PDA

View Full Version : problem v seks...



02-26-2007, 13:51
taka znam 4e nqkoi 6te mi se izsmeqt,no molq vi sdarjete se za6toto na men mi e pritesneno :(
Ami problema e sledniq pravila sam seks samo 2 pati i strannoto e 4e kogato go pravq zapo4va da mi se hodi do toaletnata(ako na nqkoi mu se e slu4vano pls kajete za6toto do sega ne sam 4uvala takiva oplakvaniq) i tova dale4 ne e priqtno za6toto se stiskam i ne moje da mi stane mn hubavo.
Znam 4e ot vtoriq pat po4ti nikoe momi4e ne svar6va no na tozi etap ne mi e osobeno hubavo :cry:(pak ve4e ne me boli) Kogato se natiskame s priqtelq mi ponqkoga mi stava po-hubavo ot dosega6niq ni seks....Pak mislq 4e negovite "razmeri" sa dobri ne 4e sam go merila de no mi se struva savsem normalno polojenieto...
Molq vi PI6ETE i naistina 6te sam mnooooooogo blagodarna ako nqkoi spodeli opit i mi dade savet!

02-26-2007, 14:06
emi probwai da otide6 do toaletna predi akta i ne bi trqbwalo da ima problemi ...

02-26-2007, 14:13
probvala sam .....:(

NiksaN4o
02-26-2007, 14:44
хмм дам това ми е познатп роблем... една моя бивша приятелка имаше същия проблем. Като почвахме да го правим и след известно време и се допишкваше... Така и не разбрахме защо става така. Тук бях чел, че и преди да свърши, жената, има чувството, че и се пишка, но ти казваш, че не ти е хубаво => нз какво е .ше следя темата и се надявам да има добри отговори ;-)

02-26-2007, 14:57
mersi mn za otgovora,no kaji mi na neq vse pak be6e li i hubavo....?ili i e pre4ili mnogo?

sexy_anji_
02-26-2007, 15:22
хмм дам това ми е познатп роблем... една моя бивша приятелка имаше същия проблем. Като почвахме да го правим и след известно време и се допишкваше... Така и не разбрахме защо става така. Тук бях чел, че и преди да свърши, жената, има чувството, че и се пишка, но ти казваш, че не ти е хубаво => нз какво е .ше следя темата и се надявам да има добри отговори ;-)

това е вярно. а на теб не ти е хубаво понеже се притесняваш, за което няма защо, това е нормално. не се стискай и се отпусни.

john_kaleka
02-26-2007, 17:42
gledai da ne se napishkash!

NiksaN4o
02-26-2007, 17:45
Гост :

mersi mn za otgovora,no kaji mi na neq vse pak be6e li i hubavo....?ili i e pre4ili mnogo?
Еми след като се изпишкваше и отминаваше възбудата и се едно дося нищо не сме прайли ... трябваше пак отначало да я възбуждам и то с зор ](*,) Ма спокс с времето това трябва да отмине, пък и пробвай да се отпуснеш наистина :idea:

02-26-2007, 22:15
mdae spokoiny i az iam ne6ty takova oba4e ve4e mai otminava ..normalno e ne se pritesnqvai ;] pak i to fsa6nost kakto kazaha po gore ne ti se pi6ka ami e predi vabudata tova... tai 4e spokoiny otpusni se naistina