PDA

View Full Version : Za mom4eta - kozmetika



shmatka_s_patka
02-25-2007, 13:08
iskam da pitam dali izpozlvate glanc (za napukani ustni naprimer)
skubete li si vejdite
obezkosmqvate li se ( i kade? )
slagate li si grim ( spirala, 4eren moliv, fon dio ten i dr...)

i takiva ne6ta koito spored men edin dobre poddarja6t se 4ovek trqbva da pravi, no poradi koservativnoto mnenie na ob6testvoto pove4eto ne go pravqt..

sexa_na_kompleksa
02-25-2007, 13:18
момче със спирала,черен молив и гланц :shock:

02-25-2007, 13:21
това да си слагаш гланц,молив,спирала,фондют н,молив,да си скубеш веждите и всякви подобни неща мисля,че не отиват на един истински мъж,което изобщо не значи,че не трябва да се поддържа,но всико си има граници.още малко остава докато мъжете станат по-женствени от жените.айде слагайте си розово червило и лак,обличайте се като пикли в розово и носете пола и прашки.ние жените ще сме по-мъжествени от вас.като гледам накъде отива света...вече не се различава кой е жена и кой е не е. :smt011

shmatka_s_patka
02-25-2007, 13:29
az 4estno kazano odobrqvam skubeneto na vejdite(v granicite na tva ako ima6 1 vejda da si gi naprai6 2...)
i fon dio tena - kvo lo6o ima?
ili pak glanc? to ima specialni za maje daje...
za drugite ne6ta (kato moliv spirala...) i az mn ne udobrqvam..

DeserT_Rose
02-25-2007, 14:33
представете си излизате с гаджето си(той е момчето) искате да го целунете тои ви казва ауу вмимавай с устните недей ще размажеш гланца!!или пък охх колко е горещо ох отиде ми фондьотена ужас!та какво ще кажете а :smt011

sexa_na_kompleksa
02-25-2007, 14:57
Ми незнам... на мен ми звучи някво женствено... Мъжете нали са силния пол?Како има да се гласят?Аз ги харесвам естествени :)

miss_fatty
02-25-2007, 15:05
iskam da pitam dali izpozlvate glanc (za napukani ustni naprimer)
skubete li si vejdite
obezkosmqvate li se ( i kade? )
slagate li si grim ( spirala, 4eren moliv, fon dio ten i dr...)

аз мисля че можеш да си слагаш балсам за напукани устни,можеш да си скубеш веждите,можеш да се обезкосмяваш на всякаде без краката и ръцете,но да си слагаш спирала,молив и така нататък просто не се връзва!по тая логика шо не вземеш и да се лакираш?? :-s

Digital
02-25-2007, 15:35
представете си излизате с гаджето си(той е момчето) искате да го целунете тои ви казва ауу вмимавай с устните недей ще размажеш гланца!!или пък охх колко е горещо ох отиде ми фондьотена ужас!та какво ще кажете а :smt011
Ще кажа че ми писна от педали тва ще кажа

shmatka_s_patka
02-25-2007, 15:40
az ne go pravq ... prosto pitam vie kvo mislite

men ne mi haresva i ne udobrqvam pove4eto... ](*,) ne 4ete6 vsi4ko [-(

Mimka_sweet
02-25-2007, 15:53
Аз нямам нищо против едно момче да използва тези неща(е може би спиралата е малко преувеличено),но например фон дьо тен защо не,ако има да прикрие някакъв недостатък на кожата.Или пък да се обезкосмява и да си скубе веждите (някои момичета харесват обезкосмени момчета-например аз).За гланца...не но балсам,защо не ?!?!?!Вчера бях на олимпияда и един Стефко от класа ми ми поиска балсам защото му бяха напукани устните и аз му дадох.
А за черния молив- Били Джо от грийн дей на всички клипове които съм гледала е с черен молив(А ДО КОЛКОТО ЗНАМ ТОЙ Е ХЕТЕРО)............
Това че ако едно момче използва лек грим не го прави травестит или гей !!!!Ако обаче си слага сенки,червило,спирала...веч може да поспорим :-D

dЯuИk3n_M0nk3Y
02-25-2007, 17:22
А за черния молив- Били Джо от грийн дей на всички клипове които съм гледала е с черен молив(А ДО КОЛКОТО ЗНАМ ТОЙ Е ХЕТЕРО)............

Все пак това е на клиповете.. а е и свързано с имидж.. Я си представи някое момче в градския транспорт примерно, хванало огледалцето и си оправя спиралката и молива.. мани бегай :-D :-D

Mimka_sweet
02-25-2007, 17:33
Аз ще кажа само http://i19.tinypic.com/2hqv0uu.gif :-D
Нямам нищо против момчетата без грим,обаче нямам и против тези които вече споменах какво носят!!!!!!!

IdiOtKa
02-25-2007, 18:18
Момче с грим ?! Гей !!! !!!

shmatka_s_patka
02-25-2007, 18:43
Момче с грим ?! Гей !!! !!!

prekaleno si povarhnostna
gei ne zna4i li 4ovek(maj/jena) koito predpo4ita da pravi seks s hora ot sa6tiq pol a ne 4ovek koito si slaga grim....

a i ima i vtoro zna4enie na gei - happy(6tastliv)
proverete v re4nicite si...

Excu
02-25-2007, 19:42
аз съм със гел и си слагам глатс данемисе напукват усние и си навивам миглите :roll: и момичетата много ми се радват,много ме целуват 8) особено когато си трия лицето със лусион против пъпки много блести ! 8-[ КОЙТО МЕ СМЯТА ЗА ГЕЙ ХААА НЕСЪМ ГЕЙ !!!

Mimka_sweet
02-26-2007, 06:41
аз съм със гел и си слагам глатс данемисе напукват усние и си навивам миглите :roll: и момичетата много ми се радват,много ме целуват 8) особено когато си трия лицето със лусион против пъпки много блести ! 8-[ КОЙТО МЕ СМЯТА ЗА ГЕЙ ХААА НЕСЪМ ГЕЙ !!! бРаУ :-D