PDA

View Full Version : ot4aqta sam



ot4aqna napalno
02-25-2007, 14:08
zdraveite
iskam da vi spodelq ne6to i da vi popitam dali mojete nqkav savet da mi dadete
zna4i...imam problem s ba6ta mi
karam se postoqnno s nego za pari i za u4ili6te
az iskam da stana 4astna u4eni4ka a toi ne go odobr1va i vika 4e ako stana 4astna zna4i 6te sam kurva
mn e glupav deeba
kazva mi 4e ako stana 4astna 6te trqbva da rabotq a az neiskam da rabotq sega a kogato svar6a u4ili6te (na 17 godini sam da kaja samo)
spored nego mnogo pari har4a
e to si e taka poneje zaradi cigarite 4e mnogo pu6a a toi neznae i za tova samo se karame
nemoga da go gledam
mraza go naistina
iskam da mi dadete savet kvo da prava
predi 2 godini pak taka me be6e qdosal i izbqgah ot nas za 2 dni
i toi se be6e pobarkal napravo
kazah mu 4e ako o6te me drazni 6te ida da se hvarla ot nqkoi blok ili 6te izbqgam ot nas i nqma da se varna nikoga pak ako 6te kvo 6te da stane s men molq vi daite mi nqkav savet kak da mu obesna da mi dava pove4e pari i da me razbere 4e da si 4asten u4enik ne zna4i da si k***a tova e mersi predvaritelno

In4iTu_
02-25-2007, 14:23
А защо не се замислиш малко, откъде идват парите? Ами ще ти кажа само, че не падат от небето. Баща ти може да има финансово затруднение, а ти само го тормозиш да ти дава повече пари...Ами като нямаш парични средства, спри да пушиш - ще си спестяваш по 2,60. Искала да стане частна ученичка...и аз искам да живея в пететажна къща, ама живея в апартамент..всичко е пари, спри да изнудваш баща си и се съобразявай малко.

MusicIsTheKey
02-25-2007, 14:30
А защо имаш толкова огромен мерак да си частна ученичка?
Щом имаш толкова много искания,както е казал баща ти - започни да работиш.Ако не желаеш си е твой проблем.


Смешно и жалко е,че говориш така за него,защото един ден няма да го има и повярвай ми,ще ти бъде много мъчно,когато се сетиш какви неща дрънкала за него.Трябва да имаш някакво елементарно възпитане и уважение....! :evil:

Forslor
02-25-2007, 19:56
ot4aqna napalno - Искаш ли да ти кажа точно какво мисля от написаното от теб..... и да неискаш аз ще ти го кажа"
-Ти си недорасла, разглезена, пикла която още не се е сблъскала с реалния живот (...може би се е случило "нещо" и заради това да обвиняваш баща си като измъчваш човека който те храни и се грижи за теб с тези лапешки простотии) и затова летиш в облаците . Знаеш ли колко скъпо е частното обучене.. май си нямаш нинай малка представа?!
Алоо момиче на 17 години си?!?

ABSOLUTme
02-25-2007, 19:59
nz za kakvo tolkova si se razpiskala da si chastna uchenichka...az kato bqh naprimer,po cql den na trenirovki i taxite mi plashtashe cluba..ako e samo za da si razmqtash zadnika,razbiram zashto bashta ti ne ti uidisva na akula. :::

Unknow
02-25-2007, 20:03
Suglasna sum s vsi4ko kazano do tuk.Kato iska6 da si 4astna u4eni4ka...raboti.Ne iskala....Iska6 pove4e pari ...raboti.Kato ne ti se raboti, zadovoli se s tova koeto ti davat.I 2 lv da e ...trqbva da si blagodarna 4e gi ima6. Za6to ti e da minava6 na 4astna u4eni4ka? Nito raboti6...nito ni6to.Ima6 nqkakva mnogo vajna rabota koqto zapulva cqloto ti vreme i nemoje6 da hodi6 na u4ili6te ... ili ne6to drugo su6to tolkova vajno? I dumite koito izpolzva6 za ba6ta si sa prosto ...nelepi.6tqla da izbqga ...6tqla da se hvurlq.I tova si mu go kazala??? Neznam napravo kuv 4ovek si ti ....nai-malkoto neblagodaren egoist!!

Ne o4akvai suvet tuk...ne i za ne6to podobno! Uspeh i dano nqkoga ti doide akula v glavata!

carevi4noto_momi4e
02-25-2007, 20:49
mhm napulno vqrno...kat ne ti haresva toq jivot s tolkova 'malko pari'hodi njkude da si nameri6 po dobur da vidim dali 6te uspee6...ba6ta ti gi izkarva tiq pari s trud a ti da gi propu6va6...i kvi sa tiq zaplahi ako ne mi dava6 pove4e 6e se metna...mi metni se!

LO6IQ
02-25-2007, 20:50
Да кажем ,че цигарите ти струват 2.50
Да речем ,че пушиш по една кутия на ден , като раздадеш половината цигари ( нали така правят гъзарките :smt005 )
Да речем ,че трябва да си купиш нещо за ядене , например пица . тя струва 1 .50 .
Значи ти дават най малко по 3-4 лева на ден .. сигурно по 5 ти дават ..
Мога да ти кажа ,че на мен до 6ти клас ми даваха по 1 левче ...с него съм си копувал по 1 хамбургер и сокче .. това ми е стигало и съм нямал претенции за повече. сега ми дават 2-3 лева , на който съм доволен . затова :!: :!: :!: :!:
ОГРАНИЧАВАЙ СЕ !!!!!!! И СПРИ ДА ПУШИШ !!!!!!!!!!!!! :evil: :!:

[Lucifer]
02-25-2007, 22:33
ахъм и аз мисля като другите. а и с тези отг. имам чувството че това момиче едва ли пак ще пише тук ...но..... :-D просто няма кво още да кажа освен че дори баща ти да е приличнозаможен човек пак не си струва да ходиш на частно училище......

Violenza
02-27-2007, 08:20
Ама ако сама трябваше да се храниш май нямаше да ти остават пари за цигари, а?!