PDA

View Full Version : Ще се гръмна ,хора, Моля ви помагайте !



Много Притиснена !
02-25-2007, 20:42
Зравейте хора ! Много съм притиснена и се надявам да ми помогнете и да не започвате да ме упреквате . Дошла съм тук за съвет не за конско!
С приятеля ми правихме секс без презарватив - за първи път бяхме без ... незнам и аз защо се съгласих ... Отначало казвах не не но накрая така се получи .... Той НЕ свърши в мен но беше пред свършване. След кат легнахме аз започнах да плача че може да стане нещо той все се опитваше да ме успокои но му личеше че и той е притиснен . Моля ви кажете ми дали трябва да пия Постинор Дуо или да изчакам да ми дойде или да си правя тест след 1 седмица . Трябва да ми идва тия дни не съм в овулация . А освен това секса не беше дълъг имам впредвид повече налягахме на целувки , френска и т.н.
Сърдечно ви моля да ми помогнете наистина съм голяма параноичка и дори при най малката възможност да стане гафа направо издивявам . И още веднъж - искам само съвети , без псувни , упреци и т.н.
Благодаря предварително . Надявам се да ми помогнете :(

Shmatko
02-25-2007, 20:45
Шо праите секс а?
Ако сте кат мене никви проблеми няяя имате :-D
Така ся сериозно, начи ако мноо се притесняваш давай постинора ма нее мноо полезен.
На мене 3 пъти ми е гърмял кондом да го еба и съм същия спек кат тебе.
Ако ти се чака не пии постинор... :-k

02-25-2007, 20:47
spokoino 6tom ne e svur6il v teb ne si bremenna.e vinagi ima 6ans,no toi e minimale.oznavam momi4eta,koito pravqt sex bez prezervativ ot godini taka i ne sa zabremeneli.sledva6tiq put,za da ne stava taka ne si pravete experimenti.no sega nqma nujda da pie6 postinor.ot 1 put ne se zabremenqva.ne se pritesnqvai!

Shmatko
02-25-2007, 20:49
spokoino 6tom ne e svur6il v teb ne si bremenna.e vinagi ima 6ans,no toi e minimale.oznavam momi4eta,koito pravqt sex bez prezervativ ot godini taka i ne sa zabremeneli.sledva6tiq put,za da ne stava taka ne si pravete experimenti.no sega nqma nujda da pie6 postinor.ot 1 put ne se zabremenqva.ne se pritesnqvai!
Абе той един приятел така разправяше пък ся дете има! [-X

moncho
02-25-2007, 20:50
Шо праите секс а?
Ако сте кат мене никви проблеми няяя имате :-D
Така ся сериозно, начи ако мноо се притесняваш давай постинора ма нее мноо полезен.
На мене 3 пъти ми е гърмял кондом да го е** и съм същия спек кат тебе.
Ако ти се чака не пии постинор... :-k
Е тва е

Притиснената
02-25-2007, 20:54
До сега ама никога никога не сме го правили без ... тоя път незнам какво стана но наистина съм мн притиснена . В крайна сметка да си зимам ли Постинора или да изчакам . Кое ще е най добре :smt010 Зарекох се на приятеля ми че поече нема да го прайм до такава степен съм притиснена :( Моля ви кажете

moncho
02-25-2007, 20:55
До сега ама никога никога не сме го правили без ... тоя път незнам какво стана но наистина съм мн притиснена . В крайна сметка да си зимам ли Постинора или да изчакам . Кое ще е най добре :smt010 Зарекох се на приятеля ми че поече нема да го прайм до такава степен съм притиснена :( Моля ви кажете
Абе ко го мислиш ако толкова се притесняваш напраи си тест

02-25-2007, 20:55
ti si re6ava6,no ne te suvetvam da pie6 postinor.mnogo e vreden.6e ti oburka celiq organizum.i ako nqkoi put se skusa prezervativa i stane po-golqm gaf nqma da moje6 da pie6 pak.po-dobre nedei.

LO6IQ
02-25-2007, 20:55
.. секс - (минус) презарватив = АБОРТ !
ЗАТОВА ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗАРВАТИВИИИ !!!

02-25-2007, 20:56
До сега ама никога никога не сме го правили без ... тоя път незнам какво стана но наистина съм мн притиснена . В крайна сметка да си зимам ли Постинора или да изчакам . Кое ще е най добре :smt010 Зарекох се на приятеля ми че поече нема да го прайм до такава степен съм притиснена :( Моля ви кажете
Абе ко го мислиш ако толкова се притесняваш напраи си тест
test moje da si napravi 4ak sled 1 sedmica i togava e kusno za postinor ve4e.

Притиснена
02-25-2007, 20:59
Oчаквах подкрепа , не упреци ЛОШИЯ ... Но все пак благодаря на всички ... Ако такова баща ми има доста пушки ... Добро избавление ... Незнам защо го напраихме без но той дори не свърши... не беше и дълго даже мн кратко времето в което праихме секс ... както казах наблягахме на други работи ... Лека нощ на всички ...

Shmatko
02-25-2007, 21:02
Според мене постинора е по-безвреден от аборта, тва дали не е свършил не е гаранция че не моеш да забременееш

----
02-25-2007, 21:04
Знам знам ... Знам че има там течност , която преди да свърши мъжа отделя и в нея има също сперматозоиди ... Но ... незнам къде ми беше акъла :smt010

Shmatko
02-25-2007, 21:05
Знам знам ... Знам че има там течност , която преди да свърши мъжа отделя и в нея има също сперматозоиди ... Но ... незнам къде ми беше акъла :smt010
Аз ли ти дам ся 15 кинта за постинор за да се успокоиш?
Според мене нищо не е станало ма ако има и 1% вероятност аз кат се знам къф съм карък...

------
02-25-2007, 21:07
Парите са ми най - малката грижа - просто исках да питам по - опитни в това за да не сбъркам ...

Unknow
02-25-2007, 21:25
Boje gospodi.Vie suvsem li se poburkahte ili ... ?? Ne e svur6il vutre ... Estestveno 4e nqma problem.Suvzemete se malko i nedei misli za varianta za Postinor.Tova ne ti e mentov bonbon.Kato vi slu6am tuka kak za 6tqlo i ne6tqlo ... "Ohhh da piq li postinor.." .Mi NE!!! Nedei da pie6.Bezsmisleno e.Uspokoi se nqma ni6to

Shmatko
02-25-2007, 21:27
Boje gospodi.Vie suvsem li se poburkahte ili ... ?? Ne e svur6il vutre ... Estestveno 4e nqma problem.Suvzemete se malko i nedei misli za varianta za Postinor.Tova ne ti e mentov bonbon.Kato vi slu6am tuka kak za 6tqlo i ne6tqlo ... "Ohhh da piq li postinor.." .Mi NE!!! Nedei da pie6.Bezsmisleno e.Uspokoi se nqma ni6to
И ако надуе корема ти поемаш отговорността и издръжката нали? :-D

Unknow
02-25-2007, 21:31
Toz puk...kato ti gledam mneniqta kolko si kompetenten.6te nadue korema...kak li ne.Kvo samo govorite gluposti na momi4eto i q strqskate? Ni6to ne e stanalo ...pro4eti i pak posta.Dori ne e svur6il vutre.Sega nezapo4vaite s glupostite za predeakulacionnata te4nost...Stiga ste 6a6kali devoi4eto

Shmatko
02-25-2007, 21:42
Toz puk...kato ti gledam mneniqta kolko si kompetenten.6te nadue korema...kak li ne.Kvo samo govorite gluposti na momi4eto i q strqskate? Ni6to ne e stanalo ...pro4eti i pak posta.Dori ne e svur6il vutre.Sega nezapo4vaite s glupostite za predeakulacionnata te4nost...Stiga ste 6a6kali devoi4eto
Аз казах че съм песимист и бих се подсигурил иначе ти сигурно се плескаш без кондоми и знаеш. :---)

Unknow
02-25-2007, 21:43
Ami kakto iskam 6te si go pravq i tova ne ti vliza v rabotata! A kato se "podsigurqva6" tolkova mnogo...znae6 li kakvi problemi moje da si navle4e ot tozi Postinor, 4e da go vzema v takuv slu4ei v koito veroqtnosta da e stanal gaf e 0,0001 ?

Shmatko
02-25-2007, 21:45
Ami kakto iskam 6te si go pravq i tova ne ti vliza v rabotata! A kato se "podsigurqva6" tolkova mnogo...znae6 li kakvi problemi moje da si navle4e ot tozi Postinor, 4e da go vzema v takuv slu4ei v koito veroqtnosta da e stanal gaf e 0,0001 ?
Тая па ти не си виждала пишка ве.
По-висока е.
На мен ми се е случало празненето и оргазъма да се разминат. Макар и мноо рядко, но се е слувало. И тогаз? #-o

Unknow
02-25-2007, 21:46
E i? Stava6e vupros 4e toi NE E SVUR6IL v neq? popravi me ako gre6a

Shmatko
02-25-2007, 21:47
E i? Stava6e vupros 4e toi NE E SVUR6IL v neq? popravi me ako gre6a
Е да ама може се е изтрескал и после да е досвършил.
Абе... :smt016

Unknow
02-25-2007, 21:50
Ti misli6 li kato pi6e6?? Q molq te pro4eti BAVNO I SUSRETOTO4ENO (ako moje6 razbira se) kakvo e napisala avtorkata na temata, sled tova po su6tiq na4in pro4eti kakvo si napisal TI!

Shmatko
02-25-2007, 21:52
Ti misli6 li kato pi6e6?? Q molq te pro4eti BAVNO I SUSRETOTO4ENO (ako moje6 razbira se) kakvo e napisala avtorkata na temata, sled tova po su6tiq na4in pro4eti kakvo si napisal TI!
Глей ся. Той може да е капнал малко без да се усети и после да си е свършил баш как си требе.
Случвало ми се е и тва :)

sh3_1s_7h3_0n3
02-25-2007, 22:55
уфф не е хубаво да го препоръчвам... но по-добре пий Постинор. Не е полезен но:
1) притесненията ти ще намалеят до минимум
2) 99% сигурност, че няма да забременеееш
3) едва ли ще ти издържат нервите за 1седм (докато си направиш теста) да го мислиш бременна ли си, не си ли... а и ако се окаже теста положителен - к'во пра'йм? аборт? като преди т'ва си могла да пиеш едно хапче за спешна контрацепция и да ти се махнат грижите от главата. освен т'ва ти няма да го пиеш всеки път след като правиш секс... все пак то за това е измислено... като стане някой гаф...и спешно да се вземат мерки...

имаш си вече обица на ухото да знаеш к'во да правиш... сега пий Постинор... и гледай повече да не се повтаря...
Дано ти дойде по-скоро цикъла!

Shmatko
02-25-2007, 22:57
Ше се забави от постинора.

sh3_1s_7h3_0n3
02-25-2007, 22:59
Ше се забави от постинора.

ако не се лъжа идва 2-3 дена след хапчето, за да регулира организма или разни такива... може да не трае колкото един нормален менстр. цикъл, но важното е, че идва нещо такова :)

Unknow
02-25-2007, 23:01
2) 99% сигурност, че няма да забременеееш

1-vo ne e 99% ami e 70-80 %.kato neznae6, nepi6i gluposti.
2-ro a ako drugiq mesec naistina ve4e toi svur6i v neq, pak "po pogre6ka" ? Togava kvo praim? Postinora e zaduljitelen togava (za razlika ot sega)
3-to naqsno li si s vuzmojnite posledici ot 4esta upotreba na Postinor (AKO naistina i se naloji skoro...? ) ? Ne prosto "toi e mn vreden"....a znae6 li kolko vreden?

Shmatko
02-25-2007, 23:02
2) 99% сигурност, че няма да забременеееш

1-vo ne e 99% ami e 70-80 %.kato neznae6, nepi6i gluposti.
2-ro a ako drugiq mesec naistina ve4e toi svur6i v neq, pak "po pogre6ka" ? Togava kvo praim? Postinora e zaduljitelen togava (za razlika ot sega)
3-to naqsno li si s vuzmojnite posledici ot 4esta upotreba na Postinor (AKO naistina i se naloji skoro...? ) ? Ne prosto "toi e mn vreden"....a znae6 li kolko vreden?

колко? Ше и порастне 3-та ръка, мустаци и брада ли или по-малко от аборт?

Unknow
02-25-2007, 23:03
Na teb nqma da ti se naloji da go pie6...kakvo te interesuva? i na priqtelkata ti nqma da se naloji, poradi o4evidnata lipsa na takava!

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:04
Shmatko,naprotiv,shte i doide i taka she izhvurli eventualno oplodenata qicekletka.

a po temata - vinagi s kaput.i az ne sum sklonna osoneno da te posuvetvam da zimash postinor,sled kato akta ne e bil produljitelen i ne e svurshil v teb.ne se zabremenqva tolkoz lesno. :::


99% сигурност, че няма да забременеееш ..
a ostanaliq 1% ? :-D
baby,maika mi e bila na protivozachatuchni,kogato e zabremenqla s men(i to na sushtite,koito az sega vzimam-dianeto :lol: )..taaa misulta mi e,che ako ti e pisano,she se sluchi sluchkata..to i az ne sum ot nai-planiranite bebeta,da ne kaja hich 8-[
:arrow: avtorkata da se uspokoi i da ne se tupche s bokluci.nishto ti nqma,ne si bremenna.kupi si dr sedmica 1 Surecheck i tolkoz

Shmatko
02-25-2007, 23:07
Shmatko,naprotiv,shte i doide i taka she izhvurli eventualno oplodenata qicekletka.

a po temata - vinagi s kaput.i az ne sum sklonna osoneno da te posuvetvam da zimash postinor,sled kato akta ne e bil produljitelen i ne e svurshil v teb.ne se zabremenqva tolkoz lesno. :::


99% сигурност, че няма да забременеееш ..
a ostanaliq 1% ? :-D
baby,maika mi e bila na protivozachatuchni,kogato e zabremenqla s men(i to na sushtite,koito az sega vzimam-dianeto :lol: )..taaa misulta mi e,che ako ti e pisano,she se sluchi sluchkata..to i az ne sum ot nai-planiranite bebeta,da ne kaja hich 8-[
:arrow: avtorkata da se uspokoi i da ne se tupche s bokluci.nishto ti nqma,ne si bremenna.kupi si dr sedmica 1 Surecheck i tolkoz

Ima i po-dobri ot tiq protivozachatachni. Janin mai bqha :smt018

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:09
Ima i po-dobri ot tiq protivozachatachni. Janin mai bqha :smt018
Jasmin
i ne,ne sa po-dobri,sushtata rabota.
prosto az sum bila po-burza :-D

Unknow
02-25-2007, 23:09
Nqma sigurno ne6to! Maika mi se e rodila sled opit za abort, ti za protivoza4atu4ni govori6 :-D

I kakto ti kazah na Postinor ne e 99%, a edva 70-80%

Shmatko
02-25-2007, 23:10
E nachi verno si strashen mutant.
Trqq si mnoo izdurjliva. Nqkvi svruh estestveni kachestva imash li? :smt016

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:10
Nqma sigurno ne6to! Maika mi se e rodila sled opit za abort, ti za protivoza4atu4ni govori6 :-D

I kakto ti kazah na Postinor ne e 99%, a edva 70-80%
qvno mnogo ni se e jiveelo na men i maika ti \:D/

Unknow
02-25-2007, 23:11
Imam da...daje sa nqkolko :smt005 Po dobre da ne gi znae6, povqrvai mi

Shmatko
02-25-2007, 23:11
Na teb nqma da ti se naloji da go pie6...kakvo te interesuva? i na priqtelkata ti nqma da se naloji, poradi o4evidnata lipsa na takava!
Az ti vikam ela ti ne ta ne...

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:14
E nachi verno si strashen mutant.
Trqq si mnoo izdurjliva. Nqkvi svruh estestveni kachestva imash li? :smt016
e moeto pish ne sveti na tumno,ama ti preceni dali sum mutant :lol:
cuk (http://img.zip.bg/photos/3/5018l.jpg)
pak cuk (http://img.zip.bg/photos/3/5016l.jpg)

Shmatko
02-25-2007, 23:15
E nachi verno si strashen mutant.
Trqq si mnoo izdurjliva. Nqkvi svruh estestveni kachestva imash li? :smt016
e moeto pish ne sveti na tumno,ama ti preceni dali sum mutant :lol:
cuk (http://img.zip.bg/photos/3/5018l.jpg)
pak cuk (http://img.zip.bg/photos/3/5016l.jpg)
Palish lampite s pogled :)
Kai sq za ognenite kulba :)

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:18
ne be.mestq predmeti s pogled i vnushavam na horata razni neshta :lol:
sujalqvam za ujasniq flood,ama mi stana smeshno 8-[

Shmatko
02-25-2007, 23:29
ne be.mestq predmeti s pogled i vnushavam na horata razni neshta :lol:
sujalqvam za ujasniq flood,ama mi stana smeshno 8-[
Баси. А виждаш ли през дрехите на хората? :smt007

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:31
ne be.mestq predmeti s pogled i vnushavam na horata razni neshta :lol:
sujalqvam za ujasniq flood,ama mi stana smeshno 8-[
Баси. А виждаш ли през дрехите на хората? :smt007
tc be.ama nali ti kazah,che cheta misli :wink:

Shmatko
02-25-2007, 23:32
ne be.mestq predmeti s pogled i vnushavam na horata razni neshta :lol:
sujalqvam za ujasniq flood,ama mi stana smeshno 8-[
Баси. А виждаш ли през дрехите на хората? :smt007
tc be.ama nali ti kazah,che cheta misli :wink:
Жалко шот щеше ме изнасилиш... :-D

Unknow
02-25-2007, 23:33
Da....skromnostta ti napravo mn vuzbyjda :smt005

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:34
ne be.mestq predmeti s pogled i vnushavam na horata razni neshta :lol:
sujalqvam za ujasniq flood,ama mi stana smeshno 8-[
Баси. А виждаш ли през дрехите на хората? :smt007
tc be.ama nali ti kazah,che cheta misli :wink:
Жалко шот щеше ме изнасилиш... :-D
nema mi deistvash podmolno,ei..sled 3 dena idva muja mi :smt050

Shmatko
02-25-2007, 23:36
Ооо направо имам предложение.
Аре в нас сега, свободно е. Може да напраиме една 3-ка... белот

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:38
Ооо направо имам предложение.
Аре в нас сега, свободно е. Може да напраиме една 3-ка... белот
az sum na 2000km ot vas :::

Shmatko
02-25-2007, 23:43
Ооо направо имам предложение.
Аре в нас сега, свободно е. Може да напраиме една 3-ка... белот
az sum na 2000km ot vas :::
Не пречи.
Я ръцете на масата :-D

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:45
Ооо направо имам предложение.
Аре в нас сега, свободно е. Може да напраиме една 3-ка... белот
az sum na 2000km ot vas :::
Не пречи.
Я ръцете на масата :-D
prailno,sha sa praskame virtualno :-D
tukmo posle da nqma nujda da puskame temi ot sorta na 'bremenna li sum' ili 'imam neshto si na brumbarcheto' :lol:

Shmatko
02-25-2007, 23:45
Има ли постинора почва у нас :)

Unknow
02-25-2007, 23:46
xaxax :smt005

alkobalko
02-26-2007, 04:11
Моля да не пълните темата с безсмислени мнения, които не помагат с нищо на авторката. Благодаря!

mi6enceto
02-26-2007, 12:48
pii Postinor kolkoto moje po-burzo i spoko

притеснената
02-26-2007, 12:58
Говорих с приятеля ми, но той каза, че ако продължа да му мрънкам ще ме зареже ! Представяте ли си ? :cry: Пикла ме нарече, силно ме обиди и приятели, вече незнам какво да правя ? :cry: Незнам какъв може да е изхода от ситуацията, да парите не са проблем, но проблема е че ТОЙ не иска да поеме отговорност ако нещо се случи. :cry: Аз наистина държах на него, но той на мене не. Моля Ви кажете какво да правя сега. Мисля да му съзадам малко главоболия, за да го стресна. Да му кажа, че съм бременна пък да видим тогава ! Ама че мухльo ? Как може в такъв момент да ми каже, че съм се държала като пикла ? Че щял да ме зареже :cry: Ах копелето си заслужава урок и смятам да му го върна тъпкано. Още утре отивам да му кажа, че съм си направил тест за бременност. Да видим кой ще се смее последен.
Иначе от сега нататък никакъв секс без презери, особено когато пикльо като него забрави ! Момичета - това не е извинение ! Не се поддавайте.
Господи, немога да си представя бременност на 14 ! Просто пълен хаус, дано никога не изпадам в такава ситуация отново. :cry:


:cry:

malka_sladuranka
02-26-2007, 13:04
Говорих с приятеля ми, но той каза, че ако продължа да му мрънкам ще ме зареже ! Представяте ли си ? :cry: Пикла ме нарече, силно ме обиди и приятели, вече незнам какво да правя ? :cry: Незнам какъв може да е изхода от ситуацията, да парите не са проблем, но проблема е че ТОЙ не иска да поеме отговорност ако нещо се случи. :cry: Аз наистина държах на него, но той на мене не. Моля Ви кажете какво да правя сега. Мисля да му съзадам малко главоболия, за да го стресна. Да му кажа, че съм бременна пък да видим тогава ! Ама че мухльo ? Как може в такъв момент да ми каже, че съм се държала като пикла ? Че щял да ме зареже :cry: Ах копелето си заслужава урок и смятам да му го върна тъпкано. Още утре отивам да му кажа, че съм си направил тест за бременност. Да видим кой ще се смее последен.
Иначе от сега нататък никакъв секс без презери, особено когато пикльо като него забрави ! Момичета - това не е извинение ! Не се поддавайте.
Господи, немога да си представя бременност на 14 ! Просто пълен хаус, дано никога не изпадам в такава ситуация отново. :cry:


:cry:

Не прави глупости и к*рвенски истории да лъжеш за такова нещо, ами го зарежи. Още сега щом не те уважава и не му пука за теб. Няма смисъл да лъжеш, защото рано или късно ще се разбере и ти ще излезнеш кривата, а той правия. Ако не е късно пий един постинор, за да си сигурна, обади му се и го разкарай. Аххх такива копеленца как мразя. :evil:

02-26-2007, 13:19
Пий Постинора, докато е време! После и да прайш тестове ще е след дъжд качулка!

Big_Slav
02-26-2007, 18:53
Lo6o mn lo6o pii tam protivoza4aty4ni 6toto moi da e stanala belqta piii po fast i vnimavai dr pat !!!

A_Loving_Girl
02-26-2007, 20:52
Говорих с приятеля ми, но той каза, че ако продължа да му мрънкам ще ме зареже ! Представяте ли си ? :cry: Пикла ме нарече, силно ме обиди и приятели, вече незнам какво да правя ? :cry: Незнам какъв може да е изхода от ситуацията, да парите не са проблем, но проблема е че ТОЙ не иска да поеме отговорност ако нещо се случи. :cry: Аз наистина държах на него, но той на мене не. Моля Ви кажете какво да правя сега. Мисля да му съзадам малко главоболия, за да го стресна. Да му кажа, че съм бременна пък да видим тогава ! Ама че мухльo ? Как може в такъв момент да ми каже, че съм се държала като пикла ? Че щял да ме зареже :cry: Ах копелето си заслужава урок и смятам да му го върна тъпкано. Още утре отивам да му кажа, че съм си направил тест за бременност. Да видим кой ще се смее последен.
Иначе от сега нататък никакъв секс без презери, особено когато пикльо като него забрави ! Момичета - това не е извинение ! Не се поддавайте.
Господи, немога да си представя бременност на 14 ! Просто пълен хаус, дано никога не изпадам в такава ситуация отново. :cry:


:cry:


Разкарвай го,Пий постинор!!!

shadow4e
02-27-2007, 13:00
Буфффф и аз направих същата грешка онзи ден, трябваше да ми дойде вчера, сега ме е страх и то доста... Много сме зле, не мога ни разбера просто как можахме да го допуснем, а си бяхме обещали, че повече никога няма. Но този път вече наиситна ще го спазим обещанието:( А постинор ми забрани гинекологът ми да пия преди, така че ще чакам.

foxy-to
02-27-2007, 18:56
4estno neznam kvo da vi kaja. kogato se samnqvate za bremennost ne pi6ete tuka ami si pravete test ili bqgaite na lekar. tuk nikoi nqma da vi pomogne. vijdam dosta nekompetentni otgovori koito samo vi zablujdavat.mislite si 4e ima "po-opitni hora", kakto tuk nqkoi se izrazi.oba4e pove4eto sa nqkvi malki deto neznaqt kvo govorqt, praqt sex ot skoro i o6te ne znaqt za kvo stava vapros.neznam, pone az takova mnenie si sazdavam ot otgovorite.a test ne se pravi zadaljitelno sled sedmica. sure check moje da se napravi i po-rano i dosega ne sam 4uvala da e daval gre6en rezultat. a ako iskate da ste si spokoini (kakto az) moje da po4nete da piete protivoza4ata4ni.ne sa tolkova vredni kolkoto se razpravq. dori sa polezni.

shadow4e
02-27-2007, 19:48
Ако имаш предвид и мен, аз просто си казах, не търся помощ, защото знам какво мога да направя и какво-не, а и тук някой да ми каже, че не съм бременна, аз няма да се успокоя докато не ми дойде. И не бих пуснала тема за такова нещо. Грешката е моя и никой не може да ми помогне.

Mike-Jones
02-28-2007, 09:28
abe nishto nqma da stane spokoino bee se taka se plashite i postinori shte pieli nqma smisal si4ko e to4no !!!!!!!!