PDA

View Full Version : Успокоителни?



Мариела
02-25-2007, 16:08
Здравейте!

Напоследък съм в постоянни нервни кризи и ще съм Ви много благодарна ако ми препоръчате някакво силно успокоително, по възможност в течна форма (или разтворимо), защото не приемам хапчета така добре.

Наистина се нуждая от нещо подобно и ще съм невероятно признателна за всяка оказана помощ.

Благодаря Ви предварително.

edna
02-25-2007, 17:08
az predi vreme pieh valerian mn. dobre se ponasq tova sa malki hap4enca baba mi dava6e mojeh i da spa spokoino ot tqh i moji6 da pie6 i po 2 mn. dobre se priemat ot organizma

sladoled
02-25-2007, 17:14
Опита ли разговор с училищния психолог? Понякога един разговор с подходящия човек върши много добра работа.

kukli4ka__
02-25-2007, 18:30
валериан глог и мента-маий са на билкова основа
диазепам-трябва ти зелена рецепта за него
но както другите казаха поговори първо с някой може да отмине по лесно този период

SwEeT_pAiN_F
02-25-2007, 19:27
Здравей,
като капки мога да ти предложа мента-глог-валериана това са капки на билкова основа, няма да ти навредят ако случайно не ти помогнат. Хубаво е и да поговориш с някого на когото разчиташ. Успех!

02-25-2007, 21:20
Има много медикаменти,на базата на билки,които ще ти свършат работа.НО относно други хапчета,не ги пий на твоя глава.А и не само хапчета са изхода-намери ли някакво занимание,давай малко по-спокойно..

ABSOLUTme
02-26-2007, 00:04
hodi pii toplo mlqko i lqgai.
ako si po-tejuk sluchai Zopiclon (http://www.zentiva.bg/default.aspx/bg/product?ver=bg&ID_001=415&coTpl=20)
na men lichno mn mi pomogna,imah edin period na insomnia 3 sedmici ne bqh migvala i kato drusnah po 2 tabletki predi sun,glei kvo spane mu udarih :-D