PDA

View Full Version : Ima6 si priqtel a iska6 drug....!



02-25-2007, 16:09
Случвало ли ви си е да си имате приятел и то да ходите доста отдавна да сте се обичали адски много но в един момент да чувствате празнота да сте объркани и да искате друг!Аз съм така и не знам какво да правя имам определено чувства към приятеля си , но това момче не ми излиза от акъла!На принципа не искам приятеля си, но и не го давам!Дали просто вече няма лиубов м/у мен и приятеля ми и ми е омръзнал или е нещо нормално и ще отмине???? :cry: :cry:

Virt-Tuning
02-25-2007, 16:12
Курвенски номерца...седи си с приялтея си и тва е!Ако си точна нема ти омръзне този човек ;)

LO6IQ
02-25-2007, 16:14
Не ми се е случвало това , но даже и аз немога да си го обясня .. незнам за вас ,но аз не бих изневерил на гаджето си ( сега нямам ) и нее бих я заменил с друга .Бих обичал само нея ,без да имам нужда от друга с която да се целувам ,прегръщам и т.н.т. ! :wink:

{Sweety_f}
02-25-2007, 16:18
може би си с него само по навик...и за това търсиш др

carevi4noto_momi4e
02-25-2007, 16:21
Курвенски номерца...седи си с приялтея си и тва е!Ако си точна нема ти омръзне този човек ;)

cherinka
02-25-2007, 16:23
Не ми се е случвало това , но даже и аз немога да си го обясня .. незнам за вас ,но аз не бих изневерил на гаджето си ( сега нямам ) и нее бих я заменил с друга .Бих обичал само нея ,без да имам нужда от друга с която да се целувам ,прегръщам и т.н.т. ! :wink:

Даа бее, тия фафли сме ги яли барабар с кашоните.

ooops
02-25-2007, 16:27
tolkova mn obi4am priqtelq si 4e dori ne moga i da si go pomislq tva e super tupo i samo nqkoq tupa kifla bi go napravila :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt012 :smt011 :smt012 :smt011 :smt011 :smt012 :smt012 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

`Death`Whore`
02-25-2007, 16:29
Точно курвенски номера - уж имаш чувства към приятеля си, но умираш да се чукаш с друг, после казваш, че не искаш да си с приятеля си, но не го даваш...според мен си хванИ 5-ма. Но не очаквай те да са само с теб и да ги интересуваш реално.

ooops
02-25-2007, 16:32
Точно курвенски номера - уж имаш чувства към приятеля си, но умираш да се чукаш с друг, после казваш, че не искаш да си с приятеля си, но не го даваш...според мен си хванИ 5-ма. Но не очаквай те да са само с теб и да ги интересуваш реално.napulno vqrno podkrepqm tezata :smt006 :smt006 :-D :mrgreen: :mrgreen:

......
02-25-2007, 17:55
Nikoga ne znae6 kolko obi4a6 edin 4ovek i koga 6te se ubedi6 v tova i nikoga ne znae6 koga jivota 6te te iznenada i 6te dovede pri teb edna nova trupka...za tova ne sudete tolkova priburzano...
a tebe ne znam kakvo da te posuvetvam tui kato zavisi kakvi sa dvete mom4eta...otno6eniqta ti s ediniq s drugiq i tqhnoto otno6enie kum teb...sedni i si pomisli...napravi edna ravnosmetka na cqlata situaciq...na si4ko prejivqno s gajeto ti ...na tova koeto moje da ti predloji tozi kum koito izpitva6 trupkata i pro4ie i vzemi re6enie,no ne motai i dvamata...

TreeHill
02-25-2007, 18:01
pederaski raboti Na sapun vsi4ki takiva

koalka
02-25-2007, 18:16
Доста голяма егоистка си.Хем не изпитваш нищо към него, хем не го даваш.По-добре не го лъжи така, а се раздели с него. :wink: А и отчуждаването и липсата на чувства при истинската любов не стават изведнъж, а постепенно.

Fanatichka
02-25-2007, 18:18
Пфф намирам се в същата ситуация!Адски объркана съм и нз к'во да правя..Изясни чувствата към приятели си и от там решавай какво ше правиш

iiirish
02-25-2007, 18:29
аз пък не мисля, че това са точно курвенски номера! никой не е господар на мислите или желанията на другия! всеки може във фантазиите си да бъде с когото пожелае - това не е изневяра! сигурна съм, че влечението ти към другото момче скоро ще отмине и ти дори ще се чудиш как си можела да мислиш за някой друг!

ND4SPD_f
02-25-2007, 18:31
Доста голяма егоистка си.Хем не изпитваш нищо към него, хем не го даваш.По-добре не го лъжи така, а се раздели с него. :wink: А и отчуждаването и липсата на чувства при истинската любов не стават изведнъж, а постепенно. =D> =D>

Ice_Queen
02-25-2007, 19:53
:smt012

desperate
02-25-2007, 21:12
Ako use6ta6 4e 4uvstvata m/u vas iz4ezvat.. raznoobrazete vruzkata si po nqkakuv na4in.Kakvo uvle4enie ima6 kum drugoto mom4e sexualno ili...? Li4no az 6tqh da si ostanal sus sega6nata si priqtelka....Ne izpuskai pitomnoto za da ne goni6 divoto.I vse pak si mislq (poneje nikoga sum nqmal priqtelka i ne sum sre6tnal golqmata si lubov) 4e bih ostanal s neq i nqma da me vliqe tova 4e malko mi e omruznala i t.n.

MoHuTo
02-25-2007, 22:52
аз пък не мисля, че това са точно курвенски номера! никой не е господар на мислите или желанията на другия! всеки може във фантазиите си да бъде с когото пожелае - това не е изневяра! сигурна съм, че влечението ти към другото момче скоро ще отмине и ти дори ще се чудиш как си можела да мислиш за някой друг!
подкрепям :wink:

HopeLesss
02-26-2007, 11:37
Курвенски номерца...седи си с приялтея си и тва е!Ако си точна нема ти омръзне този човек ;)

Защо не погледнем и от другата страна? Този въпросен приятел, може да не прави нищо по въпроса, за да не си омръзнат. Една жена иска нежност, иска някой да се интересува от нея. Ако оня е някакъв бастун, нищо чудно да й е омръзнал.


Не ми се е случвало това , но даже и аз немога да си го обясня .. незнам за вас ,но аз не бих изневерил на гаджето си

Да, именно заради това е по-добре да бъде честна с него и да се разделят, отколкото да му изневери. Но и да бъде честна, пак ще е курва, нали?

Съгласна съм отчасти с коалка и напълно с анито.сл. В крайна сметка човек не е обречен да бъде с един до края на живота си. Щом не е щастлива с него, нека потърси щастието си при друг.

Нормално е да се чувства странно и да не знае какво да направи. Това е важно решение, от което може да последват много неща. Била е дълго време с това момче, никой не би приключил такава връзка с лека ръка, въпреки че нещата явно не са както преди.

Моя съвет е да почакаш малко. Ако нещата се задълбочат и не спираш да мислиш за онова момче, значи нещата наистина са доста по-сериозни и е най-добре да поговориш с приятеля си и да сложиш край. Може би с това момче ще ти е по-добре. А може би не... В живота човек трябва и да рискува. Нищо не идва на готово. Пък и да сбъркаш, поне ще знаеш, че решението си взела ТИ!

Ice_Queen
02-26-2007, 11:47
да бее...тука вс се изкарахте големите моралисти...
:smt011

mechtaq_za_teb
02-26-2007, 12:13
Nikoga ne mi se e slu4valo.Az kato si haresvam nqkoi si haresvam samo nego...

FaHrEnHeit
02-26-2007, 22:08
Аз съм на мнение, че да обичаш някой човек трябва да го обичаш цял живот това е любовта.Останалото е просто някакво харесване и привързване.Демек не го обичаш демек го оставяй :)

POLA^_^
02-27-2007, 05:49
аз пък не мисля, че това са точно курвенски номера! никой не е господар на мислите или желанията на другия! всеки може във фантазиите си да бъде с когото пожелае - това не е изневяра! сигурна съм, че влечението ти към другото момче скоро ще отмине и ти дори ще се чудиш как си можела да мислиш за някой друг!

100% Съгласна..въпреки,че на мен не ми се е случвало... :roll:

Bacard1
02-27-2007, 06:17
аз пък не мисля, че това са точно курвенски номера! никой не е господар на мислите или желанията на другия! всеки може във фантазиите си да бъде с когото пожелае - това не е изневяра! сигурна съм, че влечението ти към другото момче скоро ще отмине и ти дори ще се чудиш как си можела да мислиш за някой друг!

100% Съгласна..въпреки,че на мен не ми се е случвало... :roll:

и аз съм в партията...!!!!!!!!!

`Death`Whore`
02-27-2007, 06:21
Обаче не сте прави. Красиви и сексапилни хора - навсякъде и аз имам доста желания, всеки ги има, обаче да мислиш постоянно как искаш да се чукаш с друг е друго.

Tempestjuji
02-27-2007, 07:25
режи го и тва е .. или му кажи какво мислиш и заедно решете..втория вариант е по-добър...

Violenza
02-27-2007, 08:08
Каза че харесва друг и веднага 'КУРВА'..
Е наистина сте уникални! :smt005
А вие като си имате гаджета нима не си харесвате по улиците някоя/й?!
И след т'ва си мислите...ехх..тоя къв беше готин.

CvEtI`KiSs
02-27-2007, 09:34
abe vie kvi hora ste be???vie ste se pobarkali,da ne momi4eto da e kazalo 4e iska da se 4uka s nego kakto nqkoi kazaha?prosto kazva 4e si e haresala drug i vie vednaga kurva abe ne ste dobre mislq!!!
a za temata:ami na men mi se e slu4valo ob1rkva6to e naistina,kakto kaza o6te 1 ili 2 ma mai:sedni i napravi ravnosmetka,pomisli si hubavo i za dvamata i kvoto ti kaje sarceto tfa e,prosto qvno ve4e hodi6 s tva mom4e po navik a ako e taka nqma smisal da se izm14va6 pove4e tragni s drugiq i gotovo,trudno 6ti e taka pone az mislq ama 6te e po dobre taka da napravi6 6toto ako ti e pisnalo da b1de6 s nego nqma smisal da se izma4va6.. :)

02-27-2007, 19:55
Мерси мн на всички за отговорите наистина ще седна трезво и ще трябва да реша какво да правя :roll: в краина сметка живота е такъв а и рано или късно ще се разделим но незнам дали сега е момента!

LO6IQ
02-27-2007, 20:04
Не ми се е случвало това , но даже и аз немога да си го обясня .. незнам за вас ,но аз не бих изневерил на гаджето си ( сега нямам ) и нее бих я заменил с друга .Бих обичал само нея ,без да имам нужда от друга с която да се целувам ,прегръщам и т.н.т. ! :wink:

Даа бее, тия фафли сме ги яли барабар с кашоните.
Ти за лъжец ли ме взимаш . :?

assd
02-27-2007, 20:08
дааа, доста познато

My_Infernal_Majesty
02-27-2007, 20:12
Не ми се е случвало това , но даже и аз немога да си го обясня .. незнам за вас ,но аз не бих изневерил на гаджето си ( сега нямам ) и нее бих я заменил с друга .Бих обичал само нея ,без да имам нужда от друга с която да се целувам ,прегръщам и т.н.т. ! :wink:

Еваааала!!! Ей такива момчета много рядко се срещат- мед ми капе на сърцето като те слушам /чета де :lol: /- те такива момчета обичам!!! :wink: :P :D

LO6IQ
02-27-2007, 20:20
Мерси мн на всички за отговорите наистина ще седна трезво и ще трябва да реша какво да правя :roll: в краина сметка живота е такъв а и рано или късно ще се разделим но незнам дали сега е момента!
Радваме се ,че сме ти помогнали :wink:

LO6IQ
02-27-2007, 20:26
Не ми се е случвало това , но даже и аз немога да си го обясня .. незнам за вас ,но аз не бих изневерил на гаджето си ( сега нямам ) и нее бих я заменил с друга .Бих обичал само нея ,без да имам нужда от друга с която да се целувам ,прегръщам и т.н.т. ! :wink:

Еваааала!!! Ей такива момчета много рядко се срещат- мед ми капе на сърцето като те слушам /чета де :lol: /- те такива момчета обичам!!! :wink: :P :D
Мерси . Поне си казах каквото ми е на сърцето . 8-[ :wink:
Много чудно ми стана защо cherinka ме изкара лъжец :?

assd
02-27-2007, 20:28
аре стига бе, тва си е в стила на момчетата да искат да спят с всички момичета които видят и им допаднат... ако имат и възможност се съмнявам някой да откаже (освен ако не са много добри приятели, ама тва е друга тема)

FeelTheBeat
02-27-2007, 21:01
Според мен това е нещо нормално.Особено, ако ходите по-дълго време. Просто всеки в крайна сметка иска разнообразие. Това е никакъв случай не говори, че вече нямаш чувства към приятеля си.

хixi
02-27-2007, 21:06
Ima6 si priqtel a iska6 drug....!
Ти поне си имаш приятел... :oops: аз съм самичък и ми е мн мъчно... :oops: вие сте ми утехата и не забравяйте че ай рул

xixi
02-27-2007, 21:12
Ima6 si priqtel a iska6 drug....!
Ти поне си имаш приятел... :oops: аз съм самичък и ми е мн мъчно... :oops: вие сте ми утехата и не забравяйте че ай рул
Естествено че няма да си имаш...
хората обичат оригинала.

хixi
02-27-2007, 21:13
Ima6 si priqtel a iska6 drug....!
Ти поне си имаш приятел... :oops: аз съм самичък и ми е мн мъчно... :oops: вие сте ми утехата и не забравяйте че ай рул
Естествено че няма да си имаш...
хората обичат оригинала.
фък йу бич - аз говорех за тебе.+ тва аз съм оригинала шибан ретард такъв

02-27-2007, 21:53
ShuT the fuck up God damn it :smt005

02-28-2007, 08:18
Ako use6ta6 4e 4uvstvata m/u vas iz4ezvat.. raznoobrazete vruzkata si po nqkakuv na4in.Kakvo uvle4enie ima6 kum drugoto mom4e sexualno ili...? Li4no az 6tqh da si ostanal sus sega6nata si priqtelka....Ne izpuskai pitomnoto za da ne goni6 divoto.I vse pak si mislq (poneje nikoga sum nqmal priqtelka i ne sum sre6tnal golqmata si lubov) 4e bih ostanal s neq i nqma da me vliqe tova 4e malko mi e omruznala i t.n.
Подкрепям те на пълно и аз съм на същото мнение! =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/

Mike-Jones
02-28-2007, 09:04
Курвенски номерца...седи си с приялтея си и тва е!Ако си точна нема ти омръзне този човек ;) to4no taka tova e edna mrusna kurva nishto pove4e

02-28-2007, 19:03
Ти маи не знаеш значението на думата курва може да съм лажкиня но не й курва да лъжа себе си и него но аз не го искам то просто става , а и как мовеш да говориш за човек които не познаваш.Чувствата са нещо което никой не може да си избере и да промени икса ми се всичко да е перфектно и да сам с гаджето си ама :-& :cry: не става не мога да контролирам сърцето си и това което изпитвам никои не може!А и нямам ни наи малко намерение да спа с другото момче !