PDA

View Full Version : ne spira da boli



02-25-2007, 20:44
ne iskam suvet ili neshto podobno... prosto iskam da izleq bolkata si, zashtoto mnogo me boli
Bqhme zaedno ot 6 godini, ama zavistta i kum men i materialnite mi pridobiwki ubi priqtelstvoto ni. :cry: Nai-dobri priqtelki bqhme cseli 6 godini.
I sega ne spiram da stradam. Znam, che ne me zaslujava i che e glupachka za deto zavijda i razni takiva... ama ne mi minava ... ot skoro ne se vijdame... moje bi... 2 sedmicsi. Sigurno e normalno da me boli vse oshte... kakvo da napravq, za da spre taq bolka. :cry: Ne iskam da mislq poveche, za neq a ne moga.
Beshe mi kato sestra. :cry:

bepchi
02-25-2007, 20:46
:smt010 milata .. Bolkata shte spre vse nqkoga , no samo znam che nqma da e skoro .. Powqrvai znam kakwo izjiwqwash :(

02-25-2007, 20:51
kak moje 2 priqtelki da se razdelqt zaradi tova,4e ima6 po-golemi finansovi vuzmojnosti.mnogo tupa pri4ina.mislq,4e trqbva da pogovorite i da i obqsni6,4e tova ne promenq priqtelstvoto vi i ako naistina to e bilo istinsko nqma da vi pre4i tova.ti nedei da se hvali6 i da paradira6 s tova,koeto ima6,ako tova e bil problema.moje nevolno da si go pravila i tova da e draznelo priqtelkata ti.izqsnete si ne6tata.ne znam koi e vinoven,no e tupo da se karate za takiva ne6ta.priqtelstvoto e mnogo po-cenno ot parite.

{Sweety_f}
02-26-2007, 08:43
опитай се да намериш др на нейно място;)

xxxxxxxxxxxxxxx
02-26-2007, 11:00
malko mukosilvan i 4ai s med i limon 6te potushi bolkata :wink:

shadow4e
02-26-2007, 12:07
опитай се да намериш др на нейно място;)
При пирятелството, това е невъзможно. Аз се скарах с приятеля ми/не гадже/ преди 7 месеца и все още го премислям през 2-3 дена, вече сълзите намаляха, но болката не е намаляла. Най-близките хора нараняват най-много и най-вече думите, тези думи винаги ще останат в съзнанието ми и никога няма да мога да ги залича, ако ще и със 100 нови човека да се запозная и всичките да ми станат "най-добри приятели". Много го обичам и се интересувам чрез един познат как е, какво прави и тн, но си казвам "той беше една прекрасна част от моето минало, той ще е и част от моето бъдеще, но не искам аз да съм част от неговото".

smirnoffgreen
02-27-2007, 14:35
xaxaxa vse edno gledam s baba mi nqkoq sapinka sa6toto e xaxa

eclipseee
02-27-2007, 16:19
Pogovori s neq, pitai q za6to go pravi.Kakva priqtelka e togava 4e taka da postupva? :shock: Az li4no ne moga da proymeq. Ako ne stane ne tuji, zna4i ne e bila istinska priqtelka. :-)