PDA

View Full Version : На колко години започват да мастробират момичетата?



qwertyn
02-26-2007, 17:05
Здравейте.Много ми е интересни на колко години започват да мастробират момичетата затова ви петам.Аз лично започнах на 10 но съм момче.Благодаря предварително. 8) 8) 8)

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:12
13? :-k там някъде бях :-k

Shmatko
02-26-2007, 17:12
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...

moncho
02-26-2007, 17:13
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Тва е малко грубо [-X

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:15
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k

Shmatko
02-26-2007, 17:24
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k
Кат сте боклуци едно 99.9999% да ви се радвам ли и да ви се усмихвам? Не, не съм лицемерен, сорри! Дори гаджето ти разправа че си курва! Не го вярваш нали? Аз съм убеден!
Я кажи ти на колко се отпори. Ма само не от рода: 14 години без 3 седмици или почти на 14... Тва си е 13 :)

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:28
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k
Кат сте боклуци едно 99.9999% да ви се радвам ли и да ви се усмихвам? Не, не съм лицемерен, сорри! Дори гаджето ти разправа че си курва! Не го вярваш нали? Аз съм убеден!
Я кажи ти на колко се отпори. Ма само не от рода: 14 години без 3 седмици или почти на 14... Тва си е 13 :)
Не мисля, че личният ми живот те интересува, но ще ти отговоря. На 14 и 6 месеца. И сигурна съм, че приятелят ми не казва за мен, че съм курва, както и съм сигурна, че не го мисли. Доказала съм му го по доста начина с доста думи и постъпки. Явно ти не си попаднал на свястно момиче, за да мислиш така, но ще видиш, че един ден ще се убедиш, че си грешил и че има поне 1 момиче което да ти докаже, че си грешил. :-D

sh3_1s_7h3_0n3
02-26-2007, 17:31
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k
Кат сте боклуци едно 99.9999% да ви се радвам ли и да ви се усмихвам? Не, не съм лицемерен, сорри! Дори гаджето ти разправа че си курва! Не го вярваш нали? Аз съм убеден!
Я кажи ти на колко се отпори. Ма само не от рода: 14 години без 3 седмици или почти на 14... Тва си е 13 :)

понякога направо ми звучиш като краен женомразец :-D какво пък толкова ти е направила женската част от човечеството... или си изливаш яда 'щото приятелката ти още не се чувства достатъчно готова за секс... и ти го караш на 'сухо' :-k Все пак има и 0,0001% които не са 'боклуци' :roll:

Shmatko
02-26-2007, 17:32
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k
Кат сте боклуци едно 99.9999% да ви се радвам ли и да ви се усмихвам? Не, не съм лицемерен, сорри! Дори гаджето ти разправа че си курва! Не го вярваш нали? Аз съм убеден!
Я кажи ти на колко се отпори. Ма само не от рода: 14 години без 3 седмици или почти на 14... Тва си е 13 :)
Не мисля, че личният ми живот те интересува, но ще ти отговоря. На 14 и 6 месеца. И сигурна съм, че приятелят ми не казва за мен, че съм курва, както и съм сигурна, че не го мисли. Доказала съм му го по доста начина с доста думи и постъпки. Явно ти не си попаднал на свястно момиче, за да мислиш така, но ще видиш, че един ден ще се убедиш, че си грешил и че има поне 1 момиче което да ти докаже, че си грешил. :-D

хахаха, ужас! Педофил + курва :-D
И как беше прекрасния секс на 14 години и 6 месеца? Кво е усещането да праиш секс докато си дете? Фали ли се там на приятелките ти колко си велика?
Ааа гаджето ти на колко е или тоя дет те разпрал?
Аз ли накви жени? Ко ти дреме, аз съм некъф боклук така че...

Shmatko
02-26-2007, 17:34
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k
Кат сте боклуци едно 99.9999% да ви се радвам ли и да ви се усмихвам? Не, не съм лицемерен, сорри! Дори гаджето ти разправа че си курва! Не го вярваш нали? Аз съм убеден!
Я кажи ти на колко се отпори. Ма само не от рода: 14 години без 3 седмици или почти на 14... Тва си е 13 :)

понякога направо ми звучиш като краен женомразец :-D какво пък толкова ти е направила женската част от човечеството... или си изливаш яда 'щото приятелката ти още не се чувства достатъчно готова за секс... и ти го караш на 'сухо' :-k Все пак има и 0,0001% които не са 'боклуци' :roll:
Кефат ме свестните момичета, но мраза курвите, а под курви няя обясняям ко разбирам. :smt018

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:35
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k
Кат сте боклуци едно 99.9999% да ви се радвам ли и да ви се усмихвам? Не, не съм лицемерен, сорри! Дори гаджето ти разправа че си курва! Не го вярваш нали? Аз съм убеден!
Я кажи ти на колко се отпори. Ма само не от рода: 14 години без 3 седмици или почти на 14... Тва си е 13 :)
Не мисля, че личният ми живот те интересува, но ще ти отговоря. На 14 и 6 месеца. И сигурна съм, че приятелят ми не казва за мен, че съм курва, както и съм сигурна, че не го мисли. Доказала съм му го по доста начина с доста думи и постъпки. Явно ти не си попаднал на свястно момиче, за да мислиш така, но ще видиш, че един ден ще се убедиш, че си грешил и че има поне 1 момиче което да ти докаже, че си грешил. :-D

хахаха, ужас! Педофил + курва :-D
И как беше прекрасния секс на 14 години и 6 месеца? Кво е усещането да праиш секс докато си дете? Фали ли се там на приятелките ти колко си велика?
Ааа гаджето ти на колко е или тоя дет те разпрал?
Аз ли накви жени? Ко ти дреме, аз съм некъф боклук така че...
Какъв педофил бе момче. Аз съм на 19. А този с който правих секс на 14 беше на 15, почти 16(въпросния педофил). Не мисля, че ти си този който ще ме съди какво съм правила, някаво хлапе предполагам. Да, сега може би съжалявам, да, късно е, да, не може да се промени, но поне го осъзнавам.

Shmatko
02-26-2007, 17:38
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...
Как може такива глупости да говориш? Да нямаш проблем със сексуалната ориентация, че само зллоба и помия изливаш върху женската част от обществото? Не мога да ги разбера такива като теб. :-k
Кат сте боклуци едно 99.9999% да ви се радвам ли и да ви се усмихвам? Не, не съм лицемерен, сорри! Дори гаджето ти разправа че си курва! Не го вярваш нали? Аз съм убеден!
Я кажи ти на колко се отпори. Ма само не от рода: 14 години без 3 седмици или почти на 14... Тва си е 13 :)
Не мисля, че личният ми живот те интересува, но ще ти отговоря. На 14 и 6 месеца. И сигурна съм, че приятелят ми не казва за мен, че съм курва, както и съм сигурна, че не го мисли. Доказала съм му го по доста начина с доста думи и постъпки. Явно ти не си попаднал на свястно момиче, за да мислиш така, но ще видиш, че един ден ще се убедиш, че си грешил и че има поне 1 момиче което да ти докаже, че си грешил. :-D

хахаха, ужас! Педофил + курва :-D
И как беше прекрасния секс на 14 години и 6 месеца? Кво е усещането да праиш секс докато си дете? Фали ли се там на приятелките ти колко си велика?
Ааа гаджето ти на колко е или тоя дет те разпрал?
Аз ли накви жени? Ко ти дреме, аз съм некъф боклук така че...
Какъв педофил бе момче. Аз съм на 19. А този с който правих секс на 14 беше на 15, почти 16(въпросния педофил). Не мисля, че ти си този който ще ме съди какво съм правила, някаво хлапе предполагам. Да, сега може би съжалявам, да, късно е, да, не може да се промени, но поне го осъзнавам.
Ма кой те съди бе? Ти си просто курва. Досърбяло те е и си се ебнала :)
Морал 0 =D>
Сичко е до ген и възпитание.
П.С. Я кажи сега за тия 5 години активен полов живот колко мъжлета навърте?

sh3_1s_7h3_0n3
02-26-2007, 17:39
е, предполагам, че повечето свестни момчета си падат и по свестни момичета... разбира се, има и такива, които обичат нежната им половинка да бъда по-властната и тя да движи парада(пък повечето 'властни' се доближават до 'ку*вите'), но като цяло: свястно момче + свястно момиче = хубава връзка :)

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:40
Ма кой те съди бе? Ти си просто курва. Досърбяло те е и си се ебнала :)
Морал 0 =D>
Сичко е до ген и възпитание.
П.С. Я кажи сега за тия 5 години активен полов живот колко мъжлета навърте?

](*,) Не мисля повече да разговарям с теб. Стана ми ясно, че не възприемаш. #-o

Shmatko
02-26-2007, 17:41
Ма кой те съди бе? Ти си просто курва. Досърбяло те е и си се ебнала :)
Морал 0 =D>
Сичко е до ген и възпитание.
П.С. Я кажи сега за тия 5 години активен полов живот колко мъжлета навърте?

](*,) Не мисля повече да разговарям с теб. Стана ми ясно, че не възприемаш. #-o

Нещо тактическо отстъпление :-D
кажи само на псоелдния въпрос пиленце.

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:44
Ма кой те съди бе? Ти си просто курва. Досърбяло те е и си се ебнала :)
Морал 0 =D>
Сичко е до ген и възпитание.
П.С. Я кажи сега за тия 5 години активен полов живот колко мъжлета навърте?

](*,) Не мисля повече да разговарям с теб. Стана ми ясно, че не възприемаш. #-o

Нещо тактическо отстъпление :-D
кажи само на псоелдния въпрос пиленце. Въпреки, че отказах да разговарям, ще ти отговоря - 3ма. Попринцип връзките ми не са краткотрайни, а подбирам приятелите си и връзките ми продължават по доста време. Колкото и странно да ти звучи - подбирам мъжете с които съм.

Shmatko
02-26-2007, 17:45
Естествено така ше каеш, цел форум те чете, само забраи малко нули след 3-ката. :smt019
На 14 бая си го избирала с тоз пилешки детски мозък... :smt005

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:48
На 14 бая си го избирала с тоз пилешки детски мозък... :smt005
](*,) Дам, в темата "Съжалявате ли, за някои от партньорите си" или нещо такова, съм споменала, че съжалявам. Както и да е. Човек се учи от грешките си.

Shmatko
02-26-2007, 17:49
На 14 бая си го избирала с тоз пилешки детски мозък... :smt005
](*,) Дам, в темата "Съжалявате ли, за някои от партньорите си" или нещо такова, съм споменала, че съжалявам. Както и да е. Човек се учи от грешките си.
Ауууу горката... :)
Нали си мноо свестна та дай някоя свестна твоя приятелка и за мене :mrgreen:

malka_sladuranka
02-26-2007, 17:51
На 14 бая си го избирала с тоз пилешки детски мозък... :smt005
](*,) Дам, в темата "Съжалявате ли, за някои от партньорите си" или нещо такова, съм споменала, че съжалявам. Както и да е. Човек се учи от грешките си.
Ауууу горката... :)
Нали си мноо свестна та дай някоя свестна твоя приятелка и за мене :mrgreen: ::: Не мисля, че имам такава светица като за теб.
Абе аз какво правя бе, с теб отказвам да общувам.. :-D

Shmatko
02-26-2007, 17:53
На 14 бая си го избирала с тоз пилешки детски мозък... :smt005
](*,) Дам, в темата "Съжалявате ли, за някои от партньорите си" или нещо такова, съм споменала, че съжалявам. Както и да е. Човек се учи от грешките си.
Ауууу горката... :)
Нали си мноо свестна та дай някоя свестна твоя приятелка и за мене :mrgreen: ::: Не мисля, че имам такава светица като за теб.
Абе аз какво правя бе, с теб отказвам да общувам.. :-D

Ако ме познаваше що за човек съм щеше се чудиш как да ми се пласираш така че ся кат си заета дай някоя приятелка и да не е по-дърта от 17. \:D/
П.С. Напрао си дърпай шалтера :smt005

koalka
02-26-2007, 19:26
Всеки различно. :wink:

Pleasure
02-26-2007, 21:14
Немога да разбера защо съдите за момичетата дали са курви или не , по годините на отварянето. М? Има такива който на 14-15 са започнали воденето на полов живот , а са с едно момче
А има и обратен случай , отворени на 17-18 и целия град ги минал? Просто годините не дават значение , щом едно момиче се чувства готово.

Айде пийс , че без тва се омотах ;ддд

Shmatko
02-26-2007, 21:27
Немога да разбера защо съдите за момичетата дали са курви или не , по годините на отварянето. М? Има такива който на 14-15 са започнали воденето на полов живот , а са с едно момче
А има и обратен случай , отворени на 17-18 и целия град ги минал? Просто годините не дават значение , щом едно момиче се чувства готово.

Айде пийс , че без тва се омотах ;ддд
Абе тия дет от малки се пляскат обикновенно са си курвета, тва сочи мойта статистика \:D/

Pleasure
02-26-2007, 21:35
Абе има и такива който осъзнават какво правят , в смисъл има такива с акъл , макар и да са рядко срещани :)
Но не бива да преценяваш момичето по т'ва :)

Shmatko
02-26-2007, 21:37
Абе кат чуя под 16 и тръпки ме побиват... :lol:

Violenza
02-27-2007, 06:14
Естествено така ше каеш, цел форум те чете, само забраи малко нули след 3-ката. :smt019
На 14 бая си го избирала с тоз пилешки детски мозък... :smt005
На колко години си?
Защото май и сега нямаш повече мозък от 12-годишно момче.

boni obi4a moni
02-27-2007, 09:05
абе шматко, ти от кога почна да разбираш кой е курва и кой не, като ти женско не си пипал. загорял нещастник

Shmatko
02-27-2007, 11:02
Ех фана ме... Ми не знам аз така си ги пиша...
Акъл на 12, визия на 24, по егн на 22 без 2 дена! :lol:

02-27-2007, 11:05
:shock: На 22 и си толкова прост...господи :!:

Shmatko
02-27-2007, 11:07
:shock: На 22 и си толкова прост...господи :!:
Мислиш ли че все пак може да ми изнася да се права на толко прост, а да не съм? :-k
Само жокерче е тва иначе ми е през к-ра ко си мислиш. :smt019

03-02-2007, 12:33
Е прав си пич повечето се помпат на 13, я някои да разпита родителите си дали по тяхно време е било така. Пак са се помпили но по големи на възраст и не толкова масово колкото сега днешните нвинни момичета повечето не всички но голяма част.Кат стане на 13 14 и се отвори вече е голямата работа никои неможе да и каже нищо и така и така... Абе неме интересува след години си биите главите ма и да пиша и ала бала няма да разберете. Бе днешните момичета курволяк -голяма част от тях. В Плевен е на мода като стане на 12 13 да ходи на дискотека детска известно време след това вече и е за първи път от 13 годишни някаде след това секи месец с различно момче и така и така. айде живейте си живота ..

FaHrEnHeit
03-02-2007, 13:11
Осрахте темата ;) не че нещо :lol:

Nen0RmalniK
03-02-2007, 13:20
Тоя па ако ги питаш тия ебли тука напрао не са се пипали, на 10 започват активен полов живот...

:smt023

marina star
03-02-2007, 13:33
pi6e se:MASTURBACIQ,no kakto i da e

az bqh malka kato zapo4nah moje bi 3kl. :oops:

заро
03-02-2007, 14:04
да кажа нещо макар и не по темата ...

вярно си е .. днешните момиченца са пълни боклуци , не само защото се прое.ават на 12-13-14 , ами защото го правят без да са се почувствали готови за това (99,999%) , правят го предполагам за да са "вървежни" за репутация или незнам за какво , аз не го разбирам това и едва ли ще го разбера някога :>
това не се ограничава само с половия "пръв път" , ами и с наркотици , цигари , хулиганство ... жалка картинка

предолагам ще ми се смеете повечето , предвид че повечето тук предполагам сте част от тази жалка картинка , но това не ми пречи важното е да ви кажа колко сте зле днешните тинейджъри :>

за протокола на 23 години съм... приятелката ми е на 23 години , като е правила секс на 17-18 за първи път и определено е с класи над малките неориентирани пикли които взеха да стават мнозинство :)
това пояснение го слагам по повод разговор между 2 пешлемета (момичета на около 13-14) който скоро чух .. едната каза че вече била на цели 14?!?!?!?! била отворена , голяма ... другата какво чакала още че не се ебала , ква била мишка и т.н.


за малко да забравя , пича по-горе правилно каза , 99% от "отворените" в детска възраст стават "общи", "леки" , "курви" каквато там дума си харесвате ... това поне е моят личен опит :>

marina star
03-02-2007, 14:23
да кажа нещо макар и не по темата ...

вярно си е .. днешните момиченца са пълни боклуци , не само защото се прое.ават на 12-13-14 , ами защото го правят без да са се почувствали готови за това (99,999%) , правят го предполагам за да са "вървежни" за репутация или незнам за какво , аз не го разбирам това и едва ли ще го разбера някога :>
това не се ограничава само с половия "пръв път" , ами и с наркотици , цигари , хулиганство ... жалка картинка

предолагам ще ми се смеете повечето , предвид че повечето тук предполагам сте част от тази жалка картинка , но това не ми пречи важното е да ви кажа колко сте зле днешните тинейджъри :>

за протокола на 23 години съм... приятелката ми е на 23 години , като е правила секс на 17-18 за първи път и определено е с класи над малките неориентирани пикли които взеха да стават мнозинство :)
това пояснение го слагам по повод разговор между 2 пешлемета (момичета на около 13-14) който скоро чух .. едната каза че вече била на цели 14?!?!?!?! била отворена , голяма ... другата какво чакала още че не се ебала , ква била мишка и т.н.


за малко да забравя , пича по-горе правилно каза , 99% от "отворените" в детска възраст стават "общи", "леки" , "курви" каквато там дума си харесвате ... това поне е моят личен опит :>

pi4 ne kazvam 4e ne si prav,ama temata se otnasq za masturbaciqta!!!ako oba4e i na neq gleda6 kato na pu6eneto,pieneto i t. n. v ranna vazrast ne mislq 4e si prav
po dobre da masturbira6 na tazi vazrast otkolkoto da pravi6 sex,ne misli6 li?

заро
03-02-2007, 15:25
абе ти та...кова ли си правиш с мен ?!...
казах че не е по темата поста ми а по повод спора по-нагоре ..

а за да си доволен ето ти и по темата

мастурбацията е нещо нормално да ... без "суха" тренировка закъде ? :>
разбира се ,че е по-добре да мастурбирате в детска възраст отколкото на 12 да правите жалко подобие на секс

Posh
03-02-2007, 19:40
миии 7 клас бях :oops:

03-02-2007, 19:45
някъде около 4 - 5 годишни почват да го правят :-k

MoHuTo
03-03-2007, 01:55
Не мога да разбера защо превърнахте темата в някакъв абсурден спор ](*,) [-X Има си ЛС за тая работа! :smt019
А относно темата: Ами то при всеки е различно, някои даже не го правят, някои почват от 11-12г. - зависи... :wink: :P

sharkybul
03-03-2007, 05:43
Сестра ми е на 10,сега август става на 11 :roll:
За бога,тя е още детенце.....играе си с кукли,на топка......

Нз какво ще стане изведнъж и ще почне да масторбира и следствието от съзряването.... с.кс ... дори не искам да го споменавам :cry:

birena_kutiika
03-03-2007, 11:28
iskate li puk da vi kaja che sum na 17 i oshte ne sum praila seks :-D ne se pritesnqam da si kaja ako nqkoi me pita. nito puk burzam da go napravq samo zashtoto sum pochti na 18. imam si priqtel ot mesec, no vse pak.. trqa si doide ot samosebe si. :D

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 11:43
Сестра ми е на 10,сега август става на 11 :roll:
За бога,тя е още детенце.....играе си с кукли,на топка......
А ти от къде си сигурен, че тайничко не си прави и други работи :::

malka_sladuranka
03-03-2007, 12:33
Сестра ми е на 10,сега август става на 11 :roll:
За бога,тя е още детенце.....играе си с кукли,на топка......
А ти от къде си сигурен, че тайничко не си прави и други работи :::
:shock: :shock: :shock: Това беше гадно. Просто като го прочетох, за момент се сетих за братовчетка ми, която е горе-долу на тази възраст. :shock: :shock: :shock: Тя е дете....омг....

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:34
И мислите, че те не се интересуват от тялото си?

sh3_1s_7h3_0n3
03-03-2007, 12:34
..след като им настъпи менопаузата... :-k

malka_sladuranka
03-03-2007, 12:36
И мислите, че те не се интересуват от тялото си? :shock: Не...не не....не мога да си го представя...не и тя...ухх помня я като се роди едно малко сладко бебче... Ухх...не ми се говори. :shock:

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:37
Ти не си ли се пипала като малка? Изобщо? Ясно е, че е гадно да си го представиш, както е гаден и сексът между родителите ти. :wink:

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 12:42
Сестра ми е на 10,сега август става на 11 :roll:
За бога,тя е още детенце.....играе си с кукли,на топка......
А ти от къде си сигурен, че тайничко не си прави и други работи :::
:shock: :shock: :shock: Това беше гадно. Просто като го прочетох, за момент се сетих за братовчетка ми, която е горе-долу на тази възраст. :shock: :shock: :shock: Тя е дете....омг....
Така е, но такъв е живота, какво да се прави... Брат ми например и той е на 11 и не мога да си го представя да лъска, но знае ли човек :roll:

malka_sladuranka
03-03-2007, 12:42
Така е, но такъв е живота, какво да се прави... Брат ми например и той е на 11 и не мога да си го представя да лъска, но знае ли човек :roll: Лъска, лъска....(върнах ти го) :twisted:

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 12:45
Лъска, лъска....(върнах ти го) :twisted: :shock: Ами нека задоволява нуждите си момчето :mrgreen:

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:45
...което ми напомня как веднъж влетях в стаята на брат ми и го видях как прави секс с жена си...бях в шок и доста погнусена :lol:

malka_sladuranka
03-03-2007, 12:47
...което ми напомня как веднъж влетях в стаята на брат ми и го видях как прави секс с жена си...бях в шок и доста погнусена :lol: Сори за оффтопика, ама на колко е брат ти... в смисъл по-малък ли е. Ухх все е неприятно да видиш някой от семейството.

Sexapilna_kukla
03-03-2007, 12:49
Лелеее не си представям да хвана брат ми в такава ситуация :lol: обаче ми е минавало през главата :roll:

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:49
Това е идеята - по-голям е от мен, но е гадничко :)

malka_sladuranka
03-03-2007, 12:51
Това е идеята - по-голям е от мен, но е гадничко :) А на него какво ли ще му е да види малката си сестричка на масата в кухнята примерно...Много неприятни ситуации... #-o