PDA

View Full Version : Moderated: Изнервени ли сте, когато не се правили секс от...



SneJna_
02-25-2007, 16:47
Iznerveni li ste kogato ne ste pravili seks ot nqkolko dena?I vinagi li vi se pravi seks 6toto na mene li4no vinagi mi se pravi i sam nastroena na perverzna valna i mi e lubopitno pri vsi4ki li e taka?Za mom4etata znam ama za momi4etata mi e lubopitno :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

malka_sladuranka
02-25-2007, 16:49
Ами не, не съм изнервена като не правя секс няколко дена.

SneJna_
02-25-2007, 16:50
e ne kazvam pred nervna kriza ama v smisal 4e kato pravi6 seks ne se i 4uvstva6 po-dobre?

ProstoAz
02-25-2007, 16:50
Не съм изнервена, ако не правя секс няколко дни, нито пък постоянно ми се прави секс - имам си моменти, в които ми е "само до това". :-D

BloodSoul
02-25-2007, 16:51
Зависи от колко дни не съм го правила! ;)

malka_sladuranka
02-25-2007, 16:54
e ne kazvam pred nervna kriza ama v smisal 4e kato pravi6 seks ne se i 4uvstva6 po-dobre? Ами ясно, че нямаш в предвид нервна криза. :-D Ами и аз съм като модераторката която е постнала след теб. :-D

PriMaLChaoS
02-25-2007, 16:55
То секса е такова нещо, което рядко не ми се прави.... но все пак има моменти в който секса е последното нещо, за което мисля... Мисля, че не само аз съм така... :?:

kukli4ka__
02-25-2007, 17:02
Зависи ако не съм правила секс няколко дни няма проблем но ако е повече време започвам да ставам раздразнителна.
А и секса ми помага много когато ми е тъпо или нещо съм ядосана като првя секс забравям за всичко колкото и важно да е то

ro6li4ka
02-25-2007, 17:24
ммм нервна от не правене на секс никога не съм била...просто почва още повече да ми се прави секс...иначе мн рядко има моменти в които не ми се прави...секса е хубаво нещо защо да се лишава човек от него..хихих :)

koalka
02-25-2007, 18:30
Не, не съм нервна, а и не мисля, че има за какво.Просто ми се прави секс.Естествено, че е по-добре и се чувстваш по-добре като го направиш.

Kraken
02-25-2007, 18:59
Кво точно ти е ясно за момчетата?

02-25-2007, 19:01
Кат са знам няма да ми се случи [-X

air_J
02-25-2007, 19:25
Какво знаеш за момчетата, че ми стана интересно? Въобразяваш си, че на нас ни се прави едва ли не денонощно секс ли? Ако е така - грешиш. :-({|=

Kraken
02-25-2007, 19:28
Какво знаеш за момчетата, че ми стана интересно? Въобразяваш си, че на нас ни се прави едва ли не денонощно секс ли? Ако е така - грешиш. :-({|=

02-25-2007, 19:43
Какво знаеш за момчетата, че ми стана интересно? Въобразяваш си, че на нас ни се прави едва ли не денонощно секс ли? Ако е така - грешиш. :-({|=

ne si vaobrazqvam tova i sam zapoznata s vaprosa prosto na vas mom4etata v pove4eto slu4ai vi se pravi seks pove4e otkolkoto na momi4etata

SneJna_
02-25-2007, 19:46
Какво знаеш за момчетата, че ми стана интересно? Въобразяваш си, че на нас ни се прави едва ли не денонощно секс ли? Ако е така - грешиш. :-({|=

ne si vaobrazqvam tova i sam zapoznata s vaprosa prosto na vas mom4etata v pove4eto slu4ai vi se pravi seks pove4e otkolkoto na momi4etata

tova bqh az

Kraken
02-25-2007, 20:01
Какво знаеш за момчетата, че ми стана интересно? Въобразяваш си, че на нас ни се прави едва ли не денонощно секс ли? Ако е така - грешиш. :-({|=

ne si vaobrazqvam tova i sam zapoznata s vaprosa prosto na vas mom4etata v pove4eto slu4ai vi se pravi seks pove4e otkolkoto na momi4etata

tova bqh az


Мноу ясно че като сравняваш момичета с момчета на мъжете ше им се прави по-често те просто си го казват дали се праят на кой съм аз или не-техе си проблем обаче мнооого малко момичета ше кажат прави ми се секс или както си говорите е така ше ти каже по къв начин е мастурбирала оня ден

SlasHDaFiveNine
02-26-2007, 14:03
ся зависи......аз рядко са изнервям ама...пак да......
повече са изнервям като не съм си пушил коз няколко дена....хахаха.....
а иначе с алкохол и мара желанията стават смели.......и тогава ако не ти вържат....е брутално.....много брутално....тя моята няколко пъти ми го е правила нарочно....хах и не мога да я виня права си е хах :)

SINDEL
02-27-2007, 05:25
Ако са няколко дена изобщо не ми пре4и, да не говорим, 4е от време на време има някакви периоди, когато изобщо не ми е до секс. Но по принцип ако е пове4е от седмица, 10-ина дни по4вам да ставам лоша и раздразнителна.

Rocky_girl
02-27-2007, 06:04
Винаги се намира с кой :smt005
Ноо нищо не ми става когато съм насухо!

Nadelina
02-27-2007, 06:22
Какво знаеш за момчетата, че ми стана интересно? Въобразяваш си, че на нас ни се прави едва ли не денонощно секс ли? Ако е така - грешиш. :-({|=

ne si vaobrazqvam tova i sam zapoznata s vaprosa prosto na vas mom4etata v pove4eto slu4ai vi se pravi seks pove4e otkolkoto na momi4etata

tova bqh az

Ne che na myjete im se pravi poveche otkolkoto na jenite.. prosto jenite ne go kazvat i pokazvat tolkova qvno... Vse pak vsichki znaem kakvo znachi kurva i kurvar... Ne iskah da namekna nishto s tfa izrechenie... A otnosno tfa dali stavam nervna.. Mmmm.. ne bih kazala.. Makar che ima periodi kogato sym poludqvala za sex... :P

`Death`Whore`
02-27-2007, 06:24
Имаше една тема "защо не си признавате" или нещо подобно...или защото ги е срам, или за да не ги помислят за курвички според мен...но това е друг въпрос. Иначе...от 2-3 дни ако не съм правила, не съм много нервна. Но ако станат седмици...става ужас.

Scandalous_lady
02-27-2007, 06:40
При мене това е на периоди има цели месеци през които само за това мисля и тогава няколко дена без секс биха ме разстроили но сега не съм никак изнервена :::

naia
02-27-2007, 11:10
vremeto ne mi vliae az mn ne si padam po sexa :smt012 do kato priateliat mi otka4a hahah

02-27-2007, 11:13
ne e verno,vsi4ki mislqt za sex,samo 4e mujete govorqt pove4e na taq tema i obi4at da paradirat :D

cTaCu
02-27-2007, 11:49
xax ami ima6e edin period v koito s biv6oto mi gadje vseki den po ne znam si kolko pyti praehme seks i sled kato skysah s nego mi be6e edno takvoz nervno i mi se iska6e mnooogo pak da e kat predi ama ve4e si sviknah i si mi e normalno :D :-D :)

helen4ee
02-27-2007, 11:59
НИКОГА НЕ БИХ ИЗНЕВЕРИЛА, КАМОЛИ ЗА ПОДОБНА ГЛУПОСТ, аз да не съм животно та да не мога да се сдържам, нали за това сме хора .. изневярата е много смешно и глупаво нещо..

SEXtreme
02-27-2007, 13:12
о, боже! Разбирам да беше казала "от няколко месеца..." ама дни... трябва ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много да ти пука за гаджето ти ако му изневериш щот не си праила секс няколко дни...

Не не съм и няма.

malka_sladuranka
02-27-2007, 13:14
НИКОГА НЕ БИХ ИЗНЕВЕРИЛА, КАМОЛИ ЗА ПОДОБНА ГЛУПОСТ, аз да не съм животно та да не мога да се сдържам, нали за това сме хора .. изневярата е много смешно и глупаво нещо.. Става въпрос за изнервеност, а не за изневяра. :-D

john_kaleka
02-27-2007, 16:52
koi kakvo pita koi za kokvo si govori :lol: :lol: :lol:

shadow4e
02-27-2007, 20:11
Не обичам да практикувам секс всеки ден, по-хубаво ми е като е през ден или два дена и после 2 дена почивка:) Но тъй като нямаме такава възможност освен през ваканциите и стават по 10-тина дни започвам да се изнервям, а на 1 месец вече и ставам супер разконцентрирана.

BorderManager
02-27-2007, 20:15
Aз - не.
Но реших да си направя експеримент с девойката и я оставих 3 дена без никакъв секс. Само леки заигравки и толкоз.
Е, накрая беше пощуряла почти в истерия.
И се смилих. Как блажено и кротко ме гледаше после... :smt004
Така че, моето мнение е, че жените можете да издържите без секс много по-малко от мъжете. Или поне от мен. :smt019

Trisha1991
02-27-2007, 20:18
Понякога е нечовешки изнервящо и се отразява във форума на някои малки момченца правещи се на големи мъжленца :smt005

02-27-2007, 20:33
Понякога е нечовешки изнервящо и се отразява във форума на някои малки момченца правещи се на големи мъжленца :smt005
Офф мале голямата жена се обади.

02-28-2007, 09:13
pravq si sex redovno a ako se slu4i taka 4e da ne sum go pravil otdavna ne mi vliqe.To ne samo sex ima na taq zemq za kakvo da se nervq

krem4et0
03-01-2007, 08:49
Изнервена съм, разбира се. Още повече, ако се виждам с приятеля мии така се възбуждам. не съм правила секс 5 дни и вече съм на предела.

Sexapilna_kukla
03-01-2007, 14:03
Зависи от колко време не съм го правила. Ако дните на въздържание станат повечко, наистина започвам да се изнервям и имам нужда да освободя напрежението :-D

Ice_Queen
03-01-2007, 14:22
Ха секс...че кой е зависим..хаха..

(уааааааааа )

Не не съм нервна,но предпочитам редовния полов живот иии редовното задоволяване на страстите.. :-D ..напоследък тва е рядкост обаче :?

ThePainIsReaL
03-01-2007, 20:49
Нямам гадже , не съм редовна в практиката , но не съм и лишена от нищо . Но иначе .. не .. не съм изнервена като не съм го правила дълго , просто има вероятност много да ме тресне хормонът , когато съм с някого и направо да се мине към същината на нещата . Макар че .. не , никога не бих спала със съвсем случаен или такъв , който ще виждам и ще ми става смешно като се сетя кво сме правили :lol: Трябва да го харесвам все пак :-D Всъщност при мен не се знае кога ще се случи това нещо ... 8-[ Не че се оплаквам и така си ми е добре .

gabituuu
03-02-2007, 06:15
нервно ми е когато се случи да не правя секс повече от 2 седмици примерно :-k иначе след качествен секс наистина се чувствам по добре:весела съм,сияя ... \:D/

DitmataMC
03-05-2007, 21:02
ni nai-malko ne sym iznerven ako 6te da ne sym pravil sex edin mesec...vse pak i 4ekii moga da si biq...a i vsi4ki znaqt dulboko v sebe si,4e sexa e za prestij,a 4ekiqta za udovolstvie

бубка
03-05-2007, 21:16
Определено съм изнервена когато седмица две не сме правили секс.И сега в момента ми е точно такова положението понеже вчера ми свърши цикъла и много ми се прави секс от няколко дена и викам на моя да го правим пък той ми вика да съм си ползвала пръстчетата и се базика с мене и ми отказва на всичкото аз ще го опрая :) пуу так ми се иска.. да го усетя направо се побърквам вече

k0k0
03-05-2007, 21:54
Напрао ОТКАЧАМ !!!! :-s

bulgarche
03-05-2007, 21:57
Стига с тези насадени мисления и приемания че мъжете мислят за секс. Мъжете постоянно говорят за секс, но не си представят полов акт или как в действителност "ще я опъна таз русата мадама" това са просто фрази които използваме. А вие момичетата сте тези които казва "оле тоя къф задник има" и се подмократ.
На мъжете не им е проблем да не правят секс по-продължително време, докато жените стават нервни и раздразнителни. След секс и получаване на отргазъм от тяхна страна 2-3 дена са в добро настоение.

krem4et0
03-06-2007, 07:47
Стига с тези насадени мисления и приемания че мъжете мислят за секс. Мъжете постоянно говорят за секс, но не си представят полов акт или как в действителност "ще я опъна таз русата мадама" това са просто фрази които използваме. А вие момичетата сте тези които казва "оле тоя къф задник има" и се подмократ.
На мъжете не им е проблем да не правят секс по-продължително време, докато жените стават нервни и раздразнителни. След секс и получаване на отргазъм от тяхна страна 2-3 дена са в добро настоение.
Сякаш мъжете не са в добро настроение. това са глупости-аз не мога да се подмокря от готин задник, ама ти от кака с руса коса и къса пола можеш да си го вдигнеш-100%. И за мъжете не е проблем, защото имат мокри сънища и дори и да не се самозадоволяват си изпитват оргазъм на сън. така, че не ми ги говори тези. Аз може от целувка 30 минути да не се възбудя, ама на тебе веднага ще ти щръкне!

My_Infernal_Majesty
03-06-2007, 07:56
Аз може от целувка 30 минути да не се възбудя, ама на тебе веднага ще ти щръкне!

Ауу верно?! Че от една по-дъгичка целувка найстина ли може да се ...възбуди момчето?

krem4et0
03-06-2007, 08:06
Аз може от целувка 30 минути да не се възбудя, ама на тебе веднага ще ти щръкне!

Ауу верно?! Че от една по-дъгичка целувка найстина ли може да се ...възбуди момчето?
Приятеля ми се възбужда от целувка, дори и да не е много дълга. Общо взето няма в това проблем.