PDA

View Full Version : sreshta,no sam mn sramejliva



sramejliva ;((
02-26-2007, 12:10
Edno momche mn iska da izlezem samo dvamata,vse me tarsi i az nakraq se saglasih shtoto si me kefi.Ytre shte izlezem.Ima edin golqm problem ;( Mn sam sramejliva :smt010 Ama strashno mnogo.Kogato sam sama s momche,osobeno s takova koeto mi dopada gubq uma i duma.Az veche sam izlizala s nego,no imashe i nqkoi moi priqteli taka 4e nqmashe problem.No sq samo dvamata ;( Spr mn se pritesnqvam kakvo shte si govorq s nego... :smt010 Pritesnqvam se 4e kato me pita neshto 6te si li4i 4e sam sramejliva :smt010 Uf neznam ... daite savet4eta kak da se ottarva ot toq problem gaden :smt010

Ashantitu
02-26-2007, 12:23
Еми надрусай се и няма да ти пука :) хо-хо :) базикам се - в никакъв случай не се друсай, заради момче :) Бъди себе си, разчупи леда, дръж се уверено и на място щом е първа среща. Недей да мълчиш - говори постоянно на различни теми. Създай правилно първо впечатление за себе си като човек, който знае какво представлява и държи на позициите си, а не на изхвърлена от обществото мумия, неспособна да проведе един нормален разговор и всичко ще е наред. Колкото повече го обмисляш, толкова повече ще се притесняваш :) Дишай - ще мине супер :wink:

Fanatichka
02-26-2007, 12:24
Споко.Да ти имам проблема.Не се притеснявай, щом те е поканил да излезнете значи те харесва.Дръж се естествено и със самочувствие.Може да идете на кафе,билярд в парка.Говорете си за интересни неща :-D усмихвай се и му покажи, че ти е симпатичен и че го харесваш!
Успех и да кажеш как е минало!

XeRo
02-26-2007, 12:48
Споко.Да ти имам проблема.Не се притеснявай, щом те е поканил да излезнете значи те харесва.Дръж се естествено и със самочувствие.Може да идете на кафе,билярд в парка.Говорете си за интересни неща :-D усмихвай се и му покажи, че ти е симпатичен и че го харесваш!
Успех и да кажеш как е минало!

леле тези запетайки могат да накарат човек да се скъса от смях :lol: :lol: :-#
По темата:Бъди себе си, нищо не ти пречи да се държиш нормално пред някой независимо момче или момиче, ако ти харесва не го изпускай и не се СРАМУВАЙ плс ! :wink:

madlencheto:)
02-26-2007, 13:28
ЕЕ стига де, няма от какво да се притесняваш.Щом момчето иска да излезе с теб и те е поканило ..значи не си му безразлична и ще направи всичко възможно да се отпуснеш и да намерите общи теми за разговор.Пък и все някога трябва да преодолееш лицето на срамежливката, не мислиш ли? колкото по-скоро, толкова по-добре!:Р
Гууд лък!;)

Shmatko
02-26-2007, 15:27
Абе кви глупости я съветвате да се държи със самочувствие, да не спирала да приказва и т.н. Той я е видял каква и именно заради това си я харесва, квод а се напраи на такава дето не е.
Малката бъди такава каквато си, отпусни се и помни че няма нищо от каквото да се притесняваш. Желая ти успех! :wink:

EvilBrunette
02-26-2007, 16:21
Сигурна съм, че момчето ще те разбере. Както каза Shmatko, ако искаше някоя бърборана нямаше да кани на среща точно теб. За това се опитай да бъдеш себе си, а той предполагам ще поддържа разговора. O:)

Krem4eto
02-26-2007, 16:31
Edno momche mn iska da izlezem samo dvamata,vse me tarsi i az nakraq se saglasih shtoto si me kefi.Ytre shte izlezem.Ima edin golqm problem ;( Mn sam sramejliva :smt010 Ama strashno mnogo.Kogato sam sama s momche,osobeno s takova koeto mi dopada gubq uma i duma.Az veche sam izlizala s nego,no imashe i nqkoi moi priqteli taka 4e nqmashe problem.No sq samo dvamata ;( Spr mn se pritesnqvam kakvo shte si govorq s nego... :smt010 Pritesnqvam se 4e kato me pita neshto 6te si li4i 4e sam sramejliva :smt010 Uf neznam ... daite savet4eta kak da se ottarva ot toq problem gaden :smt010

Просто се отпусни и се дръж естествено!!!Това е на психическа основа просто сама трябва да се пребориш със срама!!!УСПЕХ!

{Sweety_f}
02-26-2007, 16:38
Най-доброто решение ще е да преодолееш този срам защото и за напред мн ще ти пречи;)

OtherDimension
02-26-2007, 16:41
пийни една хулиганка и тва е ..

koalka
02-26-2007, 19:05
Най-важното е да си спокойна и да се отпуснеш, нали си с момче, което харесваш?Трябва да си прекарате добре.

pr0blemnata
02-26-2007, 19:07
аххахахах миличка да не си некфа задрастена саму задрастените са срамежливи и пишат вав форум кату този ...

Valar
02-26-2007, 19:10
аххахахах миличка да не си некфа задрастена саму задрастените са срамежливи и пишат вав форум кату този ...
Аххахаха ти каде пишеш,че не мога да се сетя :D

girl_in_black
02-27-2007, 10:00
Аз го имах абсолютно същия проблем, изпитвах невероятен страх от това,че няма да има за какво да си говорим с един приятел ако излезнем само двамата. Обаче когато отидеш на срешата виждаш, че нещата не са толкова страшни.Ако толкова вече няма какво да кажеш от притеснение, го попитай нещо, за което знамеш, че може много да ти обяснява(дори и тебе да не те интересува особено)например коли или нещо подобно.Това е начин да избегнеш неловкото мълчание.

Shmatko
02-27-2007, 11:13
Мене пък сяка 1-ва среща ми е не мога да го опиша чувството ама си усещам сърцето в гърлото.

TreeHill
02-27-2007, 11:18
аххахахах миличка да не си некфа задрастена саму задрастените са срамежливи и пишат вав форум кату този ...


ae q zemi se skrii 6toto po4va6 qko da me nervi6

cTaCu
02-27-2007, 11:30
Nqma ot kakvo da se pritesnqva6 prosto bydi sebe si i vsi4ko 6te e nared a i da razbere 4e se pritesnqva6 ... mislq 4e e normalno da si pritesnena kogato izliza6 za pyrvi pyt sama s edno mom4e ... bydi sebe si tova e nai vajnoto v takiva slu4ai :)

crazy_baby1
02-27-2007, 16:29
Blagodarq na vsi4ki koito izkazaha mnenie.Mnogo mi pomognahte :) Sreshtata mina super :D

desi45
02-27-2007, 16:50
Най-важното е да си спокойна и да се отпуснеш, нали си с момче, което харесваш?Трябва да си прекарате добре.

mn dobre kazano!!az imam su6tiq problem,no go preodolqvam blagodarenie na va6ite suveti!!!mn vi blagodarq hora!! :smt008 :mrgreen:

natity
02-27-2007, 17:01
nqma strashno i az vchera imah sreshta s momche hodih u tqh na gosti i az se pritesnqvah ama posle sviknah i dori ne iskah da si tragvam govorihme i se smqhme tai che spoko otnachalo strashno no posle lele..........

Shmatko
02-27-2007, 17:24
nqma strashno i az vchera imah sreshta s momche hodih u tqh na gosti i az se pritesnqvah ama posle sviknah i dori ne iskah da si tragvam govorihme i se smqhme tai che spoko otnachalo strashno no posle lele..........
И кат му теглихте едно ебане... :smt005

FeelTheBeat
02-27-2007, 21:04
Ами не мисли за утре. Така ще ти е по-добре :). Другото което е, не се притеснявай, че няма за какво да си говорите. Той щом те е поканил, значи те харесва такава каквато си. Все ще се намери за какво да си говорите.