PDA

View Full Version : Защо живота е така безмилостен!!!



Влюбена
02-26-2007, 13:14
Не знам как да опиша това което чувствам в момента.Просто прочетете написаното от мен:
Запознах се с него преди 4 години!Беше прекрасен слънчев есенен ден!Не мислех че така ще се влюбя в него.Той дойде у дома с моят брат.Щеше да спи у нас.Настаних го в мойта стая.На сутринта когато се събудих той вече беше в хола и пиеше кафе.Гледаше ме така..................дори не мога да опиша.Излязохме.Минахме покрай едно магазинче.Той пожела да ми купи нещо.Аз отказах.Прегърна ме и тръгнахме.Всякаш бяхме само двамата с него на света.След това ме пусна.Трябваше да си тръгваш.А как не исках да те пускам.Беше така неустойм подпрян на лъскавата си кола с тези тъмни очила.Чудех се от къде имаше толкова пари за тези дреболий.В последствие разбрах,по-най гадния и омразен начин.След като той си замина,чаках дълго да ми се обади.Но той не го направи.Обеща ми че пак ще дойде да ме види.Но и това не направи.Чаках до цяла 1 година.След това наи-омразните за мен хора ми казаха че е в затвора.Хвана ли го на митницата с дрога.Когато разбрах това се съсипах от плач.Ходех като сянка.А гадняра който ми съобщи че е в затвора ми каза"Ха дори и да излезе няма да прилича на човек.Там ги измъчват жестоко.А и той си е екопеленмце.Дори ще се постарая да не излезе за да не бъдете заедно.Ще го натопя."Така и стана.Вече 4 години не знам нищо за него.Вечер щом изляза на терасата дълго гледам луната.Не усещам студа.Струва ми се че виждам неговите очи.Но как може да знам.Вече забравих дори как изглежда.Само помня гласът му.И плача,защото съм влюбена в привидение.Имах много връзки но те завършваха с провал.Аз късах с тях защото мислех че правя нещо нередно-защото чаках НЕГО!!!!!!!Не търся съжаление,нито обиди,дори и сърказам.Просто исках да споделя болката натрупала се в мен през тези 4 години.Защото той не излезе.И няма да е скоро.Дори не знам в кой затвор е!! :smt010 Много ми е тежко.Много........................

Влюбена
02-26-2007, 13:16
Това е песента на която се запознахме.Слушам я цял ден без прекъсване,и плача за моята истинска любов
Tomcraft-loneliness

Digital
02-26-2007, 13:17
Еми еби си майката. Поредната тъпа путка влюбена в боклук, кво повече да кажа ? Гръмни се.

Влюбена
02-26-2007, 13:22
Може би така говориш за мен,защото не си бил влюбен.Не слагай всички под общ знаменател.Той не беше болкук.Просто животът е бил гаден с него.Не те карам да изказваш мнение.След като не ти изнася..........Чао чао.И ако ме мислиш за путка,вече съм сигурна че никоя не би тръгнала с теб........НИКОЯ НЕ БИ ТЕ ОБИЧАЛА ТАКА ИСТИНСКИ

Digital
02-26-2007, 13:31
Може би така говориш за мен,защото не си бил влюбен.Не слагай всички под общ знаменател.Той не беше болкук.Просто животът е бил гаден с него.Не те карам да изказваш мнение.След като не ти изнася..........Чао чао.И ако ме мислиш за п*тка,вече съм сигурна че никоя не би тръгнала с теб........НИКОЯ НЕ БИ ТЕ ОБИЧАЛА ТАКА ИСТИНСКИ
Да, да, същото. Кво живота го е направил такъв бе, оня с лъскава кола някав лукс после живота го направил такъв. Еми аре и мене да ме направи живота такъв става ли ? :-D
Плюс тва не те мисля за путка, а за тъпа путка - има разлика. Деби, влюбвате се в боклуци и после що ме остави. Е да, не си виновна че си се влюбила в шибан наркос с пари и хубава кола... Ама много често почнахте да се влюбвате в тия бе деа... и после РЕЕЕЕВ. :smt089
п.п.: гадничък съм а :smt005 успех с рецидивиста, пробвай да гледаш звездите по-често. :wink:
п.п.2:

НИКОЯ НЕ БИ ТЕ ОБИЧАЛА ТАКА ИСТИНСКИ
ми ако тряя да съм шибаняк за да ме обичат истински - не мерси. :D

02-26-2007, 13:31
[quote="Влюбена"]Не знам как да опиша това което чувствам в момента.Просто прочетете написаното от мен:
Запознах се с него преди 4 години!Беше прекрасен слънчев есенен ден!Не мислех че така ще се влюбя в него.Той дойде у дома с моят брат.Щеше да спи у нас.Настаних го в мойта стая.На сутринта когато се събудих той вече беше в хола и пиеше кафе.Гледаше ме така..................дори не мога да опиша.Излязохме.Минахме покрай едно магазинче.Той пожела да ми купи нещо.Аз отказах.Прегърна ме и тръгнахме.Всякаш бяхме само двамата с него на света.След това ме пусна.Трябваше да си тръгваш.А как не исках да те пускам.Беше така неустойм подпрян на лъскавата си кола с тези тъмни очила.Чудех се от къде имаше толкова пари за тези дреболий.В последствие разбрах,по-най гадния и омразен начин.След като той си замина,чаках дълго да ми се обади.Но той не го направи.Обеща ми че пак ще дойде да ме види.Но и това не направи.Чаках до цяла 1 година.След това наи-омразните за мен хора ми казаха че е в затвора.Хвана ли го на митницата с дрога.Когато разбрах това се съсипах от плач.Ходех като сянка.А гадняра който ми съобщи че е в затвора ми каза"Ха дори и да излезе няма да прилича на човек.Там ги измъчват жестоко.А и той си е екопеленмце.Дори ще се постарая да не излезе за да не бъдете заедно.Ще го натопя."Така и стана.Вече 4 години не знам нищо за него.Вечер щом изляза на терасата дълго гледам луната.Не усещам студа.Струва ми се че виждам неговите очи.Но как може да знам.Вече забравих дори как изглежда.Само помня гласът му.И плача,защото съм влюбена в привидение.Имах много връзки но те завършваха с провал.Аз късах с тях защото мислех че правя нещо нередно-защото чаках НЕГО!!!!!!!Не търся съжаление,нито обиди,дори и сърказам.Просто исках да споделя болката натрупала се в мен през тези 4 години.Защото той не излезе.И няма да е скоро.Дори не знам в кой затвор е!! :smt010 Много ми е тежко.Много.......................ИСК АМ САМО ДА ВИ КАЖА ЧЕ МНОГО МЕ Е ЯД НА ВАС СА МО ПО 1 ПРИЧИНА-ЧЕТЕТЕ А НЕ ДАВАТЕ МНЕНИЯ[/list]

Влюбена
02-26-2007, 13:36
1.НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ПАРИТЕ МУ КОЛАТА МУ И ВСИЧКО ДРУГО.
2.ДОРИ ДА БЕШЕ БЕДЕН КАТО ЦЪРКОВНА МИШКА ПАК ЩЯХ ДА ГО ОБИЧАМ
3.НЕ МИ ПУКА ЗА КАКВА МЕ МИСЛИШ
4.ВЛЮБИХ СЕ В НЕГО А НЕ В ПАРИТЕ МУ
5.ИМАМ СИ СОБСТВЕНА КОЛА И ПАРИ
СЛЕДОВАТЕЛНО АКО ИМАШ КОМПЛЕКСИ ЗА МАЛОЦЕНОСТ ХОДИ ГИ ИЗБИВАИ ДРУГАДЕ
6.НЕ МЕ ГРЕЕ МНЕНИЕТО НА ...................

Digital
02-26-2007, 13:37
1.НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ПАРИТЕ МУ КОЛАТА МУ И ВСИЧКО ДРУГО.
2.ДОРИ ДА БЕШЕ БЕДЕН КАТО ЦЪРКОВНА МИШКА ПАК ЩЯХ ДА ГО ОБИЧАМ
3.НЕ МИ ПУКА ЗА КАКВА МЕ МИСЛИШ
4.ВЛЮБИХ СЕ В НЕГО А НЕ В ПАРИТЕ МУ
5.ИМАМ СИ СОБСТВЕНА КОЛА И ПАРИ
СЛЕДОВАТЕЛНО АКО ИМАШ КОМПЛЕКСИ ЗА МАЛОЦЕНОСТ ХОДИ ГИ ИЗБИВАИ ДРУГАДЕ
6.НЕ МЕ ГРЕЕ МНЕНИЕТО НА ...................
на... ? :-s
ебаси, как може да си толкова тъпа и да имаш кола ?

Digital
02-26-2007, 13:44
само да уточня че момичетата от форума обикновено помагат доста, но за жалост уцели точно тоя момент дето аз бях online и... :-D
са чак ми е гузно, ше си кажеш "в тоя форум не помагат уаааа" което не е така. :)
нека останалите да се изкажат сериозно, успех с рецидивиста :)

ole boje
02-26-2007, 14:04
moga da vi kaja po ne6to i na dvamata deto vodite toq razgovor li e ko e..
1. mackata si e pisala tuka s ideqta nqkoi da i kaje ne6to smisleno ama tyi nqma da se polu4i mislq...
2. Digital : nedei se 4udi 6to si padat po tiq batkovci, vsqko momi4e iska da se 4uvstva sigurna i za6titena s mom4eto si,a edin edyr tip s debel lanec i lyskava kola e idealen. Da i kupuva skypi podaryci,dre6ki, belio... tfa sa samo dopulnitelni x3.
3. Vliubenata: Znam 4e osven vs drugo toi e bil gotin harakter i vs ostanalo i go obi4a6 i zaradi tova. I az sym hodila s podoben kriminalen tip, samo deto moq si e navynka. Znam 4e e gotino da te vodi po lyskavite bar4eta, da ti kupuva skypi ne6ta i da te kara s gyzarskata kola ... oba4e tova e do edno vreme. Ti ne si go izpitala sigurno, no nakraq se 4uvstva6 tolkova izpolzvana .. stanala si typa mutresa, v moq slu4ai bqh malkoto bonbon4e s koeto 7-8 god po-golemiq batko se pokazva6e nalqvo nadqsno. Da oba4e bqh malka i mi doide akyla v glavata slava bogu. Prejivei go nai-setne i ne se zabyrkvai s kriminalni ako tyrsi6 ne6to istinsko 6toto rqdko tova ima byde6te.

Prosto^m
02-26-2007, 14:07
Хм...........Доста сложна ситуация.Такам..като за начало не избираме в кого да се влюбим-дори това да е "РЕЦИВИДИСТ"По добре го остави.Забрави за него миличка.Не си струва.Вярвам в теб,и знам че за теб любовта не е ПАРИ!!!

Digital
02-26-2007, 14:09
2. Digital : nedei se 4udi 6to si padat po tiq batkovci, vsqko momi4e iska da se 4uvstva sigurna i za6titena s mom4eto si,a edin edyr tip s debel lanec i lyskava kola e idealen. Da i kupuva skypi podaryci,dre6ki, belio... tfa sa samo dopulnitelni x3.
Е аз не съм ли батко ве ? Кво ми говориш кат на петокласник се едно не съм си го пъхал до сега ?!?
Тя кат е безмозъчна да тръгне с шибан наркос аз ли съм виновен ? Кат искаш сигурност ходи с някой батко ти сцепи гъза от ебане и после що ме заряза ше ревеш като циганче без баничка.
Са... сигурно и аз мн остро реагирам, ама как може да се влюби в дилър ве ?!? ако се беше влюбила в някой с нормална професия надали щеше да има проблем как мислиш ? а и надали дилъра ще й даде сигурност... ше ви еба

R0lfc0pter
02-26-2007, 14:13
все ми е 1

TreeHill
02-26-2007, 14:47
Това е песента на която се запознахме.Слушам я цял ден без прекъсване,и плача за моята истинска любов
Tomcraft-loneliness


mi ne pla4i...ni6to nqma smi

Valar
02-26-2007, 14:48
Всек желае да живее комфортно Digital ти щом мислиш така мини под Дъгата туко виж си станал момиче!И си хукнал по Тузарчета!
Влюбената пак ще клиширам но няма как времето лекува!

Shmatko
02-26-2007, 15:51
Ех пилеее 4 години, можеби аз нямаше да издържа на това смазващо чувство, написа че си пробвала и с други, явно не си чак толкова влюбена...

02-26-2007, 16:50
Стига не плачи вече. Ако наистина го обичаш отиди в полицията и направи справка в кой затвор е, отиди му на свиждане... Просто ако аз лежа 4 години в затвора и някое момиче, за което може би дори не си спомням че съм харесвал или обичал, ми дойде на свиждане... немога да ти опиша колко хубаво ще се почувствам... Така че отиди му на свиждане, зарадвай го, поговорете си, обсъдете връзката си... Най-безмисленото нещо, което можеш да правиш, е да седиш и да плачеш.... Или го забрави или го потърси... Хайде горе главата

OtherDimension
02-26-2007, 16:54
пф
безмислотен
а какво да кажат децата , които нямат родители и т.н. ?
нали сте живи и здрави и 2мата
спрете със самосъжаленията !

koalka
02-26-2007, 19:07
Няма смисъл да се измъчваш за него вече четири години, трябва да се осъзнаеш, но все пак си мисля, че темата е просто една шега.