с целия егоизъм подлост лицемерие осъзнати и неосъзнати...
обречен да търпиш, роб на хората роб на себе си... роб на реалността...
Съобразявай се !

koalka
02-25-2007, 09:52
На всеки омръзва рано или късно. Това означава, че любовта е изчезнала, а когато изчезне рано или късно си омръзвате. :wink:

Ice_Queen
02-25-2007, 10:02
Всичко в началото е перфектно.
Всички в началото са перфекни.
На всеки омръзва рано или късно.
Обикновено на който му омръзне първи не страда много.
Другия пък осъзнава кво е изгубил и се побърква.
Щастливите мигове в това отношение са толкова малко... а се заплащат толкова скъпо...
Искам да пожелая нещо на всички които посещават този форум понеже са наранени по някакъв начин, а не за да се лигавят...
Не се предавайте ! Не падайте духом... свикнете, иначе ще умрете от мъка...
Поздравявам всеки, който са го заебали, преди той самия да заебе някой друг... всички които са щастливи за момента и рано или късно ще се случи неизбежното... поздрави !
А да и майната му на шибания несъвършен свят в който живеем с целия егоизъм подлост лицемерие осъзнати и неосъзнати...
обречен да търпиш, роб на хората роб на себе си... роб на реалността...
Съобразявай се !

life sux... много хубаво си го написал..тъжно , но за жалост вярно и познато до болка...това е света,това е този в които живеем и дори да сме недоволни ,не можем сам самички да го променим..не че някога ще може който и да е ...аз не случайно писах "усмихвай се на шибания свят" , не бива да се даваме на сулио и пулио... трябва да се борим за щастието си каквото и да ни коства,защото само така можем да го постигнем и да си кажем - да аз страдах,да аз плаках,да боля ме адски много ,дадох вс от себе си, но успях!
Да живеем за сега ,не за вчера.Действието се развива днес.А и да се сетим - каквото посееш ,това ще пожънеш.

Ice_Queen
02-25-2007, 10:06
А да и мерси за поздрава ;)

ThePainIsReaL
02-25-2007, 11:36
Написаното е толкова вярно и до болка познато . Животът наистина понякога така ни преебава , че не знаем дали после имаме сили да се съберем . Не се предаваме , но самото старание да оправим всичко , ни изтощава . Поне мен . И наистина е мъчно да знаеш , че си омръзнал на някого .. ужасно мъчно е . Но се случва и на най-добрите. И аз уж вярвам , че съдбата си знае работата . Тя не ти отнема нищо безцелно . Тя понякога просто ти изпразва ръцете , за да остави в тях нещо много по-красиво .

{Sweety_f}
02-25-2007, 12:25
тфа е вярно в крайна сметка рано или късно любовта и щастието сами ще дойдат отново при всеки:)