PDA

View Full Version : много koфти ситуация



darkdevil
02-26-2007, 12:54
Ситуацията е следната.
Имам си сериозна приятелка от 8месеца на 15 години е!
скарахме се малко заради 1 ден в които се държах отвратително и аз не знам защо и от тогава ми е много кофти. когато и званах една нощ точно преди да почна работа тя каза че не си е в тях и ми била изневерила но това за изневярата ми го каза с 300 зора казваше не знам как да ти го кажа няма значение и аз си казах няма смисъл да го криеш да оварташ и да лъжеш кажи го направо по добре да го разбера от теб а не от някои друг пооварта го още малко и ми каза наи накрая че ми била изневерила от начало не знаех какво да си мисла нощтана смяна ми мина отвратително и продължавах да мисла че отново ми е скроила номер защото преди няколко месеца ме беше излагала точно с това но както и да е този пат си помислих че може и да не лъже и отидох сутринта в даскалото и да си по говора с нея за малко да я изпусна но се видяхме беше тръгнала към зъболекаря както и да е говорихме и тя в началото каза бъзиках се сноши ти да не ми се върза от разговора с нея само разбрах че си е била въпросната вечер в тях.
Нищо конкретно не разбрах дали ми е изневерила или не но разбрах че има някакво друго момче което и е предложило да станат гаджета но тя не му е отговорила и си мисла че може и да е но не е сигорно това е последния ден в които се видяхме въпросния ден е петак.Събота беше при баба си а в неделя не успях да я видя имала работа тъкмо бях на пат към тях и тя е звънала в къщи да каже че няма да има никои и се оказах преебан :( държа много на това момиче обичам я много и в момента много ме боли заради това което става между нас.
не знам какво да правя вече затова искам някакъв съвет как да постъпя.

madlencheto:)
02-26-2007, 13:16
Според мен тя е още дете.. виж как се държи :( лъже за такива неща като изневери и т.н.. и с каква цел? за да те нарани?
Нз,освен да говориш с нея друг начин няма... попитай я дали нещата са все още същите или са се променили ..и че и на нея няма да й е мн приятно да си играят с чувствата й.

darkdevil
02-26-2007, 14:14
има акъл но понякога много детски се държи поне с такова впечатление останах.За лъжите или ебавки както тя казва освен че ме наранява мисла че вече сам разбрал защо го прави! мисла че и липсвам много от време на време през месеца и прави точно това за да може да ме види но аз какво мога да направя като смените ми са толкова скапани по 4 1ви,4 2ри и 4 нощни смяни естествено с по 1 2 дена почивка между тях.Знам ще кажете смени си работата но едва ли ще имам същия успех някъде другаде за по малко от 2 години да станеш замесник началник незнам просто сега съм изкарал късмет..... мислил сам да я сменям но да изпусна питомното и да гона дивото не мисла да пробвам за сега.
Да говора с нея и аз искам но незнам защо вече ще станат 3 дни с днешния ме избягва затова пуснах тази тема за някакъв съвет.
а до колкото да си играя с чувствата и никога не съм си и помислял и няма да го направа не смятам че някои трябва да си играе с чувствата на когото и да е било никога не съм си играл и никога не смятам да го права!

TreeHill
02-26-2007, 14:46
nqma smi...1 girl

darkdevil
02-26-2007, 15:00
nqma smi...1 girl
и защо реши че няма смисъл обичам си я и не искам да оставам без нея!!!
искам някакъв съвет а не подобни решения!!!

darkdevil
02-26-2007, 19:11
и какво сега никои ли няма някакво предложение по проблема ми хаиде де хора в безизходица съм :?