PDA

View Full Version : Damski du6/za momi4eta/



one_touch
02-26-2007, 07:19
Zdraveite hora,
iskam da vi pitam za damskite du6ove. Kakvo vi e mnenieto po vyprosa.izpolzvate li? Skoro bqh pri edin ginekolog i toi mi kaza 4e e mn vredno da se izpolzva i tova go razbral dokato patuval iz 4ujbina. V holandiq bila absolutno zabranena praktika. Dr genekolojka pyk na moq priqtelka i kazala 4e e hubavo sled vseki menzis da si pravi takava promivka. vie kakvo ste 4uvali? vredno li e ili ne??? #-o

Mimka_sweet
02-26-2007, 07:45
Я обясни по-точно какво представлява плс........? :smt017

Alex_f
02-26-2007, 08:33
taka,damskiq du6 ako se pravi mnogo 4esto estestveno,4e moje da navredi.ako ima nqkakvo bolestno sastoqnie e dobre da se pravqt promivki,no po-dobre da e prepora4ano ot lekar.tova za sled vseki menzis da se pravi promivka ne sam go 4uvala,no mislq 4e ne e lo6o da se napravi,za da se pro4isti vaginata.

02-26-2007, 09:17
Oh,i az mnogo se 4ydq dali e polezno,dali e vredno!Na men moita ginekolojka mi be6e predpisala "Green Line-In Care",no be6e za le4enie na edno vuzpalenie!A posle sled okolo 2 meseca az na svoq glava si go vzeh pak i pak se "promivah".Az li4no predpolagam 4e ne vredi,no da se pravi primerno prez 2-3 meseca,znam li!

Carrie
02-26-2007, 12:28
Аз използвам такъв дамски душ и то 1-2 пъти месечно, зависи. Задължително си правя след края на менструацията и понякога след полов контакт. Но винаги след като използвам го изхвърлям и си купувам нов, защото не знам как се дезинфекцира, то пише де, но нямам възможност да го правя. Гинекологичната течност, която използвам за промивките е Lactacyd. Скъпичка е, но не бих си позволила да използвам нещо евтино точно за тази част от тялото ми. По мое мнение е хубаво да се правят такива промивки, за да се пречисти вътрешността на вагината. Не мисля, че би навредило на някой стига да не се правят прекалено често и с недезинфекциран дамски душ.

Jeuelle
02-26-2007, 16:30
Аз също си правя промивки след менструация . Използвам само отвара от лайка. Страх ме е да ползвам химии, разчитам на билките :D