PDA

View Full Version : гарниер ?



malkoto^f
02-26-2007, 15:14
такаа днес ходих до един козметичен магазин да проверя на каква цена е маската на гарниер за черните точки и ми казаха че е 8.50лв.,но в момента нямат и аз сега си чудя като получат дали да си купя.Някои ползвал ли я е да ми каже дали деиства? мерси предварително :smt008

02-26-2007, 15:31
mi to4no toq produkt na Garnier ne sam polzvala,ama sam imala dosta drugi produkti na taq firma i da ti kaja 4estno ne sam osobeno dovolna...nz moje prosto na mene da ne mi deistvat,ama po-dobre ne si davai parite za tva,a si potarsi ne6to drugo.

SINDEL
02-27-2007, 05:34
[-X
Не действа! Нищо не направи при мен поне. Бяха си 10-ина лева на вятъра. На Гарниер единствено от крем4етата и шампоаните съм доволна. Сякаквите там маски, лосион4ета, глупости за 4ерни то4ки, смаляване на порите и кви ли не други тъпотии са боклук!

midnight...
02-27-2007, 06:59
препоръчвам ти DOLIVA SOFT CLEAN това е сравнително нов продукт, който ползвам и в момента и за 2 седмици лицето ми се изчисти. :wink:

BaMBOocHa
02-27-2007, 07:14
препоръчвам ти DOLIVA SOFT CLEAN това е сравнително нов продукт, който ползвам и в момента и за 2 седмици лицето ми се изчисти. :wink:
а какво представлява точно?лосион,крем?ориентир въчна цена също може да дадеш :) И всъщност за черни точки ли помага или за другите разни(пъпки и т.н.) ? защото на мен ми трябва нещо за премахване на черни точки от нослето :?

malkoto^f
02-27-2007, 13:46
добре значи няма да си я купя тази маска..мерси много .. така наистина на каква цена е DOLIVA SOFT CLEAN и наистина ако помага да си я взема,надявам се също да я има в магазините :smt017