PDA

View Full Version : Jivotyt produljava



TreeHill
02-25-2007, 17:59
Aide taq tema e za si4ki samotni momci i mometa...zarqzani naskoro ili naraneni ot nqkogo...izleite si du6ata :smt010

cherinka
02-25-2007, 18:04
Бих ударила по един ритник на всеки, който по някъв начин ме е нагрубил духовно или подсъзнателно, ама ще си посиня крака. Кво да споделя още.. аман от несериозни хора вече , бе най ми е интересно как между 14-19 години хората си фащат сериозни партньори, а като позастареят още малко, хоп срещат някъв/няква и след две седмици се женят. Тва е пример от семейството на няколко приятелки. А майка ми и баща ми запознали се, след месец заживяли заедно , и след още некой др месец се оженили. :shock: и още безброй такиа примери и хората си раждат деца, е как стаат тия работи?! А ние тука цфилим , че някоя/някой момиче/момче ни било зарязало щото сме му омръзнали. Абе нещо не мога да си обесня довода, ама тва го мисля от много време и ся в главата ми е гъч от други работи и няккой ден специално като си изясна кво ми е в главата, Ще пусна тема хаха :)

mnogomili4kata-sf
02-25-2007, 18:11
Бих ударила по един ритник на всеки, който по някъв начин ме е нагрубил духовно или подсъзнателно, ама ще си посиня крака. Кво да споделя още.. аман от несериозни хора вече , бе най ми е интересно как между 14-19 години хората си фащат сериозни партньори, а като позастареят още малко, хоп срещат някъв/няква и след две седмици се женят. Тва е пример от семейството на няколко приятелки. А майка ми и баща ми запознали се, след месец заживяли заедно , и след още некой др месец се оженили. :shock: и още безброй такиа примери и хората си раждат деца, е как стаат тия работи?! А ние тука цфилим , че някоя/някой момиче/момче ни било зарязало щото сме му омръзнали. Абе нещо не мога да си обесня довода, ама тва го мисля от много време и ся в главата ми е гъч от други работи и няккой ден специално като си изясна кво ми е в главата, Ще пусна тема хаха :)

Май точно тва трябва да ни обнадеждава...че има хора,които са от 14-годишни заедно, че има хора, които след месец вече се женят за цял живот...надявам се всички да ни сполети същата съдба

sladkish1991
02-25-2007, 18:19
Стискам палци да си намерите своята половинка и да сте винаги много щастливи в лубовта!!!

iiirish
02-25-2007, 18:24
Ъ ъ ъ ми аз не съм зарязан....ама пак ми се реве като си помисля колко имам по химия :):):)

и мене ми се реве като си помисля дали утре ще направя всичко като хората #-o ма иначе съм веселоооо :-D

02-25-2007, 18:52
Shit Happens everyday! HOra nie sme koravi kopeleta !6te se spravime s vsi4ki ne6ta koisto ni pre4at!

TreeHill
02-26-2007, 12:30
Стискам палци да си намерите своята половинка и да сте винаги много щастливи в лубовта!!!


az ti stiskam da se zadurji6 s tvoqta...kakto gledam si ima6...mi6to ne e ve4no povqrvai mi ;)

Ice_Queen
02-26-2007, 12:38
Реве ми се та две не виждам...но си обещах да не плача повече!Поне не в такива количества за цял басейн :-D ! Не мога да понасям почти всички около мен ,само няколко човека са ми посърце и напоследък почнах да ставам лицемерна към някой хора за което съжалявам..Много искам да си го излея вс тва което ми тежи на някой,но просто не мога...само на-добрата ми приятелка я на ясно с моя вътрешен огън..и така и ще си остане !
:smt009

XeRo
02-26-2007, 12:41
Всеки самотен, всяка връзка преключва с нови знания за самата тема "Любов", разбираш грешките си и най-вече постъпките си. Няма смисъл от реване, депресий и терзания. Стигнал съм до извода, че най-добре е човек да е сам поради ред причини:) е понякога депресийките налегват ама минават :P :o

madlencheto:)
02-26-2007, 13:38
Наранявали са ме много... но честно казано ми трябва само мъничко време за да осъзная,че щом този човек ме е накарал да се чувствам зле, значи не си заслужава да се измъчвам за него...
иначе на скоро загубих едно момче,което си е голям сладур, но аз пожелах така..
свободата си е най-сладка!;)

TreeHill
02-26-2007, 14:35
Реве ми се та две не виждам...но си обещах да не плача повече!Поне не в такива количества за цял басейн :-D ! Не мога да понасям почти всички около мен ,само няколко човека са ми посърце и напоследък почнах да ставам лицемерна към някой хора за което съжалявам..Много искам да си го излея вс тва което ми тежи на някой,но просто не мога...само на-добрата ми приятелка я на ясно с моя вътрешен огън..и така и ще си остане !
:smt009


за жалост...

TreeHill
02-26-2007, 14:52
мамкаму ... не спирам да мисля за нея ... супер зле съм....

Ice_Queen
02-26-2007, 15:06
мамкаму ... не спирам да мисля за нея ... супер зле съм....

ще свикнеш..вс сме така

TreeHill
02-26-2007, 15:13
мамкаму ... не спирам да мисля за нея ... супер зле съм....

ще свикнеш..вс сме така

:) i hope so :)

drawers
02-26-2007, 15:20
Като си спомня колко нощи не съм могла да спя, защото възглавницата ми е била мокра... Но всичко се преживява, въпреки че остава една следа...

darkdevil
02-27-2007, 22:08
ех защо ли ми е познато до болка това чуство колко ли пати са ме зарязвали и мен колко ли пати и аз съм ревал за момиче.
толкова ли е сложно и непостижимо аз не искам много само да има момиче до мен което да ме обича и овъжава и наи-важното да не изневерява но дали ще може да се намери такова момиче в тези времена аз нямам и представа.Както казах и в една друга тема не сичко в живота е секс тои идва от самосебеси поне според мен.

MoHuTo
02-27-2007, 22:20
мамкаму ... не спирам да мисля за нея ... супер зле съм....

ще свикнеш..вс сме така
Ох и аз си мислех, че ще свикна, но явно няма да стане лесно..с който и да ходя няма да го замени :smt009 Не мога да го забравя така лесно, а и не искам [-X :smt010

natity
02-28-2007, 13:33
vubov ima ama koi koga shte q srshtne ne se znae i kolko pati shte bade naranen predi da q nameri tova e seriozniq vapros

He3HauKa
02-28-2007, 14:11
Всичко минава.Тук повечето теми са едни и същи-> ,,Най-добрата ми приятелка спа с приятеля ми'', ,,Влюбен/а съм в най-добрия си приятел/ка'' , ,,Изневерих му как да си го върна '' , ,,Обичам го а той мен не '' и т.н.Това значи,че на тази възрас (14-18-19години) проблемите са сходни и ,че всички са преминали през това и са оцеляли и в момента се смеят като се сетят какви заблудени дечица са били.Такива сме ние ,заблудени дечица.И въпреки ,че и на мен ми тъжно понякога,имам чувството че той е всичко за мен и ,че без него незнам какво ще правя ,знам че всичко ще се нареди,така както е писано ... За това всеки който пише в тази тема,нека се замисли за момент дали той сам не е виновен за несполучливата си любов 8) И вместо да се оплаква,да направи наистина нещо,за да оправи живота си :smt016

FiRe_LaDy
02-28-2007, 15:00
Ohh do bolka mi e poznato tova chuvstvno i na men.Kato se setq kolko bezsynni noshti ... kolko kryv prolqh,kolko cigari izpushih,kolko alkohol izpih.I zashto?Zashtoto go obichah,a toi s epodigra s men.I vypreki vsichko ne go mrazq,a go obicham.Sega sym s drug i sym shtasliva ... dano skoro i vie namerite svoite polovinki i da bydete shtaslivi dylgo s tqh. :wink: