PDA

View Full Version : как да му кажа че няма да се получи с мен без да го нараня



adi^the^best
02-25-2007, 13:22
Аз съм момиче на 15 и наскоро с гаджето ми скъсахме(бяхме ходили почти година).От няколко месеца тренирам карате и там има едно момче на 16(Р.),което като всички други ми е приятел.В последно време започнахме да излизаме с някои момчета от каратето,обикновено сме аз,Р. и три момчета на 10,22 и 24 години.Ходихме на кънки на лед,на билярд,на боулинг,на пицария и така всяка неделя почти.Наскоро Р. ми призна че ме харесва,но аз изобщо не го харесвам за гадже.Той все гледа как да е близо до мен и т.н.,но аз наистина е го харесвам за гадже.Казах му че искам да сме само приятели и той уж го прие,о май няма намерение да се откаже от мен.Не ми досажда изобщо,но как да му обясня,че с мен няма да се получи,така че да не го нараня?

Insatiable
02-25-2007, 13:38
Той ако е настойчив не можеш да промениш нищо :)
Не се води с тях :P

cherinka
02-25-2007, 14:10
Ами кажи му, че за теб е по-важно да сте приятели, отколкото нещо повече, защото мисля, че едно приятелство би могло да продължи по-дълго отколкото една връзка.

ThePainIsReaL
02-25-2007, 14:22
В подобна ситуация съм с няколко души . Много е кофти , просто се дръж по-хладно , не му обръщай голямо внимание . И нека ти кажа , че винаги единият поне малко ще е наранен . Няма как . Това е закон . :roll:

PoisoNGirL
02-25-2007, 14:25
pri polojenie,che toi vse pak te haresva a ti ne ispitvash nishto kum nego nqma kak pone malko da ne go naranish.Pogoovri s nego i mu obqsni,che predpochitash da ste priqteli i nqma smisul da probvate,zashtoto samo moje da zagubite tova,koeto imate sega.Ako mislish,che tova nqma da pomogne otdrupni se malko.Ne izliza s kompaniqta nqkolko puti za da te pozabravi malko momcheto.

adi^the^best
02-26-2007, 06:41
pri polojenie,che toi vse pak te haresva a ti ne ispitvash nishto kum nego nqma kak pone malko da ne go naranish.Pogoovri s nego i mu obqsni,che predpochitash da ste priqteli i nqma smisul da probvate,zashtoto samo moje da zagubite tova,koeto imate sega.Ako mislish,che tova nqma da pomogne otdrupni se malko.Ne izliza s kompaniqta nqkolko puti za da te pozabravi malko momcheto.

Дори да не излизам с тях няма как да ме забрави - ние имаме тренировки 3-4 пъти седмично,а и ми е приятно да излизам с тязи компания,сега те са ми най-добрите приятели.Точно затова незнам какво да правя,искам да съм с тях,но момчето ме харесва и нищо не съм измислила досега.Освен всичко той ми пише в Скайп-а и ми праща sms-и.Ех ще трябва да му обясня някак че между нас няма да се получи,но не искам той да започне нарочно да ме отбягва.

iiirish
02-26-2007, 06:44
Ами кажи му, че за теб е по-важно да сте приятели, отколкото нещо повече, защото мисля, че едно приятелство би могло да продължи по-дълго отколкото една връзка.

съгласна съм!

XeRo
02-26-2007, 12:56
Ами кажи му, че за теб е по-важно да сте приятели, отколкото нещо повече, защото мисля, че едно приятелство би могло да продължи по-дълго отколкото една връзка.

Напълно съм съгласен с теб!
Нещатата ще се променят коренно ако се стигне до нещо повече от приятелство и не потръгнат. И после какво? Да опрапастяваш едно приятелство без смисал. Кажи му това, което cherinka те посъветва.

madlencheto:)
02-26-2007, 13:11
Еми ти вече си му казала,че го искаш само като приятел, не виждам какво друго може да направиш...
пък и нали казваш,че не ти досажда тогава какъв е проблема?
дръж се по-хладно, не му отговаряй много много на смс-ите и така.. все някога ще се откаже като види,че си безразлична към него :roll:
айде и спокS!;)

koalka
02-26-2007, 18:24
Просто сядате и разговаряте, обяснаваш му всичко, както е.

Han_AspaRuh
02-27-2007, 20:19
Ами кажи му, че за теб е по-важно да сте приятели, отколкото нещо повече, защото мисля, че едно приятелство би могло да продължи по-дълго отколкото една връзка.

LO6IQ
02-27-2007, 20:47
Ами кажи му, че за теб е по-важно да сте приятели, отколкото нещо повече, защото мисля, че едно приятелство би могло да продължи по-дълго отколкото една връзка.

съгласна съм!
съгласен съм!

хixi
02-27-2007, 20:58
Ами кажи му, че за теб е по-важно да сте приятели, отколкото нещо повече, защото мисля, че едно приятелство би могло да продължи по-дълго отколкото една връзка.

съгласна съм!
съгласен съм!
Ами всъщност това е тъпичко.Но на xixi му се струва доста възвишено...почти колкото гигантска поничка оплюта от мухи. Ай рул ?

MoHuTo
02-27-2007, 22:59
Ами кажи му, че за теб е по-важно да сте приятели, отколкото нещо повече, защото мисля, че едно приятелство би могло да продължи по-дълго отколкото една връзка.

natity
02-28-2007, 13:39
kaji mu che darjish mnogo na nego no kato priqtel i neiskash da razvalqsh priqtelstvoto vi s tova da ste gadjeta

PoisoNGirL
02-28-2007, 13:47
emi kato ti e priqtno s tezi hora i ne iskash da prekusvash izlizaniqta si s tqh pogovori s nego dokato chuvstvata mu ne sa prepastnali v neshto poveche ot haresvane.ako toi e razbran shte prieme da si ostanete priqteli.vse pak priqtelstvoto e nai-cenno ot vsichko