PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ СЕРИОЗНО Е !!!!!!!!!!



edno sladko malko momi4e
02-26-2007, 15:43
проблема е следния:аз много харесвам едно момче обаче тои много гадно ме заеба.... сега не мога да го забравя :smt022 пита ме дали ако спи с друга ще се цупя.....много ме нарани аз искам сериозна връзка а тои каза че не бил от сериознитеи не искал връзка по добре било да го караме на зарибявки...... много съм от4аяна знам че не си струва да се занимавам с него но какво да направя ](*,) ](*,) ](*,) пишете какво знаете за лубовната магия и дали тя е от лошите..... защото ме е страх че ако направя нещо такова ще ми се върне :-k :-k моля ви помагаите [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

cherinka
02-26-2007, 15:58
Внимавай да не се спънеш и да си чупиш някой кокал...

Ashantitu
02-26-2007, 16:01
Просто е - ако смяташ, че той е човекът за теб, искаш да си с него на всяка цена и би направила всичко за него се примири. На този етап мисля, че няма как да имате нещо повече от сексуална връзка. Ако те кефи и няма да се измъчваш от това - приеми го, иначе не си струва той да не те е*ава за слива, а ти да се излагаш там..
Прецени си - ти си знаеш колко искаш да си с него, но няма любовна магия или елексир, с който да го накараш насила...

xixi
02-26-2007, 16:08
проблема е следния:аз много харесвам едно момче обаче тои много гадно ме заеба.... сега не мога да го забравя :smt022 пита ме дали ако спи с друга ще се цупя.....много ме нарани аз искам сериозна връзка а тои каза че не бил от сериознитеи не искал връзка по добре било да го караме на зарибявки...... много съм от4аяна знам че не си струва да се занимавам с него но какво да направя ](*,) ](*,) ](*,) пишете какво знаете за лубовната магия и дали тя е от лошите..... защото ме е страх че ако направя нещо такова ще ми се върне :-k :-k моля ви помагаите [-o<
Проблем няма ти си тъпа но навярно не крайно грозна.Момчето е нормално и се е възползвало от тва че си тъпа.
Сега ти мислиш да правиш магии защото си идиот,а той живее нормално.
И в заключение ще добавя Ай рулл ти не

{Sweety_f}
02-26-2007, 16:44
След като той няма чувства колкото и магии да му направиш няма да има никакво действие...в това може да си сигурна...просто се примири

02-26-2007, 17:37
Не че си грозна, ама си малка.
100 % гаранция давам, че не си на повече от 15 години :)
Точно това ти пречи да разбереш как се чувства той.
Ще бъдеш наранена няколко пъти и след това ще се научиш и ти да нараняваш. Това е принципа на любовта - НАРАНЯВАЙ ЗА ДА НЕ БЪДЕШ ТИ НАРАНЕН.
ОБИЧАЙ, ЗА ДА БЪДЕШ ОБИЧАН ;)

sherry
02-26-2007, 18:13
Я не се занимавай с глупости!
Да не е само тоя на земята :evil: Ясно е, че си прави каквото иска с теб, не му пука изобщо за чувствата ти. Като иска да е свободен, да си бъде. Не му се вързвай на глупостите вече, продължи напред и бъди с момче, което не се страхува от връзките и любовта!

Относно магиите - не се занимавай. Насила хубост не става.

koalka
02-26-2007, 18:18
Просто се е заигравал с теб и най-накрая те е зарязал.Няма смисъл да си тровиш нервите заради такъв, има много по-свестни момчета.

4epHo0KaTa_Lady
02-26-2007, 18:30
za kfo poduljavash da stradash..sled kato toi neiska da e s teb ?! ot takiva smeshnici kato nego da ti pisne...!!!

gery_to
02-26-2007, 18:36
Такива момчета като него има вече с лопата да ги ренеш, лошото е че си се вързала.Остави го, примири се с тва че неможе да имате сериозна връзка.Може би само секс.....А тва с магиите е мнооооого мноооого направо мега тъпо и страшно.После с тия магии по твойта глава.Най грешното нещо на този свят е да правиш магии та било те и за добро или за любов както в твоя случаи.а и не си заслужава.Пък може и множко сериалчета да си излгледала за да мислиш за това.

pr0blemnata
02-26-2007, 19:06
АхАхАХаХа кфо ми са оплакфаш тука кфо ма ебе мене кфо е станало с тебе да не съм ти тука някфа .. . проблеми аре кат не тъ обичъ въри съ метни там от моста .. мн са дразня на някфи кат тебе .. ако на мене ми го кажат тфа напрау ше умра от срам момче да ми го кажи тфа позор позор ...

ND4SPD_f
02-26-2007, 19:15
Я не се занимавай с глупости!
Да не е само тоя на земята :evil: Ясно е, че си прави каквото иска с теб, не му пука изобщо за чувствата ти. Като иска да е свободен, да си бъде. Не му се вързвай на глупостите вече, продължи напред и бъди с момче, което не се страхува от връзките и любовта!

Относно магиите - не се занимавай. Насила хубост не става. =D> =D>

POLA^_^
02-26-2007, 19:25
Леле....магии ще правиш.............Осъзнай се това са глупости..не можеш да промениш човек с някаква магия....тъпо е..

solveig_m
02-26-2007, 20:32
eto ti otkus ot edno moe stihotvorenie :
"KAZVAT 4E VREMETO LEKUVA
I SLED MESEC SURCETO OTNOVO 6ET ZAPO4NE DA LIKUVA...
NO ZNAJ 4E 6ET OSTANE VUGLEN DA GORI,
KADETO PADNE VE4NO DA BOLI"

MiRaCuLiXbb
02-26-2007, 20:33
Заеби го.

Lost_Kiss
02-26-2007, 20:34
проблема е следния:аз много харесвам едно момче обаче тои много гадно ме заеба.... сега не мога да го забравя :smt022 пита ме дали ако спи с друга ще се цупя.....много ме нарани аз искам сериозна връзка а тои каза че не бил от сериознитеи не искал връзка по добре било да го караме на зарибявки...... много съм от4аяна знам че не си струва да се занимавам с него но какво да направя ](*,) ](*,) ](*,) пишете какво знаете за лубовната магия и дали тя е от лошите..... защото ме е страх че ако направя нещо такова ще ми се върне :-k :-k моля ви помагаите [-o<
Проблем няма ти си тъпа но навярно не крайно грозна.Момчето е нормално и се е възползвало от тва че си тъпа.
Сега ти мислиш да правиш магии защото си идиот,а той живее нормално.
И в заключение ще добавя Ай рулл ти не

Bahti Ti si super TupiQ!Ae Ko si se nastoil vrajdebno sre6ty si4ki hora...kwo si misli6 4e 6te postigni6 s twa kat rygae6 nasam natam....Bahti zaGybenqka

Shadow_Walker
02-26-2007, 20:49
Това със магиите са пълни глупости-не си прави труда, нищо няма да стане.
Щом не иска сериозна връзка, а ти искаш, значи не е за теб.Намери си друг, а този го забрави.

edno sladko malko momi4e
02-27-2007, 06:46
xax priznavam 4e tova za magiqta be6e stra6no tupo samo me e strah 4e zaprili4vam na parcal zanimavaiki se s nego #-o ne znam znam samo 4e se opitvam naistina da go zabravq no mi e stra6no trudno kogato se celunahme za parvi pyt az iztrypnah kakto ne sym iztrypvala dosega a toi ne me priznava izobto ne znam izob6to za6to zapo4nah da se zanimavam s nego kato v celiq grad toi e "izvesten" s podvizite si ...... mnogo se opitvam da go zabravq naistina i nai lo6oto e 4e zaradi nego skysah sys edno mom4e koeto sy6to mn haresvah i vryzkata ni be6e dosta seriozna :( :( :(

iiirish
02-27-2007, 06:50
най-добре зарежи и момчето и намеренията за любовни магии :lol: такива неща няма :lol:

Gravity^of^love
02-27-2007, 07:52
първо любовна магия няма..има..ама тя не е нещо което се прави..то просто или се получава между двама човека или не..
от друга страна каквато и друга магия да правиш знай че не е много полезно..бяла или чена магията се връща и ... не че съм пробвала ама когато и мене ме зарязаха..беше супер гадно ама много много гадно както и да е..и тогава така да се каже лекинко бях мръднала с главния :oops: :D и доста неща изчетах по темата..НЕДЕЙ с тея магии и глупости

02-27-2007, 11:45
emm..pove4eto mom4eta sa takiva az zatva pusnax i onaq tema zakvo kat sa malko po-hybavi iskat samod a ebat i samo tva 4e ne sa po-serioznite vrazki i takia gluposti.prostoo ne si stryva se zanimava6 si trovi6 nevrite takav 4ovek kvato i magiq da naprai6 nemoge se promeni zaebi go tapanar ....az na takia im pokazvam ot kade izgrqva slanceto .samo edno 6ti kaja kolkoto poe4e mu se svalq6 i vijda toi 4e strada6 tolkova po beiznteresna 6te my stava6

Klamer4o93
02-27-2007, 12:26
леле.... никой ли не разбра, че темата е ебавка?????? :shock: :shock:

hforce
02-27-2007, 18:21
s magiq nqma da stane, nqma magiq za liubov, za vsi4ko drugo ima, za takova ne6to nqma, a i edin suvet: nameri si drug

Princesata
02-27-2007, 18:28
След като той няма чувства колкото и магии да му направиш няма да има никакво действие...в това може да си сигурна...просто се примири

nasty_f
02-27-2007, 19:41
Абе,какви любовни магии...Това са пълни измишльотини!Явно момчето точно и ясно ти е казало какво можеш да очакваш от него и какъв е.Един съвет като от приятел-опитай се да го забравиш,не контактувай по никакъв начин с него и ще е по-лесно.Може да страдаш 3 месеца,но по-добре от...Не знам и аз :lol:

natity
02-28-2007, 13:30
prosto se primiri s polojenieto i go zabravi srug shte namerish ne e samo toi na sveta pak za magiqta ne se zanimavai s takiva gluposti samo si gubish vremeto

PoisoNGirL
02-28-2007, 13:37
nqma smisul da vqrvash na podobni izmislici kato magii.chovek ili te obicha ili ne.puk i da se vlubi v teb eventualno shtom ne e ot tipa hora,koito sa sposobni na seriozna vruzka ima li smisul.rano ili kusno shte reshi,che ne moje da e samo s teb i shte ti izneveri.Po-dobre se otkaji oshte sega kolkoto i da ti e trudno.Ne se zalugvai,che ako zalujesh lubovta mu za malko shte q imash vechno.Nqkoi beshe kazal Istinskata lubov ne iska nishto v zamqna. ako toi te iskashe nqmashe da moje da pogledne dr..da ne govorim da te pita... zabravi za nego na momenta!!! :smt009 :?

Mike-Jones
02-28-2007, 15:05
xaxax :0 magiii li shte pravish zashto prosto nego zaebesh

vvs_go
02-28-2007, 15:06
бе ти в ред ли си

HardcorE_AFA
02-28-2007, 15:07
Я не се занимавай с глупости!
Да не е само тоя на земята :evil: Ясно е, че си прави каквото иска с теб, не му пука изобщо за чувствата ти. Като иска да е свободен, да си бъде. Не му се вързвай на глупостите вече, продължи напред и бъди с момче, което не се страхува от връзките и любовта!

Относно магиите - не се занимавай. Насила хубост не става. :-({|=

xixi2
02-28-2007, 15:08
6е те ебем у пачата магии ке прай яла ми удари 1 свирчок да вия6 кфо е магия кат змея ти плиувне у устенцата !

FiRe_LaDy
02-28-2007, 15:15
Prosto ne si struva se zanimavash s takav!Kat ne ta ocenqva nqma smisal go tyrpish.