PDA

View Full Version : Мухльо ли съм ?



02-26-2007, 12:29
Проблема ще ви се стори банален за дискутиране, но мен ми е много неудобно от този факт и смятам да споделя.

Не, че се чувствам мухльо, но вече съм на 17 и си нямам гадже, никога не съм и имал (подразбирасе, че и секс не съм праил :( ) и вече почва да ме обвзема онова гадно чувство - отчаянието. Такова чувство често ме навява гледайки колко по-малки от мен се мляскат и натискат, когато приятелите ми заговорят за сексуални подвизи, когато изобщо има повод да се сетя за това.

Незнам какво не ми е в ред. Не съм и някакъв задръстен нетаджия, който да не излиза от вкъщи. Контактен съм, когато се опитам да предразположа момиче към разговор винаги се опитвам да бъда забавен, интересен и деликатен, но все нещо не се получава.

Момичета, уж обичате към вас да са деликатни, а самите вие повечето го обръщате на цинични разговори. Оставам и изненадан, като гледам повечето какви типове предпочитате. Става въпрос за такива дето и 5 пари не биха дали за вас, дето ви третират просто като някакви секс куклички, но това всичко не ви прави впечатление. Повечето от вас си падат по "лоши" батковци, такива дето 2 изречения не могат да свържат и тея дето не могат да говорят за нищо друго освен евтините си алкохолни подвизи. Въпросните "ебачи" искат само да ви "клецат" (за друга по-подходяща дума от тази не се сетих), но на някои от вас сигурно им се харесва. Казвам 'някои' защото не мога да сложа всички под общ знаменател...

Както и да е, все пак е факт, че не обръщате внимание на обикновените момчета, а повече на онези които просто са евтин център на внимание, дето с простотии ви впечатляват и най-вече може би защото ви се струват 'готини' знам ли... Та да карам напред, въпроса е именно там, че аз просто немога да се преструвам на такъв какъвто не съм, не мога да привлека вниманието на момичетата ? Момичета, само не ми казвайте, че трябва да бъда себе си. Явно не се получва, кажете
какво би ви харесало в 1но обикновено момче, кои са факторите, които ви карат да правите избор...

Ако има начин какво да направя, за да си помогна ?
Или пък ако пък остана себе си, то дали някога ще срешна момиче, което да има критерии според, които да и харесам ?

пп. Не, че разчитам на помощ от някакъв си форум, просто ми е интересна чуждата гледна точка, пък и все пак да видим дали споделянето ще ми помогне...

Мерси.

02-26-2007, 12:38
1-во. Не си сам.
2-ро. Проблема е в шибаните путки не в теб !
3-то. Циганчетата се шибат на по 12, ти циганче ли си ?
Тва че някой се мляска на 15 или с ешиба на 16 теб кво ти пука ? Най-важното е да постигнеш нещо в този живот. Пък курви винаги се намират - 50 лева парчето и готово.

XeRo
02-26-2007, 12:38
Братле щом си писал толкова много май найстина си отчаян:)))
Добре.
Значи мисля, че проблема е в теб самия, за да предразположиш някое момиче на разговор всичко си е чисто емоцианално, най важното е "темата на разговор", дали на нея и е интересно или не, да не се правиш на някой си тотален лиглйо(е може от време на време да се полигавиш:P), просто бъди себе си и всичко ще е наред.
Друго мисля е кръгът от приятели и компанията с която се движиш, накои хора си вадят изводи и от това(зависи вече от самия човек).
Абе какво да ти кажа, бъди готин, а не отчаян :wink:

LaPeNcEto0o
02-26-2007, 12:53
Сигурно просто не си срещнал точното момиче!Не е нужно да се преструваш на "лош батко"(както каза) бъди себе си и може би скоро ще срещнеш човек който да те разбере и да те обича такъв какавто си ( 8-[ 8-[ )

Excu
02-26-2007, 13:22
е*и им майката аз на 15 и си нямам гадже знаешли колко ми дреми :wink: Важното е на Counter-Strike Soruce да става играта ! :smt005 :smt019
те сами ще дайдат при тебе

cTaCu
02-26-2007, 14:12
hm... ne moga da ti kaja kyde to4no ti e problema za6toto moje da ne si sre6tnal podhodq6toto momi4e moje i v teb da ima ne6to koeto ne moje6 da otkrie6 a to si e tam i drazni momi4etata no ne biva da se pritesnqva6 za tova ... 6te doide i tvoeto vreme i togava i ti kato priqtelite si 6te si se natiska6 s tvoeto momi4e i 6te si prai6 kefa ... prosto bydi sebe si i pomni 4e ne si edinstven imam priqtelka na 19 koqto o6te ne e pravila nito seks nito ni6to ... a e mn qka macka no ne i puka osobeno ... taka 4e spokoino :)

Valar
02-26-2007, 14:41
Да не ти пука.Не си единствен рано или късно нещата ще се подредят!
Нали знаеш,че тези които сега се мляскат и ...... после като завършат и им остават само спомените,и към тях като бонус 160 килограмова дама!
Аз съм в подобна ситуация изобщо не го мисля занимавам се с куп неща!Все пак нйкои не ми е виновен,че се записах в училище където момите са кът!При теб май не е така иначе зависи с какво момиче разговаряш относно това,че го обръщат на ценизми.

drawers
02-26-2007, 15:13
Казваш, че си обикновено момче.
А тези, по които си падат момичетата са били тъй наречените е*ачи...

Момичетата, за които говориш не са ли типичните пу*ки? Или по-точно е*ачите в женски пол?



Предполагам не си срещнал обикновено момиче, момиче, което просто харесва по-земни момчета, а не превземковци... Но не е невъзможно да намериш такова. Успех :-)

white_chik
02-26-2007, 15:25
Еми,въпреки че съм момиче не мога да ен се съглася с теб,много от момичетата харесваме "лоши момчета",а като си намерим "добро момче", то ни писва за отрицателно време.Е,разбира се има изключения,но те са много,много малко.Продължавай да търсиш,може и да имаш късмет

sexy_anji_
02-26-2007, 15:30
е*и им майката аз на 15 и си нямам гадже знаешли колко ми дреми :wink: Важното е на Counter-Strike Soruce да става играта ! :smt005 :smt019
те сами ще дайдат при тебе

=D> =D> =D>
за всичко има време , живота няма да те прескочи не се тревожи.

Shmatko
02-26-2007, 15:40
Споко баце, сичко ще си дойде по местата някой ден само не прави глупости. Разбирам те перфектно! O:)

xixi
02-26-2007, 15:51
Проблема ще ви се стори банален за дискутиране, но мен ми е много неудобно от този факт и смятам да споделя.

Мухльо си,но освен това си тъп мухльо който не може да каже каквото иска да каже.В 5ти клас вече можех да се изразявам по-добре от теб и това не е защото съм свръхинтелегентен а защото ти си идиот.
"на мен ми е неудобно но ще се похваля на всички" О.О по ангелите няма никаква логика.

{Sweety_f}
02-26-2007, 16:59
Вярно е че и ние момичетата понякога нз какво искаме...не мога да ти кажа точен критерии по който всяко едно момиче би те харесало,защото всяка една от нас има собствен вкус...

xixi
02-26-2007, 17:06
Вярно е че и ние момичетата понякога нз какво искаме...не мога да ти кажа точен критерии по който всяко едно момиче би те харесало,защото всяка една от нас има собствен вкус...
С това русото отгоре искаше да каже че си мухльо.

ssssssss
02-26-2007, 17:06
ne sam saglasna 4e ne trqbva da pravi6 ni6to ako si optval da zavarje6 razgovoro da svalq6 momi4eta i nikoga ne se e polu4avalo, to sigurno problema e v teb, no ne si muhlio obarni vnimanie na van6niq si vid-vinagi trqbva da izglejda6 dobre ne hodi samo s maratonki i anzug nameri si dobra kompaniq po vazmojost da sa po-golemi ot teb i badi sebe si, no ne se ligavi ne se pravi na vajen ili umen govori za razli4ni ne6ta i badi istinski

xixi
02-26-2007, 17:08
ne sam saglasna 4e ne trqbva da pravi6 ni6to ako si optval da zavarje6 razgovoro da svalq6 momi4eta i nikoga ne se e polu4avalo, to sigurno problema e v teb, no ne si muhlio obarni vnimanie na van6niq si vid-vinagi trqbva da izglejda6 dobre ne hodi samo s maratonki i anzug nameri si dobra kompaniq po vazmojost da sa po-golemi ot teb i badi sebe si, no ne se ligavi ne se pravi na vajen ili umen govori za razli4ni ne6ta i badi istinski
Гад дем.
И ти си мухльо... или по скоро мухльа о.О има ли женски род вобще.
Както и да е разбра какво искам да кажа.

Guest456
02-26-2007, 17:09
Брат, еми давай и ти бъди "Bad Boy" и после като захапе някоя въдицата си покажи истинското аз и най-вероятно да й хареса и готово :)
ае успех

xixi
02-26-2007, 17:10
Брат, еми давай и ти бъди "Bad Boy" и после като захапе някоя въдицата си покажи истинското аз и най-вероятно да й хареса и готово :)
ае успех
Още един мухльо... навсякъде са о.О

drawers
02-26-2007, 17:20
Женският род на мухльо е мухла, да знаеш.

xixi
02-26-2007, 17:22
Женският род на мухльо е мухла, да знаеш.
Мерси речника почувства нов прилив на енергия.
Сега ще използвам женски род на дума която всъщност няма женски род без да се страхувам че съм единствения идиот на света който го прави.

Krem4eto
02-26-2007, 17:30
Проблема ще ви се стори банален за дискутиране, но мен ми е много неудобно от този факт и смятам да споделя.

Не, че се чувствам мухльо, но вече съм на 17 и си нямам гадже, никога не съм и имал (подразбирасе, че и секс не съм праил :( ) и вече почва да ме обвзема онова гадно чувство - отчаянието. Такова чувство често ме навява гледайки колко по-малки от мен се мляскат и натискат, когато приятелите ми заговорят за сексуални подвизи, когато изобщо има повод да се сетя за това.

Незнам какво не ми е в ред. Не съм и някакъв задръстен нетаджия, който да не излиза от вкъщи. Контактен съм, когато се опитам да предразположа момиче към разговор винаги се опитвам да бъда забавен, интересен и деликатен, но все нещо не се получава.

Момичета, уж обичате към вас да са деликатни, а самите вие повечето го обръщате на цинични разговори. Оставам и изненадан, като гледам повечето какви типове предпочитате. Става въпрос за такива дето и 5 пари не биха дали за вас, дето ви третират просто като някакви секс куклички, но това всичко не ви прави впечатление. Повечето от вас си падат по "лоши" батковци, такива дето 2 изречения не могат да свържат и тея дето не могат да говорят за нищо друго освен евтините си алкохолни подвизи. Въпросните "е**чи" искат само да ви "клецат" (за друга по-подходяща дума от тази не се сетих), но на някои от вас сигурно им се харесва. Казвам 'някои' защото не мога да сложа всички под общ знаменател...

Както и да е, все пак е факт, че не обръщате внимание на обикновените момчета, а повече на онези които просто са евтин център на внимание, дето с простотии ви впечатляват и най-вече може би защото ви се струват 'готини' знам ли... Та да карам напред, въпроса е именно там, че аз просто немога да се преструвам на такъв какъвто не съм, не мога да привлека вниманието на момичетата ? Момичета, само не ми казвайте, че трябва да бъда себе си. Явно не се получва, кажете
какво би ви харесало в 1но обикновено момче, кои са факторите, които ви карат да правите избор...

Ако има начин какво да направя, за да си помогна ?
Или пък ако пък остана себе си, то дали някога ще срешна момиче, което да има критерии според, които да и харесам ?

пп. Не, че разчитам на помощ от някакъв си форум, просто ми е интересна чуждата гледна точка, пък и все пак да видим дали споделянето ще ми помогне...

Мерси.

Ти говориш за онези момичета,които са "държанки" на големи ЛОШИ батковци....Търси си свястни момичета!!!УСПЕХ!!!

Shmatko
02-26-2007, 17:36
Баце супер свестен ше да си само такива мномичета няя да ти кажа.

malka_sladuranka
02-26-2007, 18:10
1-во. Не си сам.
2-ро. Проблема е в шибаните путки не в теб !
3-то. Циганчетата се шибат на по 12, ти циганче ли си ?
Тва че някой се мляска на 15 или с ешиба на 16 теб кво ти пука ? Най-важното е да постигнеш нещо в този живот. Пък курви винаги се намират - 50 лева парчето и готово. Така е най-лесно. Да търсиш провлема в другите, но не е това начина.

kofti_nick
02-26-2007, 18:17
1-во. Не си сам.
2-ро. Проблема е в шибаните путки не в теб !
3-то. Циганчетата се шибат на по 12, ти циганче ли си ?
Тва че някой се мляска на 15 или с ешиба на 16 теб кво ти пука ? Най-важното е да постигнеш нещо в този живот. Пък курви винаги се намират - 50 лева парчето и готово.


=D> =D> =D> =D> =D>

good`boy
02-26-2007, 18:32
SPRITE!! живота такъв какъвто е :lol:

02-26-2007, 19:54
Kolkoto i da ne mi se iska da si priznaq momi4etata sme si takiva- haresvame si lo6i mom4eta posle revem kato ni naranqt. Hubavoto v cqlata rabota e 4e sled kato se oparim vednaj ne pravim sa6tata gre6ka (osven ako ne e nqkoq mazohistka). A za tvoq problem spox - ne si parviq nqma i da si posledniq.I tvoeto vreme 6te doide, a ot men da znae6 4e kolkoto pove4e 4aka6 tolkova po sladko 6te ti e posle :) Uspeh

Digital
02-26-2007, 19:58
Kolkoto i da ne mi se iska da si priznaq momi4etata sme si takiva- haresvame si lo6i mom4eta posle revem kato ni naranqt. Hubavoto v cqlata rabota e 4e sled kato se oparim vednaj ne pravim sa6tata gre6ka (osven ako ne e nqkoq mazohistka). A za tvoq problem spox - ne si parviq nqma i da si posledniq.I tvoeto vreme 6te doide, a ot men da znae6 4e kolkoto pove4e 4aka6 tolkova po sladko 6te ti e posle :) Uspeh
:shock:
Поздрави !

MiRaCuLiXbb
02-26-2007, 20:01
Не съм и някакъв задръстен нетаджия, който да не излиза от вкъщи.
Чшшш, нещо против геймърите ли ве. :smt011

LO6IQ
02-26-2007, 20:04
1-во. Не си сам.
2-ро. Проблема е в шибаните путки не в теб !
3-то. Циганчетата се шибат на по 12, ти циганче ли си ?
Тва че някой се мляска на 15 или с ешиба на 16 теб кво ти пука ? Най-важното е да постигнеш нещо в този живот. Пък курви винаги се намират - 50 лева парчето и готово.
50 ако и дадеш ше тряя цял живот да ти ,,слугува''
За 10 лева е твоя.. има и такива за по 2 лева. :smt005

MiRaCuLiXbb
02-26-2007, 20:05
1-во. Не си сам.
2-ро. Проблема е в шибаните путки не в теб !
3-то. Циганчетата се шибат на по 12, ти циганче ли си ?
Тва че някой се мляска на 15 или с ешиба на 16 теб кво ти пука ? Най-важното е да постигнеш нещо в този живот. Пък курви винаги се намират - 50 лева парчето и готово.
50 ако и дадеш ше тряя цял живот да ти ,,слугува''
За 10 лева е твоя.. има и такива за по 2 лева. :smt005
2лв беззъба и плешива. Ако е само за свиручка може.. :)

Lost_Kiss
02-26-2007, 20:06
Ne vsi4ki momi4eta si padat po "lo6ite mom4eta" taka da se kaje ili pak po oneq deto gi vpe4atlqvat s prostotiqta si i t. n. Prosto ne si nameril podhodq6toto f...Stiga!Ne se ot4aivai!V sveta ima mnogo momi4eta,a ti nqma da ostane6 devstven.... Za vseki vlak si ima patnici! Se 6te si nameri6 i tvoqta polovinka :)
Kasmet! :))))

xixi
02-26-2007, 20:07
1-во. Не си сам.
2-ро. Проблема е в шибаните путки не в теб !
3-то. Циганчетата се шибат на по 12, ти циганче ли си ?
Тва че някой се мляска на 15 или с ешиба на 16 теб кво ти пука ? Най-важното е да постигнеш нещо в този живот. Пък курви винаги се намират - 50 лева парчето и готово.
50 ако и дадеш ше тряя цял живот да ти ,,слугува''
За 10 лева е твоя.. има и такива за по 2 лева. :smt005
Лош ти си идиот добре си беше като само си цитираше чужди мнения,можеше да се предположи че те мързи да пишеш.
Но сега като прописа вече съм сигурен.Ти си идиот.

LO6IQ
02-26-2007, 20:09
1-во. Не си сам.
2-ро. Проблема е в шибаните путки не в теб !
3-то. Циганчетата се шибат на по 12, ти циганче ли си ?
Тва че някой се мляска на 15 или с ешиба на 16 теб кво ти пука ? Най-важното е да постигнеш нещо в този живот. Пък курви винаги се намират - 50 лева парчето и готово.
50 ако и дадеш ше тряя цял живот да ти ,,слугува''
За 10 лева е твоя.. има и такива за по 2 лева. :smt005
Лош ти си идиот добре си беше като само си цитираше чужди мнения,можеше да се предположи че те мързи да пишеш.
Но сега като прописа вече съм сигурен.Ти си идиот.
Не съм ти искал мнението . Ти дали си сигурен или не си ми е все едно . Твоето мнение е незначително . Ти си идиот . :wink:

Evil Force
02-26-2007, 20:10
Баце ти си гей бре кво се чудиш :-D

aP0kAlIpSiS
02-26-2007, 20:20
Kolkoto i da ne mi se iska da si priznaq momi4etata sme si takiva- haresvame si lo6i mom4eta posle revem kato ni naranqt. Hubavoto v cqlata rabota e 4e sled kato se oparim vednaj ne pravim sa6tata gre6ka (osven ako ne e nqkoq mazohistka). A za tvoq problem spox - ne si parviq nqma i da si posledniq.I tvoeto vreme 6te doide, a ot men da znae6 4e kolkoto pove4e 4aka6 tolkova po sladko 6te ti e posle :) Uspeh

Това заначи ли,че аз не съм момиче.Не съм била с "лошо момче" и въпреки това никога не съм се забърквала с такива-дори когато съм имала възможности.
По темата:
Споко не е нужно да си такъв,какъвто не си.Представи си да срещнеш "голямата любов" и тя да те отблъсне,защото се държиш като всички други,а тя иска нещо други и различно..