PDA

View Full Version : тройка или.....на сухо?



02-26-2007, 16:54
Моята история е следната. Значи на 15съм и мисля че е нормално това че водя полов живот. Обаче ходя с 2 момчета. И двамата много ги обичам. Правя го и с двамата. Обаче единия подозира че може да му изневерявам. Дали ще е по добре да им обясня каква е ситуацията докато не е станало късно? Аз нямам нищо против да си ходиме тримата и да правиме тройки, ама те дали ще се съгласят? А ако се съгласят аз обаче имам само едно условие - докато единия ми го слага в п****а на другия да му правя свирки защото не искам анален. Мисля че още ми е рано за анален. Кажете вие какво мислите. Курва ли съм? Аз мисля че не съм, защото и двамата ги обичам мнооого.

moncho
02-26-2007, 16:59
Някои преди време беше писал че когато почнеш да се питаш "курва ли съм" отговора е вече ясен сори за пладиатството не се сещам кои точно го беше написал и по въпроса дали да им кажеш :-k хммм за троика всеко момче би се навило обаче ако е с две момичета поне лично аз бих
Намери си още един приятел и праите групов :smt005

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:08
Някои преди време беше писал че когато почнеш да се питаш "курва ли съм" отговора е вече ясен :smt005 За това твърдение аз мога да поспоря. Например ако някоя комплексирана и озлобена "приятелка" на въпросното момиче и набива в главата "Ти си к*рва" "Ти не ставаш за нищо освен за е*ане" и така нататък, само защото я е яд, че на нея не и обръщат внимание. Нормално е тя по някое време да не се запита "Това вярно ли е". Сори за оффтопик, ама трябваше да поспоря. :-D

moncho
02-26-2007, 17:09
malka_sladuranka
като се замисля има нещо вярно #-o

kukli4ka__
02-26-2007, 17:19
Авторката-нищо лично ама нещо ти е тъпа логиката,ако изобщо има такава де!Тея момчета ако се съгласят значи ще е само заради чукането,а ако не са съгласни и им кажеш от два стола ще седнеш на един мила!

Miteto_bs
02-26-2007, 17:20
Авторката-нищо лично ама нещо ти е тъпа логиката,ако изобщо има такава де!Тея момчета ако се съгласят значи ще е само заради чукането,а ако не са съгласни и им кажеш от два стола ще седнеш на един мила!

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

john_kaleka
02-26-2007, 17:22
tupa gadna kurva!Mrazq gi takiva!Ne te li e sram ma putko takava !

liglata_bg
02-26-2007, 17:23
Ami ti si preceni kakvo iska6.A kolkoto do uslovieto go kaji na tqx ne nas.Vse pak nqmam da sme nie tezi koito 6te te 4ukame bilo to analno ili vaginalno.Za mene ne si kurva a prosto te vle4e sexa-moje da e ot vazrasta i lubopitstvoto da opita6 troika.

good`boy
02-26-2007, 17:24
Моята история е следната. Значи на 15съм и мисля че е нормално това че водя полов живот. Обаче ходя с 2 момчета. И двамата много ги обичам. Правя го и с двамата. Обаче единия подозира че може да му изневерявам. Дали ще е по добре да им обясня каква е ситуацията докато не е станало късно? Аз нямам нищо против да си ходиме тримата и да правиме тройки, ама те дали ще се съгласят? А ако се съгласят аз обаче имам само едно условие - докато единия ми го слага в п****а на другия да му правя свирки защото не искам анален. Мисля че още ми е рано за анален. Кажете вие какво мислите. Курва ли съм? Аз мисля че не съм, защото и двамата ги обичам мнооого.

Не е много нормално да водиш полов живот на 15.А това да го правиш и с двамата не си и го помисляй

ro6li4ka
02-26-2007, 17:38
"курва ли съм"? това нещо като реотричен въпрос ли беше? неможе да ходиш с две момчета и да очакваш от тях да нямат нищо против...не вярвам и ти да си във възторг ако някой от тях ти каже ами и аз си имам друга...и ако управданието ти е аз ги обичам и двамата...е по тъпо неможеше и да си измислиш...сериозно...любовт а е за двама а не за сборна формация...изясни си първо ценностите и тогава си мисли за какво си достатъчно голяма и за какво не...пък пробвай да си честна поне веднъж...въпреки че явно това не ти се оттдава..кажи на момчетата как стоят нещата и толкова...решението остава тяхно...и все пак си на 15 за какви глупости за 3ки приказваш...господи...малкат а ми братовчедка е на твойте години и немога да си представя как едно дете може да си мисли за 3ки и анален секс... ](*,) ](*,) ](*,)

DjBaloon
02-26-2007, 17:56
Моята история е следната. Значи на 15съм и мисля че е нормално това че водя полов живот. Обаче ходя с 2 момчета. И двамата много ги обичам. Правя го и с двамата. Обаче единия подозира че може да му изневерявам. Дали ще е по добре да им обясня каква е ситуацията докато не е станало късно? Аз нямам нищо против да си ходиме тримата и да правиме тройки, ама те дали ще се съгласят? А ако се съгласят аз обаче имам само едно условие - докато единия ми го слага в п****а на другия да му правя свирки защото не искам анален. Мисля че още ми е рано за анален. Кажете вие какво мислите. Курва ли съм? Аз мисля че не съм, защото и двамата ги обичам мнооого.
Nqma normalno momche koeto da se suglasi da si deli priqtelkata s drug...puk sudeiki ot mechtite ti,ti vobshte ne obichash nikoi ot tqh prosto iskash da te e*at,skasai s teh kaji im che iskash i dvamata te kurtat i mojebi shte se naviqt taka.. :-s

koalka
02-26-2007, 19:21
Ооо да, сигурна съм, че и двамата много ги обичаш!

02-26-2007, 19:42
tupa gadna k***a!Mrazq gi takiva!Ne te li e sram ma putko takava !
bravo kaza go vmesto men

i vse pak

TUPA KURVA SI TI.ARE EBI SE S CELIQ KVARTAL AKO SE "NAVIE" :smt097

A_Loving_Girl
02-26-2007, 20:04
Мале как се мисля,че и двамата ще побеснеят.....не ми се ще да съм на твое място..пък дали си к....а ти си отговори сама,че не се мислиш за такава ,а аз мисля че си....Пък и да ти кажа няма такава обич която да споделяш с двама.....може само 1 да обичаш,а другия да те привлича....

doky
02-26-2007, 20:06
Някои преди време беше писал че когато почнеш да се питаш "курва ли съм" отговора е вече ясен сори за пладиатството не се сещам кои точно го беше написал и по въпроса дали да им кажеш :-k хммм за троика всеко момче би се навило обаче ако е с две момичета поне лично аз бих
Намери си още един приятел и праите групов :smt005

Радвам се,че говориш от името на всички момчета.Много тъпо твърдение,с пълна липса на логика,кои са тези всички момчета,които биха се навили на тройка.Поне за мен тва е нещо хипер малоумно,няма просто от какво да се насладя на една тройка,малко по-романтичен си падам, а и отделно това е за незадоволени,загорели и пияни най-вероятно хора преживяване.Как пък не разбрахте,че малко от малко трябва да сте по-непреклонни,една жена харесва да се правите на недостъпен,въпреки че това го рпавят повечето жени,когато едно момче е уверено в себе си,знае какво представлява и не налита на вскяо момиче,което го зарибява,това вече кара момичето да се нахъса срещу него,да го прелъсти по всевъзможен начин.

MiRaCuLiXbb
02-26-2007, 20:10
Курва си. Тъпа си.

honey91
02-27-2007, 18:16
Авторката-нищо лично ама нещо ти е тъпа логиката,ако изобщо има такава де!Тея момчета ако се съгласят значи ще е само заради чукането,а ако не са съгласни и им кажеш от два стола ще седнеш на един мила!

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
:!:

`Death`Whore`
02-27-2007, 18:17
От колко годишна се проеба? 12? 13? Не ти е рано за анален, най-яко е двойно анално проникване, спокойно, няма да те боли, ще си умреш от кеф.

nenormalen
02-27-2007, 19:14
tupa gadna k***a!Mrazq gi takiva!Ne te li e sram ma putko takava !
bravo kaza go vmesto men

i vse pak

TUPA k***a SI TI.ARE EBI SE S CELIQ KVARTAL AKO SE "NAVIE" :smt097

BorderManager
02-27-2007, 19:16
... най-яко е двойно анално проникване, спокойно, няма да те боли, ще си умреш от кеф.
A дано! [-o<

NiksaN4o
02-27-2007, 19:56
liglata_bg каза :

Ami ti si preceni kakvo iska6.A kolkoto do uslovieto go kaji na tqx ne nas.Vse pak nqmam da sme nie tezi koito 6te te 4ukame bilo to analno ili vaginalno.Za mene ne si k***a a prosto te vle4e sexa-moje da e ot vazrasta i lubopitstvoto da opita6 troika.

А както е тръгнало не се знае с още колко ще и се прииска :-D аз викам да си земем билетчета и да се наредим на опашката :smt005
А сега сериозно - много мразя такива момичета! И как може да казваш че ги обичаш... ти имап ли си представа какво значи тая дума ?! ](*,) :smt014

BUBU_to4ka_TO
02-27-2007, 20:09
cqlata tema e ebavka..... :smt017