PDA

View Full Version : vapros4e kam mom4etata



02-25-2007, 19:01
Awe mom4eta mojete li da mi otgovorite, ama savsem 4estno, kogato kazvate "obi4am te, ti si vsi4ko za men " na nqkoe momi4e za6to go pravite - za6toto naistina go mislite ili za6toto znaete 4e tq tva iska da 4ue ???

Shmatko
02-25-2007, 19:11
Мога да го кажа, казвал съм го, но никога не ило искрено!

Virt-Tuning
02-25-2007, 19:36
"Обичам те" съм казвал когато съм бил честен и найстина съм го изпитвал.А "ти си всичко за мен" никога.Според мен е тъпо да живееш за някой

Valar
02-25-2007, 19:39
Когато някой ти говори подобни щуротии ти сваля звезди от небето за да те вкара в леглото си!Просто като Фасул но като всяка истина боли. :)

DareDevill
02-25-2007, 21:10
е то се разбира малко или много да ли ти го казва от сърце или просто еи така но аз не бих лагал то4но за това но то си е до 4овека

ChRiSTiaNo_07
02-25-2007, 21:12
Awe mom4eta mojete li da mi otgovorite, ama savsem 4estno, kogato kazvate "obi4am te, ti si vsi4ko za men " na nqkoe momi4e za6to go pravite - za6toto naistina go mislite ili za6toto znaete 4e tq tva iska da 4ue ???

Ми лично аз не го казвам е така на сяка срещната.Трябва наистина да имам чувства към тва момиче за да й го кажа :wink:

xixi
02-25-2007, 21:16
Трябва наистина да имам чувства към тва момиче за да й го кажа
подяволите ти си идиот!!
Но репликата ти е почти правилна.Това момиче наистина трябва да има богат татко за да говоря такива глупости...

Niki_sofia
02-25-2007, 22:59
Винаги от сърце съм го казвал.Но наистина това че някой е всичко за мен е много преувеличено и безмисленно за това съм го пропускал....

sexy_anji_
02-25-2007, 23:03
ами аз съм момиче ама пак ще се изкажа.

"Любовта не се казва, а се доказва", едно момче не трябва да казва любовта си, а да я доказва.. думите не струват нищо и когато ти говори такива неща според мен нещо не е наред-гузна съвест, иска нещо или ти си много разстроена и имаш нужда да го чуеш или най-тъпото някое момиче да каже на момче : "Кажи ми че ме обичаш" :shock:

Barbie
02-26-2007, 00:19
Мога да го кажа, казвал съм го, но никога не ило искрено!

А защо си го казвал ако не си го чувствал? Просто ми е любопитно какви са причините да...излъжеш точно за това.

Barbie
02-26-2007, 00:24
Трябва наистина да имам чувства към тва момиче за да й го кажа
подяволите ти си идиот!!
Но репликата ти е почти правилна.Това момиче наистина трябва да има богат татко за да говоря такива глупости...

Ооо, хixi, това не може да е вярно! Аз знам, че ти имаш голямо, нежно и любящо сърце! :smt051

hamilcar
02-26-2007, 03:46
Когато съм го казвал то е било защото наистина го мисля и чувствам.

02-26-2007, 06:26
Da az saam mnogo saglasna s mom4eto koeto kaza po gore 4e lubovta trqbva se dokaje toi i d ati go kaje tva nezna4i da vqrva6 ima mnogo drygi na4ini da razbere6 dali naistina e taka prosto te simptomite ne sa tolkova razli4ni no nedei da vqrva6 na dumi samo [-X :---)

Ice_Queen
02-26-2007, 09:32
"Обичам те" съм казвал когато съм бил честен и найстина съм го изпитвал.А "ти си всичко за мен" никога.Според мен е тъпо да живееш за някой

Именно :wink:

всеки има свойте разбирания...някой ден ,някой хубав слънчев ден и вас ще ви удари така онова крилатото ;) иии ще ви се ще да го изкрещите или да го чуете от 1 специален човек ;)

bawdy talk
02-26-2007, 10:15
Едни го казват защото го мислят и наистина го чувстват,
а други защото момичетата това искат да чуват!
В пубертета попринцип в повечето случаи важи второто!

DarkAngelOfHope
02-26-2007, 10:36
Казвал съм го винаги от сърце. За такова нещо не се лъже според мен. Истинската любов и истинското приятелство са единствените две неща който не могат да се купят с пари, може би са малко вярващите в истинската любов, но аз винаги ще съм един от тях ... дори и да остана последния които вярва. А също така ми харесва да живея за някого ... със всяко мое вдишване да си мисля за Нея, иначе живота няма смисъл ако не обичаш и не живееш за някого ...

02-26-2007, 10:59
xaxax ii o6te li ima takiva mom4eta kato tova preid men i az iskam tva ot edno mom4e ama ne6to vse nepopadam qvno O:)

malone
02-26-2007, 12:36
Когато съм искрен съм сигурен че човека до мен ще го разбере. :wink: За жалост за сега е просто израз в който не са вложени толкова истински чувства.

XeRo
02-26-2007, 13:20
Нямам какво да се каже, всеки казва в днешно време каквото си иска "Обичам те", "Обичкам те" и таквис подобни. Да го кажеш искренно си му е майката :roll: :wink: .Нито е трудно нито нищо, стига да го мислиш, а не просто за отбиване на номера.

02-27-2007, 17:34
Много често влюбените и не чак толкова влюбени хора си казват "Обичам те". Но когато го казваш от сърце е истинско, когато не можеш да го скриеш. Например аз се радвам, когато приятелката ми каже, че ме обича, защото знам, че е истина. Но съм за идеята, че любовта трябва да се доказва с действия, а не само с думи.

GiRo
02-27-2007, 17:52
винаги когато кажа "обичам те"ти си всичко за мен"го мисля искренно...
но като например едно момиче ме е прегърнало или си мисли нещо,като ме попита обичаш ли ме?...аз си замълчавам или просто казвам...симпатична си ми...
нз но мен лично ме спира да го кажа на човек които наистина не обичам!неприятно ми е...(от вътре се чуствам кофти :smt017 )

darkdevil
02-27-2007, 21:18
обичам те и ти си сичко за мен на едно момиче поне аз го казвам искрено но освен да и го казвам обичам и да го доказвам \:D/

хixi
02-27-2007, 21:21
Ха ха ХИХИ няма сарце...тои има СЕИФ на негово място..
Абе има,ама е мазно и покрито със слуз. и гъбички,но него тва не го бърка - все пак гейчетата са мазни

Dissenter
02-28-2007, 09:12
Никога не казвам "Обичам те" просто така.Винаги го мисля.Тъпо е да кажеш на някой,че го обичаш без да разбираш смисъла на думите :-D

02-28-2007, 10:14
Винаги има парадокс...казваш го искрено и не се оценява или лъжеш (което е доста тъпо за мен) и всичко тръгва наопаки...