PDA

View Full Version : Проблемец



cherinka
02-25-2007, 16:59
Моя глупав приятел, с който ходим от 9 дена, през последните 4 дена нито ми е званял, нито един смс не ми е писал. Два дена подред му звъня, но той не си дига телефона. И чак след 23:30ч всяка вечер праща по някоя и друга стрела. А днес научих от един негов приятел, че довечера в 23ч му е влака за Бургас, и ще заминаа за Бургас и чак в сряда ще се върне. Е ТВА НА КВО ПРИЛИЧА, ЗА КВО НЕ МИ Е КАЗАЛ, ЗА КВО ТРЯЯШЕ ДА РАЗБИРАМ ОТ ДРУГИ ХОРА?! Ся го налях с едни смс, ма да си знае мястото. Абе да ви кажа чесно големи надежди възлагах за него. Още нищо не е сфършило, ама това начало не ми вдъхва особено голямо доверия за въобще няква връзка между нас двамата, ама както и да е. Абе целия проблем се свежда до тва, че той изобщо не разговаря с мен ако има някакъв проблем, и се опитва да го разреши сам, дори и с приятели не говори за такиа работи. А всъщност не осъзнава, че много хора в случая могат да му помогнат, ама той е инат, и иска сам да се справя със всичко, ама не винаги става тва да не търсиш чужда помощ. Един въпрос към всички вас: КАК ДА ТЪЛКУВАМ ПОВЕДЕНИЕТО МУ, И НЯКОЯ ОТ ВАС АКО Е СПОХОЖДАЛА НА ТАКЪВ, КАК СЕ Е СПРАВИЛА С НЕГО?!
П.с на 16 годинки съм, той на 19, не сме кой знае колко умни и двамата, общо взето държим един на друг, той е по сериозния в случая, а аз съм по лигавата. Е? Кво ви е мнението за цялата тая работа?

mnogomili4kata-sf
02-25-2007, 17:20
Да, и аз мисля като ХодещСъвет. Нещо не му е чиста работата

koalka
02-25-2007, 17:24
Поведението му не показва колко е сериозен и държи на теб, а точно обратното. :wink: Просто явно не държи толкова на тази връзка, а я смята за нещо несериозно.Обади му се или поне се опитай да го намериш и говори сериозно с него(дори по телефона) и го питай директно за поведението му и всичко останало.

iiirish
02-25-2007, 19:02
хехе ми ако той наистина беше по-сериозния от двамата надали би допуснал подобно поведение от негова страна! ;) според мен е точно обратното - ти си по-отговорната от двамата! но това нито ще задържи, нито ще крепи по някакъв начин връзката ви! сама казваш, че това начало не е добро, ами тогава просто не позволявай то да продължи! или говори с него за да се променята нещата или просто го режеш и край!

{Sweety_f}
02-26-2007, 08:32
ми може би както казваш наитина иска с всичко да се справя сам но ако имаш такова желание да му помогнеш излезте и поговори с него кажи му че можа да разчита на теб за всичко;)

ODB36
02-26-2007, 12:48
ами изчакай го още малко ако имаш някакви надежди и ако продължава да е такъв несериозник му бии фала и тва е няма какво да се занимаваш със несериозници,света е пълен с момчета ;)

XeRo
02-26-2007, 12:51
Няма какво да губи достойноство и да го чака! Бий му шута на тоя тип няма смисал. За да се държи по този начин с безраличие, значи му е все едно.

madlencheto:)
02-26-2007, 12:58
Мм.. странно, не вярвам да е толкова сериозен щом се държи по този начин, може би в случая лиглиото е той! А и все пак... да не ти се обажда и дори да не ти каже,че ще заминава за някъде :-#
Моя съвет е да изчакаш да видиш как ще се развият нещата,но недей да "влагаш големи надежди". А пък от друга страна може наистина да е някак си по затворен и да не обича да говори много за себе си и да споделя проблеми..нз,странна работа :roll: