PDA

View Full Version : daite mi savet molq vi :)



JuStSeXyBaby
02-25-2007, 19:47
hora molq vi pomognete mi gadjeto mi e otkachilo po men apak hodim samo 1 sedmica i ne me ostavq za secunda namira postoqnno me zasipva s celufki s pregrudki i mi povtarq che mn me obicha :) az estestveno se radvam no mislq che ne e normalno za tolkova malko vreme da se vlubi tolkova mn v men :lol: i neznam da se radvam li ili kvo da pravq ?????
pomognete mi :? [/b]

Shmatko
02-25-2007, 19:50
Pravete sex tva shte namali strasta mu :)

iiirish
02-25-2007, 19:56
че той не е влюбен от сега във теб, че да пишеш "не е нормално за една седмица да се влюби толкова в мен" :? за да поиска да сте заедно е близко до ъкъла, че от преди е изпитвал чувства към теб! пък и не виждам нищо ненормално в това да ти се глези... може би просто те е чакал прекалено дълго време и сега не може да ти се нарадва! ако все пак това обаче те дразни просто му го кажи!

DJ_M`iL`e`N
02-25-2007, 20:07
Ei macko ti si nai shtaslivoto momiche trqbva da letish v nebesata tova ne e za pritesnenie tova si e mnogo qko.Za da e tolkova ludo vlubeno tova momche v tebe i to ot edna sedmica qvno mnogo si go vpechatlila i kato cqlo tvoite roditeli sa se postarali mnogo dobre napravili sa te krasiva i razumna!Tova e moeto mnenie po temata! Pozdravi na gadjeto i mnogo celuvki! =D> =D> =D>

Shmatko
02-25-2007, 20:41
Според мене е яко загорял като мене :)

02-25-2007, 20:46
of fmom4etata kat nivoto na tetsosterona ims epokai4 svi4kite s amngoo vlubeni moite sve na parvite sedmici a vblubeni i posle pri drygata putka vednaga mani gi ne mu vqrvai

xixi
02-25-2007, 21:06
hora molq vi pomognete mi gadjeto mi e otkachilo po men apak hodim samo 1 sedmica i ne me ostavq za secunda namira postoqnno me zasipva s celufki s pregrudki i mi povtarq che mn me obicha :) az estestveno se radvam no mislq che ne e normalno za tolkova malko vreme da se vlubi tolkova mn v men :lol: i neznam da se radvam li ili kvo da pravq ?????
pomognete mi :? [/b]
счупи си носа и си извади няколко зъба.Ще боли но така със сигурност ще спре да те целува...

MoHuTo
02-25-2007, 23:11
Това според мен не трябва да те притеснява, а напротив - да те радва! :wink:

sexy_anji_
02-25-2007, 23:13
само аз ли се замислям, как може да я заобича за 1 седмица :shock:

JuStSeXyBaby
02-26-2007, 05:57
da az adski mn se radvam i se kefq che sme zaedno no.....mislq che naistina ne e normalno da me obicha (hodim ot 1 sedmica no se poznavame sushto ot tokova) :?

DJ_M`i`L`e`N
02-26-2007, 05:57
E shto puk da ne q obicha,ako komunikirat ot izvesno vreme?I toi mnogo da si q e haresal oshti kato sa se zapoznali no da e iskal da q opoznae i da si q vzeme za gadje.Ot moq gledna tochka vsichko e vuzmojno!Ne e nikak stranno choveka moje da se prevurzal mnogo burzo kum neq!

{Sweety_f}
02-26-2007, 08:12
ми...момчето те обича радвай се защото не се знае дали ще намериш др който да те обича толкова;)

XeRo
02-26-2007, 12:21
Малко са хората показващи това, което мислят като него :). Нищо лошо няма в това, че не те оставя намира, иска да докаже, че държи на теб и иска нещо повече, а не само забиванки и просто една обикновенна кратка връзка ей така само за момента. Само може да се радваш нищо повече :wink:

ПП: първите 1-2-3 седмици човек се доказва, а не да се отнесеш безразличие към нещо такова като любовта и обвързаността.

cTaCu
02-26-2007, 14:20
xexe kakvo tolkova ... obi4a te 4oveka ne e nevyzmojno ni6tu 4e ot skoro se poznavate i ot skoro ste zaedno ... radvai se ako ima6e kak i moq tei da e postoqnno s mene ... nqma6e da se oplakvam ... ama hi4 daje ... :D

TreeHill
02-26-2007, 14:39
че той не е влюбен от сега във теб, че да пишеш "не е нормално за една седмица да се влюби толкова в мен" :? за да поиска да сте заедно е близко до ъкъла, че от преди е изпитвал чувства към теб! пък и не виждам нищо ненормално в това да ти се глези... може би просто те е чакал прекалено дълго време и сега не може да ти се нарадва! ако все пак това обаче те дразни просто му го кажи!

iiiii da

Ashantitu
02-26-2007, 16:05
ти ся хвалиш ли се, к'фо :) сладурана :) не се шашкай, нищо няма :-D

sssssssss
02-26-2007, 16:50
nevazmojno e da e vluben v teb navqrno za parvi pat ima takova gadje kato teb ( ne 4e te poznavam) i e o6te malak,no tova ne trqbva da te pritesnqva 6te mu omrazne6 vsi4ki maje sa takiva spokoino samo da mu doide malko pove4e akala i vsi4ko 6te se opravi pak i trqbva da mine vreme da mu pisne malko sega se radvai na vnimanie, a ako te drazni tokova mnogo go izbqgvai, no ne badi gruba

OtherDimension
02-26-2007, 17:11
тва да си женско е проклятие

ако на авторката гаджето й не й обръща внимание ще напише тема - ХОра плззз хеллппппп - държи се студено с мееен :((( ??!

момчето я обича , милва ... и тя се оплаква и пита : какво да правя ?!


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Na Just Sexy Girl Gadjeto
02-26-2007, 21:18
nevazmojno e da e vluben v teb navqrno za parvi pat ima takova gadje kato teb ( ne 4e te poznavam) i e o6te malak,no tova ne trqbva da te pritesnqva 6te mu omrazne6 vsi4ki maje sa takiva spokoino samo da mu doide malko pove4e akala i vsi4ko 6te se opravi pak i trqbva da mine vreme da mu pisne malko sega se radvai na vnimanie, a ako te drazni tokova mnogo go izbqgvai, no ne badi gruba
\:D/ \:D/ \:D/ Ne Sum maluk na pochti 20 godini sum hodil sum s vsqkakvi momicheta no tova momiche napravo mi prazbiva shaibite i fantaziite ot vsqkade.Ne se chudete zashto oshte ot purvata sedmica veche q Lofkam.Normalno e nameril sum momicheto koeto sum tursil dulgo vreme.

ND4SPD_f
02-26-2007, 21:30
Това според мен не трябва да те притеснява, а напротив - да те радва! :wink: da i az taka smqtam

JuStSeXyBaby
02-27-2007, 07:33
nevazmojno e da e vluben v teb navqrno za parvi pat ima takova gadje kato teb ( ne 4e te poznavam) i e o6te malak,no tova ne trqbva da te pritesnqva 6te mu omrazne6 vsi4ki maje sa takiva spokoino samo da mu doide malko pove4e akala i vsi4ko 6te se opravi pak i trqbva da mine vreme da mu pisne malko sega se radvai na vnimanie, a ako te drazni tokova mnogo go izbqgvai, no ne badi gruba
\:D/ \:D/ \:D/ Ne Sum maluk na pochti 20 godini sum hodil sum s vsqkakvi momicheta no tova momiche napravo mi prazbiva shaibite i fantaziite ot vsqkade.Ne se chudete zashto oshte ot purvata sedmica veche q Lofkam.Normalno e nameril sum momicheto koeto sum tursil dulgo vreme.

ei mersi mn za vsichko :) sluncho radvam se che me obichkash i shte se nadqvam vinagi da e taka :lol:

Na Just SeXy Girl Gadjeto
02-27-2007, 08:19
nevazmojno e da e vluben v teb navqrno za parvi pat ima takova gadje kato teb ( ne 4e te poznavam) i e o6te malak,no tova ne trqbva da te pritesnqva 6te mu omrazne6 vsi4ki maje sa takiva spokoino samo da mu doide malko pove4e akala i vsi4ko 6te se opravi pak i trqbva da mine vreme da mu pisne malko sega se radvai na vnimanie, a ako te drazni tokova mnogo go izbqgvai, no ne badi gruba
\:D/ \:D/ \:D/ Ne Sum maluk na pochti 20 godini sum hodil sum s vsqkakvi momicheta no tova momiche napravo mi prazbiva shaibite i fantaziite ot vsqkade.Ne se chudete zashto oshte ot purvata sedmica veche q Lofkam.Normalno e nameril sum momicheto koeto sum tursil dulgo vreme.

ei mersi mn za vsichko :) sluncho radvam se che me obichkash i shte se nadqvam vinagi da e taka :lol:
Budi sigorna che shte e vinagi!!!! \:D/ :smt008

Mimka_sweet
02-27-2007, 08:23
Късайте :mrgreen: :-D

02-27-2007, 08:44
Късайте :mrgreen: :-D
Ti skusame guza ot sex =D>

Always`Sad
02-27-2007, 09:22
Ми мила какво да ти кажа, аз съм на мнение, че такива не са много наред. Е това зависи от много неща де, като например от колко време се познавате преди това и т.н.

Valar
02-27-2007, 09:25
На крива ракета и планетата и пречи!