PDA

View Full Version : URGENT!!! [How to]: Кола маска



engage
02-25-2007, 20:46
Интересува ме как мога да си направя сам кола маска(гърди и корем) :) мислех да отида да ми направят ноо не съм ходил вече известно време и ми е неудобно да се показвам така :?

1) Ако може някой да ми каже...от къде. Аптека, това е ясно. Но какво да им поискам - кола маска ли просто да кажа или...студена / топла? И по колко вървят ще ми е полезно да знам :)

2) Как се прави. Някой ми беше обяснявал че ще ми трябва "неразтеглив плат"...от къде да го взема това :-D не сериозно, в нас такъв едва ли ще намеря(който да не трябва за нещо друго за да го унищожа по този начин ;) )

Благодаря предварително, надявам се да помогнете :) и да знам, може да има такива теми но да пиша в тях е безсмислено при положение че едва ли някой ще си направи труда да ги погледне

[Lucifer]
02-25-2007, 21:57
am ito si ima lenti4ki :D

ABSOLUTme
02-25-2007, 23:42
ne se ligavi be,ami marsh na kozmetik.te samo kosmati gledat po cql den,muje,jeni..hich nqma da im napravish vpechatlenie..inak ako si lepnesh sam lentichkata sum pochti 100%sigurna,che posle nqma si q otlepish samo ot ujas :lol: tui che :arrow: po-huu na kozmetik,chista rabota :-D

[Lucifer]
02-26-2007, 04:41
ne se ligavi be,ami marsh na kozmetik.te samo kosmati gledat po cql den,muje,jeni..hich nqma da im napravish vpechatlenie..inak ako si lepnesh sam lentichkata sum pochti 100%sigurna,che posle nqma si q otlepish samo ot ujas :lol: tui che :arrow: po-huu na kozmetik,chista rabota :-Daaaa s dostatu4no koli4estvo treva 6te si otlepi i o6te kak :D

03-01-2007, 11:37
Ок и все пак някой да пообясни за студената кола маска? звучи добре ;)