PDA

View Full Version : za gubi4kite,vqrno li e?!



blqqh
02-26-2007, 06:33
Vqrno li e 4e kato imash gubi4ki trqbva da se miesh s voda ot smradlika ili stava su6to ,v edin ligen slaagash soda za hlqb taakava,i se miesh ?!!?

one_touch
02-26-2007, 07:32
Vqrno li e 4e kato imash gubi4ki trqbva da se miesh s voda ot smradlika ili stava su6to ,v edin ligen slaagash soda za hlqb taakava,i se miesh ?!!?

samo t'va ne moje da ti pomogne,no e hubavo da si pravi6 promivki sy6to i s laika. gybi4kite sa mn kovarni trqbva i po seriozna namesa, za6toto moje i cql jivot da si gi ima6 ako ne se izlekuvat napylno koeto e dosta trudno

Alex_f
02-26-2007, 08:29
ponqkoga na nqkoi jeni im drazni laikata.taka 4e,moje da probva i s laika,no ako po4ne ne6to da i drazni da spre.I NAI-DOBROTO,KOETO MOJE DA NAPRAVI V TOZI SLU4AI E DA OTIDE NA LEKAR! :smt023

Carrie
02-26-2007, 13:10
Подмиването с тези отвари не мисля, че може да навреди в какъвто и да е случай. Еднакво е с това да се подмиваш с кисело мляко разбъркано във хладка вода... не вреди, полезно е. Билковите отвари също. Иначе ти трябва лечение с медикаменти за гъбичките. Лекуват се много бавно и с много упоритост и постоянство. Подмиването с запитаните от теб отвари върви паралелно с лечението и го подпомага до някаква степен. Айде успех!

sexy_anji_
02-26-2007, 14:41
не е вредно, но няма да се излекуваш само така. лекуването на гъбичните инфекции става за 1-2 седмици с подходящите лекарства и хигиена и после забравяш че си ги имал :wink:

DjBaloon
02-27-2007, 16:19
Vqrno li e 4e kato imash gubi4ki trqbva da se miesh s voda ot smradlika ili stava su6to ,v edin ligen slaagash soda za hlqb taakava,i se miesh ?!!?
vmesto da se chudish s kvo da gi izmiesh(koeto nemoje) zemi hodi na lekar da ne stane po seriozno..

DrSmurph
02-27-2007, 17:20
NE!

batkodoki
02-27-2007, 20:16
NE!

СЪГЛАСЕН!

откъде ги учите тези дивотии?!

я си дайте сметка сами какви ги говорите:

- от една страна - промивки със сода = на мнооооооооого алкална/основна/ реакция на средата

- от друга страна - промивки с кисело мляко = на мнооооооооого кисела/киселинна/ реакция на средата

е в училище не ви ли учат, че основите и киселините са антиподи, пълни противоположности?!

BloodSoul
03-01-2007, 15:25
NE!

СЪГЛАСЕН!

откъде ги учите тези дивотии?!

я си дайте сметка сами какви ги говорите:

- от една страна - промивки със сода = на мнооооооооого алкална/основна/ реакция на средата

- от друга страна - промивки с кисело мляко = на мнооооооооого кисела/киселинна/ реакция на средата

е в училище не ви ли учат, че основите и киселините са антиподи, пълни противоположности?! Съгласна. Само тва за смрадликата съм горе-долу съгласна, защото съм чувала, че някой хора я прилагат!

SwEeT_pAiN_F
03-01-2007, 15:28
Напълно съм съгласна с горните постинги, как ще се киснете в сода за хляб или кисело мляко?! За смрадликата няма проблем, но няма само с това да се разминеш, най много оплакванията да намалеят и като ти писне да се киснеш ще почне старата песен на нов глас. Така че... най-разумното нещо е да се ходи при гинеколог.

kukli4ka__
03-02-2007, 09:15
batkodoki написа:
Dr. Smurph написа:
NE!


СЪГЛАСЕН!

откъде ги учите тези дивотии?!

я си дайте сметка сами какви ги говорите:

- от една страна - промивки със сода = на мнооооооооого алкална/основна/ реакция на средата

- от друга страна - промивки с кисело мляко = на мнооооооооого кисела/киселинна/ реакция на средата

е в училище не ви ли учат, че основите и киселините са антиподи, пълни противоположности?!

при положение че има 10000 вида най различни кремове,глобули,лосиони и др. за какво ви е да се занимавате с глупости не мога да разбера

Jeuelle
03-02-2007, 10:27
ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ГИНЕКОЛОЗИ МИ ПРЕПОРЪЧАХА ДА СИ ПРАВЯ ПРОМИВКИ СЪС ХЛЕБНА СОДА, ЛАЙКА, СМРАДЛИКА ДОРИ И СЪС ЙОД (3 КАПКИ).
Това няма да премахне гъбичките но ефикасно облекчава болките!

А тези кремове и други най различни химии ,не се знае какво се съдържа в тях.

batkodoki
03-03-2007, 17:47
ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ГИНЕКОЛОЗИ МИ ПРЕПОРЪЧАХА ДА СИ ПРАВЯ ПРОМИВКИ СЪС ХЛЕБНА СОДА, ЛАЙКА, СМРАДЛИКА ДОРИ И СЪС ЙОД (3 КАПКИ).

вашите т.н "най-добри" гинеколози чийто съвети следвате определено са решили да ви имат за пациентака поне половин живот.