PDA

View Full Version : Любов?!?



Shmatko
02-25-2007, 15:11
Има ли такова нещо?
Аз смятам че: Любов има само в чата, сапунените сериали и розовите книжки, всичко друго опира до пари и секс! :smt067 :smt049

Споделете ващо мнение.

Valar
02-25-2007, 15:15
В заблуда си излез малко от чата и ще видиш,че съм прав! :wink:

koalka
02-25-2007, 15:19
Жалко, че мислиш така. :wink:

Shmatko
02-25-2007, 15:20
Ей как ма нахрани брат.
Отдавна не висим по чатовете ма бая тесли съм изял в реалния живот та за тва стигнах до тва заключение.
А ти остави розовите романчета за баба ти :smt019

Shmatko
02-25-2007, 15:22
Жалко, че мислиш така. :wink:

Еми като никога любовта ми не е била споделена ко да мисля ](*,)

koalka
02-25-2007, 15:24
Въпреки че не е била споделена, все пак си я изпитал, нали?Тогавна защо твърдиш, че няма?

Digital
02-25-2007, 15:25
Жалко, че мислиш така. :wink:

Еми като никога любовта ми не е била споделена ко да мисля ](*,)
Е моята кат беше споделена мислиш ли че не съм на същото мнение ? Накрая всичко опира до кинти и секс... :-({|=

Insatiable
02-25-2007, 15:26
Ако това което изброи за теб представлява любовта още нищо не си видял драги ми човеко [-X Мога смело да твърдя че наистина съществува любовта!

BuBi008
02-25-2007, 15:29
TOva che liubovta ti nikoga ne e bila spodelena ne e izvinenie che trqbva da mislish taka ... ne si edinstveniqt ima adski mnogo drugi hora tochno kato teb ili daje sa imali po gadni sluchki v liubovta. SPored men liubov v chata nqma .... pone az taka si go obqsnqvam zashtoto ne vseki e sebe si i mnogo se prestruvat na tova koeto iskat da budat no ne sa v realnost. Po serialite estetsfno che ima liubov to samo tova e ama ne mislish li che serialite se opitvat da podrajavat na nashiq jivot taiche ima liubov ... A tova che e samo pari ne e vqrno ne si popadnal na tochnite hora ... naistina ima mnogo koito gledat samo pari i sa materialisti no ima i dostatchno mnogo koito ne gi ineteresuva ....Taiche da liubov sushtestvuva samo che vseki q namira po razlichno vreme i estetsfno che dokato q nameri shte sreshtne mnogo peripeti.

Digital
02-25-2007, 15:29
някой да ми даде определение за "любов" че вече се обърках кой какво има в предвид. :smt012

Valar
02-25-2007, 15:29
Ей как ма нахрани брат.
Отдавна не висим по чатовете ма бая тесли съм изял в реалния живот та за тва стигнах до тва заключение.
А ти остави розовите романчета за баба ти :smt019
Еиии нахраних ли та...... :smt005
Розови романчета я да те видим кажи ми едно такова романче Зглавие само без Автор!

DeSiTo0o
02-25-2007, 15:31
Има ли такова нещо?
Аз смятам че: Любов има само в чата, сапунените сериали и розовите книжки, всичко друго опира до пари и секс! :smt067 :smt049

Споделете ващо мнение.
нещо си в грешка :shock:

LO6IQ
02-25-2007, 15:37
Мога да твърдя ,че любов има ! Не съм я изпитвал ,но съм сигурен ,че я има и че някой ден и мен ще ме сполети . :wink:

02-25-2007, 15:39
Nqma mnogo qsno! Az zatova pusnah predi sushtata tema i im kazah da iztriqt razdela, ama da si jiveqt v zabluda horata... :::

Shmatko
02-25-2007, 15:41
Абе лесно ви е.
Ма като се случи 5-6 пъти поредни в рамиките на 4-5 години несподелена и последния така ви преб@т че 1 година после не знаете къде се намирате тогаз ше си приказваме кво има и кво няя.
Вече съм повреден човек, неспособен да обича и да бъде обичан. :smt010

DareDevill
02-25-2007, 15:44
Има любов , "искренна и ве4на" но вси4ко зависи от самия 4овек

Shmatko
02-25-2007, 15:49
Ей как ма нахрани брат.
Отдавна не висим по чатовете ма бая тесли съм изял в реалния живот та за тва стигнах до тва заключение.
А ти остави розовите романчета за баба ти :smt019
Еиии нахраних ли та...... :smt005
Розови романчета я да те видим кажи ми едно такова романче Зглавие само без Автор!
Гад!
P.S. Обичам те!
автор:
Сесилия Ахърн

Голямата любов
автор:
Сара Дън

Горещи страсти
автор:
Линда Милър

Стигат ли ти толко?

xixi2
02-25-2007, 15:51
значи глей са как вървят не6тата любов,секс,орална,секс,свир ки,секс,амфетамини,дрога,пр облеми с мама и тати,деца болни от спин,които се дрогират,и накрая самоубийство на цялото семейство..

Valar
02-25-2007, 15:57
Бърз си с търсачката Shmatko!Ако оправиш и граматиката ще си невероятен.Любов има истинска и споделена случва се веднъж истински в живота на човек но е достатъчно.

Shmatko
02-25-2007, 15:59
Бърз си с търсачката Shmatko!Ако оправиш и граматиката ще си невероятен.Любов има истинска и споделена случва се веднъж истински в живота на човек но е достатъчно.
Много си отворен бе малкия :lol:
Ти намери ли я че го раздаваш толко тежко?

Valar
02-25-2007, 16:05
Бърз си с търсачката Shmatko!Ако оправиш и граматиката ще си невероятен.Любов има истинска и споделена случва се веднъж истински в живота на човек но е достатъчно.
Много си отворен бе малкия :lol:
Ти намери ли я че го раздаваш толко тежко?
Не но не ми пречи да вярвам защо да мислиш пораженчески и да се жалваш!Тя сама си идва без да пита колкото до възрастта ми ако аз съм по малък от теб направо не знам съдеики по начина ти на изразяване!
:-s

CrIsTiaNo_
02-25-2007, 16:10
Жалко, че мислиш така. :wink:
=D> =D> =D>

carevi4noto_momi4e
02-25-2007, 16:18
Жалко, че мислиш така. :wink:
=D> =D> =D>

{Sweety_f}
02-25-2007, 16:21
според мен любовта съществува и човек е мн щастлив когато я намери....но когато я изгуби мисли че за него повече не съществува никой и нищо

Shmatko
02-25-2007, 16:23
Бърз си с търсачката Shmatko!Ако оправиш и граматиката ще си невероятен.Любов има истинска и споделена случва се веднъж истински в живота на човек но е достатъчно.
Много си отворен бе малкия :lol:
Ти намери ли я че го раздаваш толко тежко?
Не но не ми пречи да вярвам защо да мислиш пораженчески и да се жалваш!Тя сама си идва без да пита колкото до възрастта ми ако аз съм по малък от теб направо не знам съдеики по начина ти на изразяване!
:-s

Ман след един момент нататъка спира да ти пука, държиш се както искаш, нито ти дреме как изглеждаш нито нищо, просто претръпваш и спираш да търсиш, да чувстваш да имаш надежда, че нещо може да се промени. Казваш си просто: Майната му на тоя побъркан свят и се пускаш по течението.
Е аз съм така. Някога и аз като бях на твойте години. Предполагам си 15-18 и аз вярвах, но после разбрах че това е една измислица, нещо което не съществува и Холивуд, Болувуд и не само те прават парички от него. Дъртите ти обясняват ама ти така и не го срещаш. Почваш да се чудиш дали си нормален. Е, не си :-k

Сичките момиченца бълват простотии колко много обичали или колко много искали да обичат ама колко гадни сме ние момчетата и знаеш ли кво стаа когато заобичаш някое момиче? Ебава ти пичк@т@ мил@ м@чин@. Дори в началото сичко да е ок, ако се държиш добре знаеш ли к'во ще получиш. Един голям среден, хем ще ти бъде гадно, хем ще са ти откраднали сърцето. :smt089
А колкото повече одъртяваш толко онези мили, сладки и нежни момиченца се превръщат в по-големи и по-големи мъжемелачки. Накрая ставаш един LOSER. :smt098
Така че фащай, забавлявай се, еби ги и зарязвай и да не ти пука въпреки всичко което ти приказват! А почне ли да ти пука просто минаваш в губещия отбор. Любов само може се надяваш да срещнеш и пак ти казвам няма да я срещнеш, сичко е само една игра на интереси. :smt021

Valar
02-25-2007, 16:37
За Портокола на 18 съм :D
Знам ли може и да си прав не го отричам!Като хлътнеш до уши започваш да се държиш зверски добре с момичето,а колкото по-добре се държиш с една жена толква тя ти се качва на главата.

02-25-2007, 16:47
Емм тва,че на теб не ти е била споделена любовта или,че си бил прецакван..не значи,че не съществува...аз вярвам,че я има:)

Mimchok:)
02-25-2007, 16:49
Емм тва,че на теб не ти е била споделена любовта или,че си бил прецакван..не значи,че не съществува...аз вярвам,че я има:)
Аз бях...забрайх да се логна :oops:

Shmatko
02-25-2007, 18:35
Айде кога ше затривате раздела?

iiirish
02-25-2007, 18:49
не мога да твърдя, че има любов, но твърдя на 100 %, че секс и пари в тоя живот - бол ;)

EvilBrunette
02-25-2007, 19:43
Ами предполагам, че има любов, но като всяко друго нещо е до едно време. Така че да не се самозалъгваме, че съществува "вечна любов". Как пък не... :smt011

Shmatko
02-25-2007, 21:10
Друго си е да си поразвъртиш гъза с други мъже а :?:

Сладур4е
02-25-2007, 21:27
Има любов естествено.Но някои хора си мислят че тя е вечна и там им е грешката.Вечни неща няма всичко рано или късно се променя.И на мен ми се искаше сегашната ми любов с един човек да продължи вечно,но знам че все някога всичко ще приключи.Ех любов...

MoHuTo
02-25-2007, 22:41
Ти сам си противоречиш, първо казваш че любов няма, после че имало ама несподелена! След като не си сигурен в едно нещо не го твърди!Аз ти казвам от личен опит, че любов има :smt007 Друг е въпроса че тя спохожда всеки различно :wink: И за теб ще дойде време бъди спокоен :::

Shmatko
02-25-2007, 22:42
Ти сам си противоречиш, първо казваш че любов няма, после че имало ама несподелена! След като не си сигурен в едно нещо не го твърди!Аз ти казвам от личен опит, че любов има :smt007 Друг е въпроса че тя спохожда всеки различно :wink: И за теб ще дойде време бъди спокоен :::
Няя ми дойде. Има само несподелена и за тия с разбитите сърца. Истинска няя :(

Krem4eto
02-26-2007, 17:58
Има ли такова нещо?
Аз смятам че: Любов има само в чата, сапунените сериали и розовите книжки, всичко друго опира до пари и секс! :smt067 :smt049

Споделете ващо мнение.
Според мене има!Само ,че може би само аз съм обичала,а не е имало момче което да ме обича...

Shmatko
02-26-2007, 18:00
На колко години си ве любовчийке?

malka_sladuranka
02-26-2007, 18:06
Авторе, в тази тема разбрах защо толкова си се озлобил към женската част. Искам да ти кажа, че любов има и всеки рано или късно я намира. Това, че си имал 5-6-7-8 дори и 10 разочарования, не означава, че няма да намериш момиче с което да сте щастливи. Сега незнам на колко точно си, но животът е пред теб.

ThePainIsReaL
02-26-2007, 18:08
Разбира се , че има любов .. и всеки е способен да я изпита . Но често се случва така , че ние грешим в преценката си за хората и страдаме :roll: Аз съм обичала и вярвам , че съм била обичана ... пък и няма нужда да споря с тебе и да ти излагам доказателства , че любов има и ще има , защото ти си твърде предубеден и това не е първата тема , в която спориш , че няма любов .
П.П. Чесно казано за секса си прав - много са редки случаите , когато любовта съществува без секса . Ама то сексът в съчетание с любовта е невероятно преживяване .

Shmatko
02-26-2007, 18:24
Ко е любовта ли? Да обичаш някой е да му позволиш да те унищожи като същевременно се надяваш че няма да го направи! Така си мисля.
Е в мене нищо не е останало, нито искам да обичам, нито ще се опитвам, дори и да ми се случи няма да си го позволя, въпреки че ми е ужасно самотно напоследък, но няя се излъжа отново.
Дори последната я otrqzah защото почнах лека полека да изпитвам нещо към нея. Спасих се на време. [-o<
Вече съм неспособен на квото и да е. Аз съм looser и hater. :D

А кучката дето уби сичко човешко в мене преди около почти година днеска ми нарисувала картичка за рождения ми ден който е скоро и ми написала с обич вътре. Бахти наглата гнусна пачавра застреляна. :smt013

Shmatko
02-26-2007, 18:36
и забравих на 22 без 2 дена съм. Аре ся падайте под масите от смях.

gery_to
02-26-2007, 18:39
Може би си се опарил от любовта или пък тя е била платоническа или несподелена за да мислиш така.Но колкото и да си тъжен винаги трябва да вярваш в любовта, от нея по хубаво нещо няма.

Shmatko
02-26-2007, 18:44
Не съм ли за психятър и/или психолог? :cry:

TreeHill
02-27-2007, 11:37
значи глей са как вървят не6тата любов,секс,орална,секс,свир ки,секс,амфетамини,дрога,пр облеми с мама и тати,деца болни от спин,които се дрогират,и накрая самоубийство на цялото семейство..


a kude v siujeta iz4ezva6 ti

natity
02-27-2007, 16:53
lubov ima tova che ti ne siq sreshtnal oshte ne oznachava che q nqma tova e nai hubavoto neshto makar ponqkoga da boli

Shmatko
02-27-2007, 17:20
бе то само боли... :roll:

Violenza
02-27-2007, 17:45
Любов има, но животът е прекалено кратък и не всеки успява да я открие.

Shmatko
02-27-2007, 17:51
мерси, начи да почвам да си копам дупката шот за мене бъдеще няма... :(

[Fr33land3R]
02-27-2007, 18:19
има привличане.. любов ? не мисля...