PDA

View Full Version : мъж който спи с много жени



sexy_anji_
02-26-2007, 16:18
търси се дума равносилна на тази с която обиждат голяма част от нашето общество а именно названието "Курва", след като знаем какво мислят мъжете за тази дума, да оставим на страна нашето мнение (на жените) и да намерим дума обиждаща ги по същия начин както те си мислят че правят с нас, стига са били пичове, време е да си го получат :twisted:

02-26-2007, 16:21
мисля ,че има такава дума "Курвар" ......

ro6li4ka
02-26-2007, 16:24
такава дума няма...просто щото за мъжете това не е убидно...ама никак...как ще ги убидиш с нещо с което се гордеят..:)

sexy_anji_
02-26-2007, 16:25
трябва да измислим нещо долно, жалко и обиждащо ги.... курвар не става те мислят тази дума равносилна на пич...

BloodSoul
02-26-2007, 16:25
Мъж - курвар/ Жена -курва

cherinka
02-26-2007, 16:26
Безокосмено животно.

hforce
02-26-2007, 16:27
Kurvar, jenkar i t.n. no da ne zabravqme i 4e kurvarite i jenkarite hodat po kurvi kakvito sa pove4eto ot momi4etata, a i mom4etata ne se obijdame kakto i da ni narekat, vie se obijdate kato vi kajeme kurva, za6to ne go priemete kato kompliment 4e sa vi minali tolko narod?

(normalnite momi4eta da ne se obijdat, govorq za nadutite kifli koito sa gi minali polovinata bogata6i ili drugite koito sa gi minali polovinata kvartal s drebosuci, tqh nari4am kurvi i za tqh govoreh)

malka_sladuranka
02-26-2007, 16:36
Аз съм за "путьо". Не за друго, а защото мъж, който слага всички жени под един знаменател и ги обижда без да ги познава и така нататък за мен е "путьо". :smt005 :smt005 :smt005
П.С Ако някой се обиди от думите ми да си прави извода какъв е. :-D 8)

sh3_1s_7h3_0n3
02-26-2007, 16:58
...мъжете, които спят с много жени се имат за ПЛЕЙБОИ :) така че как ще ги обидите пък вие...
аз на такива им казвам просто 'женкари'...което не е с много положителен, за мен поне, нюанс 8)

OtherDimension
02-26-2007, 17:06
жалки сте :D

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:09
жалки сте :D
Защо бе? Измисляме нови думи. :-D

OtherDimension
02-26-2007, 17:13
жалки сте :D
Защо бе? Измисляме нови думи. :-D

яко яко
ама и ние си имаме тайни организации за изтребление , унижожение и унижение на жените :shock:

`Death`Whore`
02-26-2007, 17:14
мисля ,че има такава дума "Курвар" ......
Няма ли да спрете да се излагате! Курвар е мъж, който ходи по курви, мъж, който се ебе с всяка срещната, е курва. Точка!

Shmatko
02-26-2007, 17:15
Истината не ни обижда за ралика от вас. :lol:

good`boy
02-26-2007, 17:16
Не мисля че е обидно да спиш с пове4е жени.Който го може си го може :) А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите

ChRiSTiaNo_07
02-26-2007, 17:16
Аз съм за "путьо". Не за друго, а защото мъж, който слага всички жени под един знаменател и ги обижда без да ги познава и така нататък за мен е "путьо". :smt005 :smt005 :smt005
П.С Ако някой се обиди от думите ми да си прави извода какъв е. :-D 8)

аз не се обиждам шот съм примерно дитенци :mrgreen: а и съм съгласен с теб =D> :smt016

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:17
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

john_kaleka
02-26-2007, 17:24
pi4kar

Ice_Queen
02-26-2007, 17:31
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!

OtherDimension
02-26-2007, 17:35
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!


излагаш се
мисли малко по-реално Снежанке :lol:

ChRiSTiaNo_07
02-26-2007, 17:40
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!

Момичето е права. O:)

Shmatko
02-26-2007, 17:44
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!

Не ни обижда тва, ама грам На тебе кат ти кажа че си курва ше ми се дръпнеш... \:D/

OtherDimension
02-26-2007, 17:45
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!

Момичето е права. O:)


пий млякото и си лягай

DjBaloon
02-26-2007, 17:47
търси се дума равносилна на тази с която обиждат голяма част от нашето общество а именно названието "Курва", след като знаем какво мислят мъжете за тази дума, да оставим на страна нашето мнение (на жените) и да намерим дума обиждаща ги по същия начин както те си мислят че правят с нас, стига са били пичове, време е да си го получат :twisted:
Moeto momiche vie moje da izmislite takava duma vupreki che se sumnqvam,no tq nemoje da bude nikoga ubidna,ako ne ste uchili vse oshte psihihologiq biologiq-v prirodata na muja e da spi s mnogo jeni,v drevnoto minalo rabotata da muja e da hodi i da plodi jenite a te da otglejdat decata,kazano po drug nachin v prirodata na muja e da pruska seme navsqkade,edno vreme nai cennoto neshto e bilo da se pravqt deca za da moje da se razviva naciqta,kakto vie imate maichin instinkt ili tam kvito neshta imate taka i nie si imame dadeni nujdi i instinkti zalojeni v nashata priroda.. seedno tebe ako nqkoi te ubidi "dobra maika" da se ubidish.. natebe v prirodata ti e da si maika.. dali moje da se obidish ot tova?

sharkybul
02-26-2007, 18:06
мъж дет спи с много жени - ПлейБой? :roll:

Ice_Queen
02-26-2007, 18:07
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!

Не ни обижда тва, ама грам На тебе кат ти кажа че си курва ше ми се дръпнеш... \:D/


o.k , значи нямаш против да ти казват мъжка курва!о.к..послед ние момичетата сме по-пропаднали...аз няма да се дръпна понеже няма да ми до каже никой ,понеже не съм такава!

Капиш?

Ice_Queen
02-26-2007, 18:08
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!


излагаш се
мисли малко по-реално Снежанке :lol:

реално мисля.момиче което ви ебе и ви заебе е курва!
момиче което ви заебе ей така без да го ебете е кучка!
момиче което не се ебе е сдухла....

:smt013 мъже.......

mnogomili4kata-sf
02-26-2007, 18:09
:smt005 И аз съм за "путьо","пичкар" и "мъжка курва", пък дали с тва може да убидим някого---------------------аз мисля,че да! :twisted:

OtherDimension
02-26-2007, 19:04
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!


излагаш се
мисли малко по-реално Снежанке :lol:

реално мисля.момиче което ви ебе и ви заебе е курва!
момиче което ви заебе ей така без да го ебете е кучка!
момиче което не се ебе е сдухла....

:smt013 мъже.......


такъв е живота O:)

Ice_Queen
02-26-2007, 19:06
....А пък ако престанете да пускате на всеки срещнат ще намалеят и мъжкарите С това съм нечовешки съгласна. =D> =D> =D>

хах - хах 0_о
Ние ли да пускаме?
Да предположим че съм малка и глупава.На 13-14 съм...опааа бати пича!! Рррр ::: .-> тръгваме.."ходим'..месец два..пускам му..еееееее той ме заряза...к..Ихааа др пич..ходим ходим..опаа праснахме се..ихх и тоя ме заряза !!! И т.н...

...............някой момичета не си взимат поука,НО някой момчета са ПОвече от женски курви!!!!!!!!!!!!!!!
Путьо,курвар,женкар..все ми е едно..защото след като момиче с много момчета е Курва, значи и момче с много момичета е......МЪЖКА КУРВА!


излагаш се
мисли малко по-реално Снежанке :lol:

реално мисля.момиче което ви ебе и ви заебе е курва!
момиче което ви заебе ей така без да го ебете е кучка!
момиче което не се ебе е сдухла....

:smt013 мъже.......


такъв е живота O:)

тц , живота е такъв какъвто си го направиш ;)
не се е родило копелето което да ме нарече кучка или курва ;),както мисля че и вс момичета мислят! :smt006

OtherDimension
02-26-2007, 19:11
тц , живота е такъв какъвто си го направиш ;)
не се е родило копелето което да ме нарече кучка или курва ;),както мисля че и вс момичета мислят! :smt006

така си мислят всички ... докато не го срешнат :smt056

Ice_Queen
02-26-2007, 19:26
тц , живота е такъв какъвто си го направиш ;)
не се е родило копелето което да ме нарече кучка или курва ;),както мисля че и вс момичета мислят! :smt006

така си мислят всички ... докато не го срешнат :smt056

можи би..но всеки майстор си намира майстора..и не подминава жените или мъжете ;)

A_Loving_Girl
02-26-2007, 19:32
За тях няма обидна дума,колкото и да мислим не се обиждат от нищо!

sexy_anji_
02-26-2007, 19:42
абе това е невъзможно те *повечето* ебът под път и над път после заебават момичетата за спорта а да не може да ги обидим :evil:

Barbie
02-26-2007, 21:45
Просто "курва" - понятието е унисекс, колкото и да ме дразни.

Не виждам причина да се опитваме да ви обиждаме, момчета. Ако на вас не ви е кофти, че съществуването ви се осмисля от това да си го заврете някъде, то това е твърде жалко. За вас. И за момичетата, които са достатъчно наивни да ви имат доверие - и не, това, че си въобразяват, че държите на тях и ви пускат, не ги прави курви. Ситуацията не винаги, естествено, е такава, но всеки отговаря сам за решенията си - очаква се, че човек, било то мъж или жена, има достатъчно уважение към себе си и към тялото си, за да не го предоставя на всеки срещнат. Ако нещата не стоят така, то това си е изцяло за негова/нейна сметка. Едно момче, което се ласкае от определения като "плейбой", "женкар", "курва" и разните им производни, е чисто и просто далеч от интелектуалното ниво на един зрял и трезвомислещ човек.

Shmatko
02-26-2007, 21:47
Едно предложение.
На тия мъже им казвайте: Шматко(вци) :mrgreen:

sexy_anji_
02-26-2007, 21:57
реклама ли си прайш немога да разбера :-D за мен шматка означава някой отвеян и разсеян :-D и неориентиран

Shmatko
02-26-2007, 22:41
реклама ли си прайш немога да разбера :-D за мен шматка означава някой отвеян и разсеян :-D и неориентиран
Че те тия мъже са такива :smt016

sexy_anji_
02-26-2007, 22:49
но и жалки така че не се връзва.

Лека нощ, гледам че и ти си лягаш.

Tempestjuji
02-27-2007, 07:59
ммм.... шувинистичен, егоцентричен и много несимпатичен ШОПАР..
Информация ( за хора, които не знаят) :
ШОПАР => прасе за разплод :mrgreen:

OtherDimension
02-27-2007, 10:02
Просто "курва" - понятието е унисекс, колкото и да ме дразни.

Не виждам причина да се опитваме да ви обиждаме, момчета. Ако на вас не ви е кофти, че съществуването ви се осмисля от това да си го заврете някъде, то това е твърде жалко. За вас. И за момичетата, които са достатъчно наивни да ви имат доверие - и не, това, че си въобразяват, че държите на тях и ви пускат, не ги прави курви. Ситуацията не винаги, естествено, е такава, но всеки отговаря сам за решенията си - очаква се, че човек, било то мъж или жена, има достатъчно уважение към себе си и към тялото си, за да не го предоставя на всеки срещнат. Ако нещата не стоят така, то това си е изцяло за негова/нейна сметка. Едно момче, което се ласкае от определения като "плейбой", "женкар", "курва" и разните им производни, е чисто и просто далеч от интелектуалното ниво на един зрял и трезвомислещ човек.

веднъж да съм съгласен с теб

Ice_Queen
02-27-2007, 10:20
Путьо не е мъж,който ебе много жени,а сдухан,женствен мъж (нещо като "мъж с п*тка",но в преносен смисъл). Демек пак е гавра със жените тая дума. Такава е вашта съдба - вие сте жени и ви е***.
Оттам нататък жена,която се ебе с много мъже е КУРВА. Мъж,който ебе много жени е ПИЧ. Тва е положението :wink:

нали знаеш какво значи пичка...е същото само че в обратния пол е ПИЧ!

:smt019 :-D ;-)

Ice_Queen
02-27-2007, 11:13
Еми аз пичка казвам на жена,която ме кефи. Останалите са курви и путки :lol:

сру ама пичка = путка или аз бъркам?!

naia
02-27-2007, 11:14
недошибан курвар

Shmatko
02-27-2007, 11:15
По-скоро е дошибан :lol:

Еби за да не те ебът!
02-27-2007, 11:33
ХАХАХАХА! Не можете да убидите мъжа с нито една от изброените ДУМИЧКИ!!!
Има една съществена разлика която никой не забелязва!!! Всеки слага общ знаменател СЕКС и никой не гледа обстоятелствата, че НИЕ ЕБЕМ а вас ви ебът!!! Самото звучене придава зависимостите кои курва кои плейбои така че сами си правете извода!!!

helen4ee
02-27-2007, 11:51
хахаха ебач курва... жена която е на 18 и е спала с повече от 2ма,3ма е курва, не мисля че трябва да трябва да се спи с всеки срещнат и не мисля ... смешно е само комплексираните самотни души го правят...
а относно мъжете и те са такива!! Няма разлика и двата пола правят секс и скъпи не ни "ебете" вие, хахха о боже на кой свят живеете??????

deusex
02-27-2007, 13:34
spored men e qko da se ebe6 mnogo i s razli4ni hora nezavisiomo myj li si ili jena

02-27-2007, 14:18
БОКЛУК му се вика :P на такъв мъж и наистина се засягат ;)

VEGA
02-27-2007, 14:42
Spred men tova e sledstvie na polovata dizkriminaciq!Prosto mujete,koito se ebat s mnogo jeni se priemat kato pi4ove,a jenite,koito go pravqt s vseki sre6tant kato kurvi!Za6to e taka,nqmam predstava,no e tupo i pone az ne sum suglasen s horata,koito mislqt taka!Za men vseki 4ovek si izbira s kogo da spi i kakvo da pravi,a kakvo govorqt drugite-FUCK WAHT THEY SAY!!!!!!

VEGA
02-27-2007, 14:43
A i men me kefqt kurvite,6toto kato si nqma 4ovek gadje pribqgva kum tqh!Taka 4e kurvite rulzzzzzzz!

`Death`Whore`
02-27-2007, 14:48
И венерическите болести рул!

malka_sladuranka
02-27-2007, 14:51
И венерическите болести рул!
капут рулзз 8)

`Death`Whore`
02-27-2007, 14:56
Представи си загорял пубер...дали ще помисли за това, щом курва е готова да му пусне...най-накрая?

02-27-2007, 15:02
Представи си загорял пубер...дали ще помисли за това, щом курва е готова да му пусне...най-накрая?А при теб курвари идват ли? :roll:

`Death`Whore`
02-27-2007, 15:03
Ако имаш нещо против мен, си кажи. Няма нужда от намеци или натвърдвания относно морала ми. :)

malka_sladuranka
02-27-2007, 15:03
Мъж - курвар/ Жена -курва =D>

ммм...не съм съгласна обаче
к*рва - жена която прелита от к*р на к*р
к*рвар - мъж който прелита от к*р на к*р :-k

02-27-2007, 15:13
Spored men mili hora kurvite sa jeni,koito stradat ot lipasa na vnimanie i si go izbivat sus spane s mnogo muje!Dokato mujut,koito spi s mnogo jeni mu e do gore do6lo ot prekaleno mnogo vnimanie i iska samo sex ot partniorkata si!Tova e razlikata i eto otkude idva tq!Vse pak edna jena i az smqtam,4e ne trqbva da ima pove4e ot dvama partniori ednovremenno!V smisul do dvama sum suglasen,no s jena,koqto spi s vseki izvinete,no ne bih spal...Spored men i obratniq slu4aj e nemoralen,no puk ob6testvoto go priema polojitelno,koeto e samo ot + za mujete! No zapomnete edno ot men-hitrata jena,dori i da spi s mnogo muje,nikoga nqma da q narekat kurva,za6toto nikoj nqma da go razbere!Eto za6to kurvata e prosta-za6toto e dopusnala i dala povod DRUGITE DA GOVORQT TAKA ZA NEQ! I nali znaete-ne e vajnoto dali 6te zgavi6,vajnoto e dali 6te te hvanat... :-D

Ice_Queen
02-27-2007, 15:26
Еми аз пичка казвам на жена,която ме кефи. Останалите са курви и путки :lol:

сру ама пичка = п*тка или аз бъркам?!
В тая тема за пореден път се убеждавам,че младото българско поколение не може да си служи правилно с българския език,жаргонизмите и сленга на уличната реч.

хаха добре бе ,тва ще ми отваря врати нали..да ги знам жаргоните ...кк

mnogomili4kata-sf
02-27-2007, 15:39
Spored men mili hora kurvite sa jeni,koito stradat ot lipasa na vnimanie i si go izbivat sus spane s mnogo muje!Dokato mujut,koito spi s mnogo jeni mu e do gore do6lo ot prekaleno mnogo vnimanie i iska samo sex ot partniorkata si!Tova e razlikata i eto otkude idva tq!Vse pak edna jena i az smqtam,4e ne trqbva da ima pove4e ot dvama partniori ednovremenno!V smisul do dvama sum suglasen,no s jena,koqto spi s vseki izvinete,no ne bih spal...Spored men i obratniq slu4aj e nemoralen,no puk ob6testvoto go priema polojitelno,koeto e samo ot + za mujete! No zapomnete edno ot men-hitrata jena,dori i da spi s mnogo muje,nikoga nqma da q narekat k***a,za6toto nikoj nqma da go razbere!Eto za6to kurvata e prosta-za6toto e dopusnala i dala povod DRUGITE DA GOVORQT TAKA ZA NEQ! I nali znaete-ne e vajnoto dali 6te zgavi6,vajnoto e dali 6te te hvanat... :-D

=D> =D> =D> Бравоооо...най-доброто мнение,което съм чела по тоя въпрос някога!!!!!

sexy_anji_
02-27-2007, 15:50
Spored men mili hora kurvite sa jeni,koito stradat ot lipasa na vnimanie i si go izbivat sus spane s mnogo muje!Dokato mujut,koito spi s mnogo jeni mu e do gore do6lo ot prekaleno mnogo vnimanie i iska samo sex ot partniorkata si!Tova e razlikata i eto otkude idva tq!Vse pak edna jena i az smqtam,4e ne trqbva da ima pove4e ot dvama partniori ednovremenno!V smisul do dvama sum suglasen,no s jena,koqto spi s vseki izvinete,no ne bih spal...Spored men i obratniq slu4aj e nemoralen,no puk ob6testvoto go priema polojitelno,koeto e samo ot + za mujete! No zapomnete edno ot men-hitrata jena,dori i da spi s mnogo muje,nikoga nqma da q narekat k***a,za6toto nikoj nqma da go razbere!Eto za6to kurvata e prosta-za6toto e dopusnala i dala povod DRUGITE DA GOVORQT TAKA ZA NEQ! I nali znaete-ne e vajnoto dali 6te zgavi6,vajnoto e dali 6te te hvanat... :-D

=D> =D> =D> Бравоооо...най-доброто мнение,което съм чела по тоя въпрос някога!!!!!

аз не съм съгласна
ти как можеш да кажеш че жена която е допуснала да разберат че е спала с много мъже е ПРОСТА, а мъжете които постоянно се хвалят коя са ебали и незнам си кво са правили с жените не са ПРОСТИ а ми обясни ???

mnogomili4kata-sf
02-27-2007, 18:11
Spored men mili hora kurvite sa jeni,koito stradat ot lipasa na vnimanie i si go izbivat sus spane s mnogo muje!Dokato mujut,koito spi s mnogo jeni mu e do gore do6lo ot prekaleno mnogo vnimanie i iska samo sex ot partniorkata si!Tova e razlikata i eto otkude idva tq!Vse pak edna jena i az smqtam,4e ne trqbva da ima pove4e ot dvama partniori ednovremenno!V smisul do dvama sum suglasen,no s jena,koqto spi s vseki izvinete,no ne bih spal...Spored men i obratniq slu4aj e nemoralen,no puk ob6testvoto go priema polojitelno,koeto e samo ot + za mujete! No zapomnete edno ot men-hitrata jena,dori i da spi s mnogo muje,nikoga nqma da q narekat k***a,za6toto nikoj nqma da go razbere!Eto za6to kurvata e prosta-za6toto e dopusnala i dala povod DRUGITE DA GOVORQT TAKA ZA NEQ! I nali znaete-ne e vajnoto dali 6te zgavi6,vajnoto e dali 6te te hvanat... :-D

=D> =D> =D> Бравоооо...най-доброто мнение,което съм чела по тоя въпрос някога!!!!!

аз не съм съгласна
ти как можеш да кажеш че жена която е допуснала да разберат че е спала с много мъже е ПРОСТА, а мъжете които постоянно се хвалят коя са ебали и незнам си кво са правили с жените не са ПРОСТИ а ми обясни ???

А ми обясни са ти кога съм казала,че мъже, които се хвалят,че са ебали тая и оная и другата не са прости?????

sexy_tigar4e_MM
02-27-2007, 18:20
търси се дума равносилна на тази с която обиждат голяма част от нашето общество а именно названието "Курва", след като знаем какво мислят мъжете за тази дума, да оставим на страна нашето мнение (на жените) и да намерим дума обиждаща ги по същия начин както те си мислят че правят с нас, стига са били пичове, време е да си го получат :twisted:
Mnogo hubava ideq! POZDRAVQVAM TE!!! i nie momi4etata trqbva da si izmislim no putio e malko sme6no i tq nqma da se trognat. trqbva da pomislq i 6te go napi6a daje taka ako vseki dade ideq 6te ima pove4e ot edna duma :lol:

sexy_anji_
02-27-2007, 18:20
не съм съгласна с мнението му, а твоето беше последно и за това цитирах него 8)

sexy_tigar4e_MM
02-27-2007, 18:23
мисля ,че има такава дума "Курвар" ......
kurvar e muj koito hodi po kurvi i nqma da se obidi kakto kazaha ve4e-mn sa gordi i ne se obijdat ot ni6to

sexy_tigar4e_MM
02-27-2007, 18:25
мисля ,че има такава дума "Курвар" ......
kurvar e muj koito hodi po kurvi i nqma da se obidi kakto kazaha ve4e-mn sa gordi i ne se obijdat ot ni6to,koeto me navejda na misulta 4e i jenite ne bi trqbvalo d ase obijdat- kyrva e nare4ie za 6tqlo i ne6tqlo-edna jena s dostatu4no samo4uvstvie ne bi trqbvalo da obru6ta vnimanie na podpbni prostotiii

mnogomili4kata-sf
02-27-2007, 18:30
не съм съгласна с мнението му, а твоето беше последно и за това цитирах него 8)

Ами да де,то и аз нали му подрекпям мнението...все същото...пък и дори и да се е отнасяло до другия и той не е написал,че мъже, които се хвалят не са прости [-X

sexy_tigar4e_MM
02-27-2007, 18:42
OT TOVA, KOETO PROCHETOH SI NAPRAVIH SLEDNIQ IZVOD: OBSHTOPRIETO E CHE JENITE SA SI KURVI KATO CQLO, MOJE BI ZASHTOTO MUJETE SE IMAT ZA PO-VELIKI I EDVA LI NE NA PO-VISKO EVOLUCIONNO STUPALO,OSHTE OT DREVNI VEKOVE;JENATA E BILA PRENEBRAGVANA I.T.N,KOETO POKAZVA 4E SA NESIGURNI V SEBE SI 6TOM PREZ VEKOVETE E NAPRAVENO VSICHKO VUZMOJNO JENATA DA NE SE VPISVA V OBSHTESVOTO ,ZA DA NE GI ZASENCHVA MOJEBI... TA JENITE KOITO SA S MNOGO MUJE BLI KURVI ,A MUJETE S MNOGO JENI-PLEIBOI? MILI MI MOMCHETA, AKO GI NQMASHE TEZI KURVI VIE NQMASHE DA STE NIKAKVI PLEIBOI!!
!

Glezanka
02-27-2007, 18:43
Frazata "To ne e muj,to e putka!" q kazwam rqdko,no za hora koito hodqt podir gyza na priqtelkata si ... tei che ne mislq che putio e udachnata duma w sluchaq ... moje bi typkach po stawa .. :-k

TheVampire
02-27-2007, 18:44
Az sam na 17 i sam prail seks s 4 momi4eta i to 6toto bqhme gadjeta i te sami si go iskaha. Ko da napraq . Kakto ima hora kato men deto ne sa samo zaradi e****to taka ima i hora deto mislqt samo za tova (bez da se obijdate). Tai 4e pls ne ni slagaite pod ob6t znamenatel. po sa6ttata logika ima momi4eta koito spat sas seki poznat na tqh im kazvame kurvi ima i takiva deto 4akat "parvata bra4na no6t" . Tai 4e ako si4ki sme pod ob6t znamenatel na tas zemq ima samo kurvi i smotanqci :)

sexy_anji_
02-27-2007, 18:44
не съм съгласна с мнението му, а твоето беше последно и за това цитирах него 8)

Ами да де,то и аз нали му подрекпям мнението...все същото...пък и дори и да се е отнасяло до другия и той не е написал,че мъже, които се хвалят не са прости [-X

опита се да направи финта да не го забележим..

sexy_tigar4e_MM
02-27-2007, 18:57
[quote="sexy_tigar4e_MM"]OT TOVA, KOETO PROCHETOH SI NAPRAVIH SLEDNIQ IZVOD: OBSHTOPRIETO E CHE JENITE SA SI KURVI KATO CQLO, MOJE BI ZASHTOTO MUJETE SE IMAT ZA PO-VELIKI I EDVA LI NE NA PO-VISKO EVOLUCIONNO STUPALO,OSHTE OT DREVNI VEKOVE;JENATA E BILA PRENEBRAGVANA I.T.N,KOETO POKAZVA 4E SA NESIGURNI V SEBE SI 6TOM PREZ VEKOVETE E NAPRAVENO VSICHKO VUZMOJNO JENATA DA NE SE VPISVA V OBSHTESVOTO ,ZA DA NE GI ZASENCHVA MOJEBI... TA JENITE KOITO SA S MNOGO MUJE BLI KURVI ,A MUJETE S MNOGO JENI-PLEIBOI? MILI MI MOMCHETA, AKO GI NQMASHE TEZI KURVI VIE NQMASHE DA STE NIKAKVI PLEIBOI!!
[quote]
edno dopulnenie: Drugoto,koeto mojebi e faktor za ob6toprietoto klishe "kurva" i "pleiboi" e che mom4etat sa mnogo po-purvi4ni i poddatlivi na purvi4noto si 4uvstno (ne 4e jenite ne sa,no mom4eta... :-# ) i prosto e proqveno razbirane 4e im e takava prirodatai zatva horata da ne gi obujdat... :smt005

Trisha1991
02-27-2007, 19:03
Мъж, който спи с много жени е тарикат

sexy_tigar4e_MM
02-27-2007, 19:16
Мъж, който спи с много жени е тарикат
e tarikat,tarikat, ama nali uj vsichki sme kurvi i si lqgame sus vseki, koe mu e tarikatskoto a? Da kajem 4e mu e bilo trudno da gi nakara ,ama nali jenite sme kurvi , spored razbiraniqta kurvite si lqgat s vseki , sledovatelno nqma ni6to tarikatsko... :-s :wink: :wink:

Trisha1991
02-27-2007, 19:19
Мъж, който спи с много жени е тарикат
e tarikat,tarikat, ama nali uj vsichki sme kurvi i si lqgame sus vseki, koe mu e tarikatskoto a? Da kajem 4e mu e bilo trudno da gi nakara ,ama nali jenite sme kurvi , spored razbiraniqta kurvite si lqgat s vseki , sledovatelno nqma ni6to tarikatsko... :-s :wink: :wink:

Кyрвите си лягат с всеки друг, но не и с него. Нещо като тия дето се делат на два вида - едните разправят вицове за блондинки, пък другите ги ебaт. Така са мъжете, различни, а пуберите повечето карат на ръчна и още са далече от истината. :-)

England
02-28-2007, 12:36
Spored men mili hora kurvite sa jeni,koito stradat ot lipasa na vnimanie i si go izbivat sus spane s mnogo muje!Dokato mujut,koito spi s mnogo jeni mu e do gore do6lo ot prekaleno mnogo vnimanie i iska samo sex ot partniorkata si!Tova e razlikata i eto otkude idva tq!Vse pak edna jena i az smqtam,4e ne trqbva da ima pove4e ot dvama partniori ednovremenno!V smisul do dvama sum suglasen,no s jena,koqto spi s vseki izvinete,no ne bih spal...Spored men i obratniq slu4aj e nemoralen,no puk ob6testvoto go priema polojitelno,koeto e samo ot + za mujete! No zapomnete edno ot men-hitrata jena,dori i da spi s mnogo muje,nikoga nqma da q narekat k***a,za6toto nikoj nqma da go razbere!Eto za6to kurvata e prosta-za6toto e dopusnala i dala povod DRUGITE DA GOVORQT TAKA ZA NEQ! I nali znaete-ne e vajnoto dali 6te zgavi6,vajnoto e dali 6te te hvanat... :-D

=D> =D> =D> Бравоооо...най-доброто мнение,което съм чела по тоя въпрос някога!!!!!

аз не съм съгласна
ти как можеш да кажеш че жена която е допуснала да разберат че е спала с много мъже е ПРОСТА, а мъжете които постоянно се хвалят коя са ебали и незнам си кво са правили с жените не са ПРОСТИ а м
и обясни ???


Zna4i mnenietro be6e moeto!Po princip i az ne haresvam takiva muje!Za men sa mnogo prosti i ne samo prosti,no i totalno ograni4eni!Az ne razkazvam nalqvo i nadqsno kakvo pravq i moga da ti kaja,4e koito ne govori,pove4e raboti,kakto kazva pogovorkata za ku4eto,koeto lae...se6tate se!

sexy_tigar4e_MM
02-28-2007, 12:47
[quote=Анонимко]Spored men mili hora kurvite sa jeni,koito stradat ot lipasa na vnimanie i si go izbivat sus spane s mnogo muje!Dokato mujut,koito spi s mnogo jeni mu e do gore do6lo ot prekaleno mnogo vnimanie i iska samo sex ot partniorkata si!Tova e razlikata i eto otkude idva tq!Vse pak edna jena i az smqtam,4e ne trqbva da ima pove4e ot dvama partniori ednovremenno!V smisul do dvama sum suglasen,no s jena,koqto spi s vseki izvinete,no ne bih spal...Spored men i obratniq slu4aj e nemoralen,no puk ob6testvoto go priema polojitelno,koeto e samo ot + za mujete! No zapomnete edno ot men-hitrata jena,dori i da spi s mnogo muje,nikoga nqma da q narekat k***a,za6toto nikoj nqma da go razbere!Eto za6to kurvata e prosta-za6toto e dopusnala i dala povod DRUGITE DA GOVORQT TAKA ZA NEQ! I nali znaete-ne e vajnoto dali 6te zgavi6,vajnoto e dali 6te te hvanat... :-D

=D> =D> =D> Бравоооо...най-доброто мнение,което съм чела по тоя въпрос някога!!!!!

аз не съм съгласна
ти как можеш да кажеш че жена която е допуснала да разберат че е спала с много мъже е ПРОСТА, а мъжете които постоянно се хвалят коя са ебали и незнам си кво са правили с жените не са ПРОСТИ а м
и обясни ???


xaxa "kurvata e prosta za6toto e dala povot da govorqt taka za neq" :smt005 az puk iskam da ti kaja 4e v 95% (ako ne i pove4e) ot slu4aite , v koito nari4at dadeno momi4e ili jena kurva e ni6to drugo osven zavist ili qd- kogato nqkoe momi4e "otreje" mom4e i toi vednaga "ax taq kurva..." ili puk po-4esyo momi4e na momi4e "eii taq s kava kusa pola e ebati kurvata"-tova 4e edno momi4e ima hubavo tqlo i si go pokazva ne zna4i 4e e kurva. Suglasna sum s :"jeni,koito stradat ot lipasa na vnimanie i si go izbivat sus spane s mnogo muje!"

England
02-28-2007, 13:01
HAha,az ti govorq za slu4aite,kogato ima osnovanie!Umnata jena,koqto tursi sex samo zaradi fizi4eskoto privli4ane podbira takuv tip muj,koito nikoga nqma da govori kakvo e stanalo,sledovatelno nikoj nqma da razbere!Da ne govorim,4e tozi tip muje po princip sa s visoko polojenie v ob6testvoto,vuzpitani sa,ot dobri semejstva sa,a ako sa po-vuzrastni sa i jeneni estestveno,koeto pravi i za tqh edno eventualno izti4ane na informaciq krajno nepriqtno!Tupata kvartalna kurvi4ka e suvsem drugo jivotno!Tq se praska s mestnite puberi,koito polse razkazvat na vsi4ki i nakraq vseki razbira kakva e!No tuk ve4e vijdate klasata-purviqt tip jena e teritkata,a vtoriq tip-glupavo selsko momi4ence,koeto ne znae ni6to za jivota,purvata pravi vsi4ko s fines,a vtorata omazva vsi4ko!Purvata pravi sex za udovolstvie,a vtorata za da izbiva kompleksi!Sega razbirate li razlikata?

Ice_Queen
02-28-2007, 13:10
HAha,az ti govorq za slu4aite,kogato ima osnovanie!Umnata jena,koqto tursi sex samo zaradi fizi4eskoto privli4ane podbira takuv tip muj,koito nikoga nqma da govori kakvo e stanalo,sledovatelno nikoj nqma da razbere!

тук съм съгласна ! ама такива мъже нямааа в повечето случай се хвалят на лЕво и дясно!

sexy_tigar4e_MM
02-28-2007, 13:27
HAha,az ti govorq za slu4aite,kogato ima osnovanie!Umnata jena,koqto tursi sex samo zaradi fizi4eskoto privli4ane podbira takuv tip muj,koito nikoga nqma da govori kakvo e stanalo,sledovatelno nikoj nqma da razbere!Da ne govorim,4e tozi tip muje po princip sa s visoko polojenie v ob6testvoto,vuzpitani sa,ot dobri semejstva sa,a ako sa po-vuzrastni sa i jeneni estestveno,koeto pravi i za tqh edno eventualno izti4ane na informaciq krajno nepriqtno!Tupata kvartalna kurvi4ka e suvsem drugo jivotno!Tq se praska s mestnite puberi,koito polse razkazvat na vsi4ki i nakraq vseki razbira kakva e!No tuk ve4e vijdate klasata-purviqt tip jena e teritkata,a vtoriq tip-glupavo selsko momi4ence,koeto ne znae ni6to za jivota,purvata pravi vsi4ko s fines,a vtorata omazva vsi4ko!Purvata pravi sex za udovolstvie,a vtorata za da izbiva kompleksi!Sega razbirate li razlikata?
da taka sum suglasna \:D/ :wink:

03-03-2007, 20:58
курвар е мъж ,който ходи по 'курви' за тва може курв например хаха но с 2 думи - кажи му 'мъж' и не го обиждай повече!

malka_sladuranka
03-03-2007, 21:06
Леле, кой възроди тая тема бе :smt005

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 21:11
курвар е мъж ,който ходи по 'курви' за тва може курв например хаха но с 2 думи - кажи му 'мъж' и не го обиждай повече!
:smt005 :smt005 :smt005 Това е леко грубо. Но за къде сме все пак без мъжете... както те не могат без нас, така и ние без тях :::

Amayo
03-03-2007, 21:15
ЯЖЕТЕ ГО КУРВИИИ. Върнете ми парите аз ше ви върна ебанетООООООООО! ОПаааааа

malka_sladuranka
03-03-2007, 21:17
ЯЖЕТЕ ГО КУРВИИИ. Върнете ми парите аз ше ви върна ебанетООООООООО! ОПаааааа

http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

Amayo
03-03-2007, 21:19
АЛо маДОНА ДАЙ МИКРОФОНАА. И сега специално поздрав за двамата Боби и компанията на рожденника. За всички купонджиии и за Пецата. Оргиналнооо.

`Death`Whore`
03-03-2007, 21:20
"И сега за Пого и неговите приятели песента на Орган Мурад..." :smt005

W3aKn3ss
03-03-2007, 21:22
Офф... Какво представлява мъж, който спи с много жени?.. Защо трябва да го наричате изобщо по някакъв определен начин? И защо трябва да измисляте еквивалент на 'курва' за мъжете?...
Мъж който спи с много жени е мъж с възможности. За разлика от това, жените курви спят с всеки.. защо ли? Ами защото част от мъжката природа е това да си посее семето... ако ме разбирате какво искам да кажа разбира се. :-D Така че кой какъв бил.. стига толкова викам аз.

malka_sladuranka
03-03-2007, 21:23
"И сега за Пого и неговите приятели песента на Орган Мурад..." :smt005 хахахахаххаха това го бях забравила...ааааааа не не неееее :smt118

malka_sladuranka
03-03-2007, 21:24
Ами защото част от мъжката природа е това да си посее семето... ако ме разбирате какво искам да кажа разбира се. :-D Така че кой какъв бил.. стига толкова викам аз. И сигурно навсякъде където го посее изниква по нещо? :-k В това няма много логика...

malka_sladuranka
03-03-2007, 21:26
АЛо маДОНА ДАЙ МИКРОФОНАА. И сега специално поздрав за двамата Боби и компанията на рожденника. За всички купонджиии и за Пецата. Оргиналнооо. Знаех си, че Jonny-то ти е дошло в повече... 8) :smt023 Напрао ще разцепим озона.

Amayo
03-03-2007, 21:30
АЛо маДОНА ДАЙ МИКРОФОНАА. И сега специално поздрав за двамата Боби и компанията на рожденника. За всички купонджиии и за Пецата. Оргиналнооо. Знаех си, че Jonny-то ти е дошло в повече... 8) :smt023 Напрао ще разцепим озона.
ДЖОНИИ БАтеее, Джони Сунгулареца познааш ли гоо? Викат му джоне бисерния. :smt030

malka_sladuranka
03-03-2007, 21:31
АЛо маДОНА ДАЙ МИКРОФОНАА. И сега специално поздрав за двамата Боби и компанията на рожденника. За всички купонджиии и за Пецата. Оргиналнооо. Знаех си, че Jonny-то ти е дошло в повече... 8) :smt023 Напрао ще разцепим озона.
ДЖОНИИ БАтеее, Джони Сунгулареца познааш ли гоо? Викат му джоне бисерния. :smt030 Познавам го... :smt104

ChRiSTiaNo_07
03-04-2007, 19:26
Достатъчно обидно ли е за мъж : Путьо?
Не
27% [ 19 ]
Не
27% [ 19 ]
Аз съм за мъжка курва
20% [ 14 ]
Да
25% [ 18 ]

Общо гласове : 70


значи тея дето са отговорили с "НЕ" са такива :smt005