PDA

View Full Version : Моля ви помогнете,МОЛЯ ВИ :((((



spensppp
02-25-2007, 19:39
Ходя с момиче вече цели 9 месеца.Лятото постоянно правехме секс,а сега тя просто не го иска, а аз ще се побъркам от всякъде и издивявам.Не искам ся да се "ебавате" с мен (с извинение за израза) а искам хубави отговори, а и без отговори като "намерила си е друг който да я оправя" защото сме всеки ден заедно и просто няма кога, а и тя много ме обича както и аз! От 2 месеца го правим много ама много рядко и ми казва че просто не иска сега секс и просто нямало причина за която да не иска. Разревавал съм я да ми отговори защо не иска но пак ми отговаря същото и аз вече ОТКАЧАМ ;( моля ви да ми помогнете, защото много разчитам на вас и вие сте единствената помощ ;(

Shmatko
02-25-2007, 19:41
И не ти казва?
Можеби има някъф проблем

HeadMasTeR
02-25-2007, 19:43
Pi4 proqvi razbirane...moje naistina da ima problem momi4eto.Pogovori si kato horata seriozno s neq [-X

`Death`Whore`
02-25-2007, 19:44
Може да има проблеми...интимни. Или просто не те желае вече.

02-25-2007, 19:45
Поговори с нея отново.Обяснии това,че факта,че неиска да прави любов с теб те притеснява.Не и казвай,че просто ти се 'е*е' а и кажи,че си мислиш,че има някакъв проблем.Дано тогава ти сподели какво всъщност става. :wink:

HardcorE_AFA
02-25-2007, 19:45
еми щом пак си правите секс,колко и рядко да е...страста може да е поотшомяла...може и гадно да звучи но това да не испитва сексуално влечение към теб...може да е породено от чувства към друг :(

koalka
02-25-2007, 19:45
Говори с нея.Твърде е възможно да има проблем.

spensppp
02-25-2007, 19:52
Забравих да кажа че като сме правили секс я е боляло и това е била една от причините, а не съм груб и последните няколко пъти го правих толкова нежно и бавно и пак я болеше, а сме правили секс толкова пъти! Лятото не я е боляло ли к'во ? Не мога да си обесня просто и нямала вече интерес към секса? Как става тая работа Незнам :( :( :(

`Death`Whore`
02-25-2007, 19:55
Щом я боли, да посети гинеколог! Мен ме болеше и се оказа инфекция. Нормално е да няма голямо желание за секс, щом я боли!

spensppp
02-25-2007, 19:57
Ама нея не я боли постоянно а само когато правим секс. Това от инфекция ли е и то от 1 месец ?

kukli4ka__
02-25-2007, 19:58
напълно съм съгласна с `Death`Whore` ,по добре ако още я боли да иде на лекар
ако има гъбички или някаква друга инфекция боли много и е нормално да не иска
пак говори с нея

`Death`Whore`
02-25-2007, 19:59
Тъп ли си! Това ти казвам! Да не се офлянква момичето! Боли, защото понякога гъбичките дават усещането, че вагината е безумно тясна и жената я боли.