PDA

View Full Version : Horaaaa...4esno vi kazvam neznam kvo da pravq.Pomognete



barbaritkata
02-25-2007, 13:54
Zdr na vsi4ki.Momi4e sum na 15 i si imam priqtel ve4e ot mesec i ne6to.Vaprosa e tam 4e toi si pada malko jenkar i kazva 4e mn me obi4a 4e sum go promenila,ne moje bez men i t.n no pi6e i na drugi momi4eta.Pisna mi ot tova i iskam da skusam s nego no ne6to mi pre4i.Qvno prekaleno mn go obi4am za da turpq tova i da me luje:( Vsi4ki mi kazvat 4e e o6te s men za6toto o6te ne me e e..,no az neznam.Toi ne me kara kazal mi e kogato iskam i sam gotova,togava.(Poneje sum i devstvena) Ima i drugo mom4e koeto mn me haresva i se 4udq kakvo da pravq da ostana s nego ili da prekratq toq fars :-k POMOGNETE MI PLS :cry:

Insatiable
02-25-2007, 13:59
Първо.. не можеш за 1 месец да обикнеш някой
Второ.. тва че е женкар трудно можеш да го промениш
Трето.. май не знаеш какво искаш
Съвета ми е да започнеш всичко на чисто :)

Barbie
02-25-2007, 14:05
no pi6e i na drugi momi4eta

В какъв смисъл? Ако просто контактува с други девойки това е съвсем нормално. Не се хващай за малки неща. Ако харесваш момчето и искаш да си с него, просто му дай шанс - къде е проблема. И какви са тия 15 годишни "женкари" не мога да разбера :-s

cherinka
02-25-2007, 14:06
Съвета ми е да започнеш всичко на чисто :)

И аз това ще ти кажа. Не се измъчвай с някой, който по думите ти, те лъже.

barbaritkata
02-25-2007, 14:09
Hora az sam na 15,ne toi! hah toi e na 20. I ne stava vapros za 1 mesec,toi si se zanimava s men ot mn vreme,no predi 1 mesec trugnahme na seriozno.

Barbie
02-25-2007, 14:21
Опа, сори :-D
Добре де - искаш ли го това момче или не? Ако го искаш - позволи му да ти покаже, че държи на теб (нищо не ти пречи да си имаш едно на ум...) Ако не си толкоз хлътнала, може и си спестиш един потенциален проблем...

PoisoNGirL
02-25-2007, 14:34
Vsqko momche ili muj se promenq izcqlo ili pone malko kato sreshtne podhodqshata.Kazvam ti go ot lichen oipt.Ako naistina go obichash i toi teb zashto mislish za dr momche.Ostani si s nego i budete shtastlivi.A ako samo si pishe s momicheta bez da ima nishto s tqh ne vijdam kakuv e problema

{Sweety_f}
02-25-2007, 16:43
ми.....ако го обичаш толкова много колкото твърдиш може би ще е най-добре да говориш с него и да му кажеш че ако не спре да се държи така ще трябва да скъсате....

koalka
02-25-2007, 17:39
Възможно е това, което казват другите.Ти си имай едно на ум.Но ако наистина искаш да си с него бъди, предполагам има някакви чувства, след като ти е казал това(дано), дори и да не любов.За толкова малко време човек не може да се промени, както той твърди, че е станало с него.

iiirish
02-25-2007, 18:58
след като и сама виждаш, че това между вас е просто фарс какво ти пречи просто да го прекратиш?! на 15 не вярвам вече да обичаш?! :-s просто си хлътнала по-здраво, но това повярвай ми - минава със времето! раздели се с него сега докато е още време за да не рониш сълзи по-късно :wink:

Shmatko
02-25-2007, 19:22
Zdr na vsi4ki.Momi4e sum na 15 i si imam priqtel ve4e ot mesec i ne6to.Vaprosa e tam 4e toi si pada malko jenkar i kazva 4e mn me obi4a 4e sum go promenila,ne moje bez men i t.n no pi6e i na drugi momi4eta.Pisna mi ot tova i iskam da skusam s nego no ne6to mi pre4i.Qvno prekaleno mn go obi4am za da turpq tova i da me luje:( Vsi4ki mi kazvat 4e e o6te s men za6toto o6te ne me e e..,no az neznam.Toi ne me kara kazal mi e kogato iskam i sam gotova,togava.(Poneje sum i devstvena) Ima i drugo mom4e koeto mn me haresva i se 4udq kakvo da pravq da ostana s nego ili da prekratq toq fars :-k POMOGNETE MI PLS :cry:
Фани си батку ти е сладку :)