PDA

View Full Version : не съм му мислила име



TeditoOoo
02-25-2007, 20:15
Здр,хора :) това е един от любимите ми раздели и винаги с удоволствие чета творбите ви и разглеждам страхотните рисунки =D> =D> =D>
Днес намерих в тетрадката си по история нещо,което съм писала преди доста време. Честно казано не е от най-добрите ми неща,а и като се има впредвид,че по принцип не мога да пиша, едва ли ще ви впечатли :roll: Но все пак бих искала да ви помоля за мнение,за да знам да продължавам ли да се опитвам :?



...Какво държиш в своите ръце?
Я,това било моето сърце!
Кога промъкна се и ми го взе?...

И виж сега това лице
как светва щом те види
поне малко не ти ли се свиди
за чувствата следващи сиви?

...Какво смяташ с него да направиш?
Да си поиграеш?
Да му отвориш рани?
Внимавай само да не се упариш
Че то гори от обич вече
И с тази сладка болка ти го облече

Всеки ден по-силно то тупти
По-жалко,защото се топи
И вярвай ми ти
От това страшно много го боли...


И все пак имайте в предвид,че е от тези,които не си харесвам особено.На някои мн им се кефя :mrgreen: обаче ви пиша това заради човека,на когото е посветено :)

love`meee
02-25-2007, 20:33
bravo macka mnogo e qko...pone spored men :))

02-26-2007, 00:35
Spored men e strahotno , dano produljish da pi6e6 !!!

bawdy talk
02-26-2007, 09:34
Това е хубаво! =D> Защо не пуснеш и по хубавите да ги видим?

Cheesy
02-26-2007, 18:07
...Какво държиш в своите ръце?
Я,това било моето сърце!
Кога промъкна се и ми го взе?...
Мн яко :smt007 =D> Дай още

teenkopele
02-27-2007, 07:57
Добро е и се чете лесно. :)
Един съвет- пробвай се да напишеш нещо, което не е свързано с любов, защото тази тема вече е банална.
Успех. :wink:

TeditoOoo
02-27-2007, 13:50
Eeeeeeeй,хора,мн се радвам ,че ви харесааа :D Това означава наистина много за мен :smt058 :smt083
Добре,ще поровя из тетрадките и ще ви покажа и още :) Проблемът е,че съм ги писала малко по хавата си...от тук,от там и повечето са малко накъсани :? ще ги пооправя малко,да добият вид като за пред хора и тогава :wink: надявам се и те да ви харесат :)