PDA

View Full Version : savet4e...pak go zakusah



shemetaa
02-26-2007, 17:05
zdr na vsi4ki za poreden put....imam edin dosta glupav na prav pogled problem....takam...ot minalata godina si padam po edno mom4e...pravo bqhme samo priqteli dokato toi ne tragna s biv6ata mi ''nai-dobra priqtelka'' i tq go skusa...ottogava toi prekrati vsqkakfi otno6enie i s mene i s vsi4ki moi poznati...no 2006 godina nqkade avgust septemvri taka stana 4e malkiqt mi brat my pisa nqkaf sms bez da iska i toi mi otgovori 4e ako go tarsq za ne6ty da my pi6a v skype...az my pisah obesnih my 4e brat mi bez da iskal mu e pisal i taka natatak,oba4e ne sprqhme do tyk a zapo4nahme otnovo da si pi6em da si govorim i taka se sblijihme vse pove4e i pove4e...toi mi stana nai-dobar frend...lqlq...no prez cqloto vreme az si potapkvah 4yvstvata prosto za6toto ne vqrvah 4e moje da ima ne6ty m/y nas...edin den oba4e v skapaniq mi 4as po informatika si pisahme i ne6ty se zagovorihme i stana na vapros 4e bi priel da byde s men i na si4koto qko taka stana 4e mi svar6i 4asa i ne si pisahme...dnes my pisah i go pitah napravo dali ne se e ebaval i toi kaza 4e ne se e,no stra6no mnogo darji na priqtelstvoto ni i neiska da go razru6im samo zaradi ednite my 4uvstva,no posle mi pi6e nekfi mili dumi i napravo si zabiva kontra sam,a az naistina mn go obi4am :smt007 ni6ty 4e toi neznae...horica pls kajete mi kfo da pravq...mrs predvaritelno na si4ki koito 6te pro4etat tozi roman :D :smt006

Krem4eto
02-26-2007, 17:18
zdr na vsi4ki za poreden put....imam edin dosta glupav na prav pogled problem....takam...ot minalata godina si padam po edno mom4e...pravo bqhme samo priqteli dokato toi ne tragna s biv6ata mi ''nai-dobra priqtelka'' i tq go skusa...ottogava toi prekrati vsqkakfi otno6enie i s mene i s vsi4ki moi poznati...no 2006 godina nqkade avgust septemvri taka stana 4e malkiqt mi brat my pisa nqkaf sms bez da iska i toi mi otgovori 4e ako go tarsq za ne6ty da my pi6a v skype...az my pisah obesnih my 4e brat mi bez da iskal mu e pisal i taka natatak,oba4e ne sprqhme do tyk a zapo4nahme otnovo da si pi6em da si govorim i taka se sblijihme vse pove4e i pove4e...toi mi stana nai-dobar frend...lqlq...no prez cqloto vreme az si potapkvah 4yvstvata prosto za6toto ne vqrvah 4e moje da ima ne6ty m/y nas...edin den oba4e v skapaniq mi 4as po informatika si pisahme i ne6ty se zagovorihme i stana na vapros 4e bi priel da byde s men i na si4koto qko taka stana 4e mi svar6i 4asa i ne si pisahme...dnes my pisah i go pitah napravo dali ne se e ebaval i toi kaza 4e ne se e,no stra6no mnogo darji na priqtelstvoto ni i neiska da go razru6im samo zaradi ednite my 4uvstva,no posle mi pi6e nekfi mili dumi i napravo si zabiva kontra sam,a az naistina mn go obi4am :smt007 ni6ty 4e toi neznae...horica pls kajete mi kfo da pravq...mrs predvaritelno na si4ki koito 6te pro4etat tozi roman :D :smt006
Просто му кажи,че и ти го харесваш и УСПЕХ!!!

shemetaa
02-26-2007, 17:19
1-vo ms 4e otgovori i 2-ro toi znae 4e go haresvam,no neznae 4e go lovim... :smt006

PoisoNGirL
02-26-2007, 17:21
emi sled kato go obichash i ste si priqteli znachi mojesh da mu kajesh mnogo neshta nali?shtom i toi ne se buzika s teb i te haresva pone moje i da se poluchi.Ot edno priqtelstvo vinagi moje da izleze edna krasiva lubov.A ako ne vinagi mojete da si ostanete priqteli.Pogovori s nego seriozno (ako moje i da ne e po skype nqma da e nikak losho) i shte vidish,che moje i da stane.ae uspeh! i ne se predavai da potupkvash lubovta si samo zaradi ediniq strah :smt007 \:D/ :)

ro6li4ka
02-26-2007, 17:24
ами кажи му че искаш да сте заедно пък със обичам те почакай малко...момченцата тая реплика им деиства стряскащо някак си дори и да те познава много добре и да сте в перфектни отношения...кажи му нещо от сорта на че чувствата ти са силни и искаш да си с него наистина много и ако и той го иска трябва да сте заедно...някви такива неща предполагам...но с "обичам те" почакай малко :)

cherinka
02-26-2007, 17:28
Хехе сега той е в това положение, в което ти си била преди година. Абе като ви казвам, че всичко в тоя живот се връща...
Таа.. по темата :) : Ако мислиш, че ще ви е по-добре да сте само приятели, отколкото да имате връзка - останете приятели, защото пак ще се повторя - Според мен едно приятелство може да бъде много по-дълготрайно, отколкото една връзка (Ако ще и от 20 години да се познавате)..

desi45
02-26-2007, 17:34
Po-dobre mu kaji!!moje i toi da izpitva su6tite 4uvstva kum tebe!! :D nedei da se vlubva6 prekaleno mnogo za6toto da ne te zaebe,kakto mene me zaebaha i togava da reve6 kato luda!! :smt010 YsPeHcHeEe

feshankaa
02-26-2007, 17:39
ОХх Да ти Имах късмета и аз 8-[

koalka
02-26-2007, 18:05
По-добре поискай да се видите и да поговорите за това на четири очи.И той май не знае кое точно от двете иска и дали не иска да сте повече приятели.Ако и от двете страни има някакви чувства, нещата никога не могат да опрат само до приятелството и нищо повече.Най-добре да се изясните и да стане ясно, че само приятелство, както казах при чувства, не може да има. :wink:

02-26-2007, 18:07
ОХх Да ти Имах късмета и аз 8-[


tova ako e kasmet neznam kakvo e ne6tastieto :smt017 :smt010 :( ...mersi na ostanalite... :smt006 :smt016 :-D

shemetaa
02-26-2007, 18:18
По-добре поискай да се видите и да поговорите за това на четири очи.И той май не знае кое точно от двете иска и дали не иска да сте повече приятели.Ако и от двете страни има някакви чувства, нещата никога не могат да опрат само до приятелството и нищо повече.Най-добре да се изясните и да стане ясно, че само приятелство, както казах при чувства, не може да има. :wink:


koalka toq o4vek dosta me ozada4i i ob6to vzeto kolkoto i da iskam nqma da moga da q podhvana tazi tema,a dori i da q podhvana ve4e spored mene toi naistina nqma da znae kakvo da mi kajee,za6toto v edin moment mi kazva vzimai me tvoi sum,a v dryg moment mi govori 4e neiska da si razvalqme frendstvoto,v treti puk moment mi pi6e edin ttxt na edna pesen tolkova mil i otnovo v negy pi6ene6ty za liubovta...mn stranno..prosto sum si preebana vinagi...ms vse pak za kuraja i za otgowora :smt006

sherry
02-26-2007, 18:24
Ми нищо не ви пречи да пробвате, щом се разбирате и има привличане между вас, какво по - хубаво? Продължавайте да се сближавате, пак му пиши мили думи, сигурна съм, че нещата ще се получат между вас.

gery_to
02-26-2007, 18:30
Нали ти е казал че иска нещо повече от приятелство?Отговори му че си съгласна и че супер много искаш и ти това,кажи му за чувствата ти че прерастват в нещо повече от симпатия.и това че се разбирате и сте приятели няма да попречи на връзката ви.....дори спред мен е в плюс.айде късмет

shemetaa
03-01-2007, 06:42
Нали ти е казал че иска нещо повече от приятелство?Отговори му че си съгласна и че супер много искаш и ти това,кажи му за чувствата ти че прерастват в нещо повече от симпатия.и това че се разбирате и сте приятели няма да попречи на връзката ви.....дори спред мен е в плюс.айде късмет


ami da toi mi go kaza,oba4e sled tfa re6i 4e neiska da izgubim priqtelstvoto si samo zaradi ednite my 4yvstva :smt017 ...mersi na ostanalite otgovorili :smt058 :smt056 :smt006 :smt016

iiirish
03-01-2007, 06:44
ти сама казваш, че той не знае за чувствата ти. може би затова "не иска да развали приятелството ви", защото мисли, че ти не изпитваш нищо и това е един вид защитна реакция ;)
според мен ще е най-добре да му кажеш какво чувстваш и ти! успех :roll: