PDA

View Full Version : Пролбем с приятелката ми :|



Oburkano`momche :|
02-26-2007, 19:32
Добър вечер на всички!Значи аз имам 1 проблем с приятелката си.Ходим от четири месеца и от месец и нещо насам ми говори за една нейна приятелка и едно момче (което тя е харесвала миналото лято) , и това
системно...не знам ревнив ли съм какъв съм , но това не ми е особено приятно..казвах и да не го прави преди 2 седмици тя го направи преди ден - два пак...Много криво ми става , защото аз наистина имам чувства към нея(и тя твърди така - поне така казва) , и не знам как да постъпя..
Пък и в последния месец ми говори за други бивши и не ми е крайно приятно...Не знам как да постъпя и какво да предприема.Ще съм Ви много благодарен ако ми дадете някакви съвети по въпроса.Благодаря Ви предварително.Желая Ви приятна вечер!

xixi
02-26-2007, 19:36
Желая Ви приятна вечер!
Мерси.И аз ти желая приятна вечер.

LaFee
02-26-2007, 19:40
Мерси.И аз ти желая приятна вечер.
Да сънуваш Сънчо с нож дано!

Та момче мое,дете любимо,момъко,гълъбе...,пред лагам ти да говориш с приятелката си отново,защото явно не разбира от една дума.
Успех!

Digital
02-26-2007, 19:44
Добър вечер на всички!Значи аз имам 1 проблем с приятелката си.Ходим от четири месеца и от месец и нещо насам ми говори за една нейна приятелка и едно момче (което тя е харесвала миналото лято) , и това
системно...не знам ревнив ли съм какъв съм , но това не ми е особено приятно..казвах и да не го прави преди 2 седмици тя го направи преди ден - два пак...Много криво ми става , защото аз наистина имам чувства към нея(и тя твърди така - поне така казва) , и не знам как да постъпя..
Пък и в последния месец ми говори за други бивши и не ми е крайно приятно...Не знам как да постъпя и какво да предприема.Ще съм Ви много благодарен ако ми дадете някакви съвети по въпроса.Благодаря Ви предварително.Желая Ви приятна вечер!
Моли се на Господ. Каквото и да говори - няма значение.

Oburkano`momche :|
02-26-2007, 19:46
Аз помолих за уместен отговор защото мислех , че ще ми помогнете.Както и да е явно никой няма да ми даде какъвто и да е съвет :| .Е все пак Ви благодаря за вниманието.
Пс: говорих с нея няма ефект... :?

MiRaCuLiXbb
02-26-2007, 19:50
Ха и кво седите си и почва ти говори за други момчета... [-( Почни и ти като се разхождате се заглеждаш след момичета, заговаряй ги да видиш как ще престане.

LO6IQ
02-26-2007, 19:57
Ми и ти и говори бре.. Започни за някъкви твои бивши .. като се разхождате се заглеждай по други .. казвай и : яя скиви скиви онази там колко е готина . Да и стане гадно и да престане . :wink: Тя хвали ли ти се или какво .. ? какво иска да постигне с това

02-26-2007, 20:08
Дразни ме и ми е кофти ... ама какво искам да постигне не знам... ако продължава така няма май да се изтърпим мн мн..

xixi
02-26-2007, 20:10
Дразни ме и ми е кофти ... ама какво искам да постигне не знам... ако продължава така няма май да се изтърпим мн мн..
ммм да и простата причина това да се случва е че и двамата сте слабохарактерни и тъпи.

02-26-2007, 20:11
Анонимко написа:
Дразни ме и ми е кофти ... ама какво искам да постигне не знам... ако продължава така няма май да се изтърпим мн мн..

ммм да и простата причина това да се случва е че и двамата сте слабохарактерни и тъпи.
Какво общо има това кой , колко е умен , с това ?

xixi
02-26-2007, 20:17
Анонимко написа:
Дразни ме и ми е кофти ... ама какво искам да постигне не знам... ако продължава така няма май да се изтърпим мн мн..

ммм да и простата причина това да се случва е че и двамата сте слабохарактерни и тъпи.
Какво общо има това кой , колко е умен , с това ?
Защо подяволите си мислиш че ще разбереш и да ти обясня???
О.о какво те кара да си мислиш че съм толкова добър учител да обясня нещо на теб???
Та ти си ГОСТ тва значи че не си успял да се регнеш даже ??

02-26-2007, 20:23
Няма какво да се занимавам с теб.Ако ти е колкото да трупаш мнения си направи празна тема и стани "мега фен" като си пишеш сам.Не е нужно да проявяваш какъвто и да е вид сарказъм , аз попитах като човек, не мисля , че е нужно да се води спор между който и да е било . =;

xixi
02-26-2007, 20:35
Няма какво да се занимавам с теб.Ако ти е колкото да трупаш мнения си направи празна тема и стани "мега фен" като си пишеш сам.Не е нужно да проявяваш какъвто и да е вид сарказъм , аз попитах като човек, не мисля , че е нужно да се води спор между който и да е било . =;
чакай чакай...
Как подяволите ти хрумна че споря??

{Sweety_f}
02-26-2007, 20:41
Споре дмен ще е най-добре да говориш с нея по-сериозно защото може би не те разбира или нз...

02-26-2007, 20:44
Ами така ми прозвуча , моля да ме извиниш ако съм сгрешил.Просто в момента мисля за други неща и чета през редовете...
Значи в крайна сметка да се правя на непукист така ли ?

Pleasure
02-26-2007, 20:54
Може би иска да те накара да ревнуваш ;р ;]

Най-добре говорете , друго решения няма , тук никой неможе да ти помогне :)

ND4SPD_f
02-26-2007, 21:34
Мерси.И аз ти желая приятна вечер.
Да сънуваш Сънчо с нож дано!

Та момче мое,дете любимо,момъко,гълъбе...,пред лагам ти да говориш с приятелката си отново,защото явно не разбира от една дума.
Успех! da moje da e bila mn zaplenena ot teb i da ne e razbiralka kakvo to4no i govori6.
Priqtna ve4er i na teb!!!

FaHrEnHeit
02-26-2007, 21:56
Ако продължаваш да си мълчиш ще се побъркаш бе човек.Поговори си с нея сериозно по темата и се дръж хладно да се осети, че изпълненията и спрямо тебе са адски тъпи.Дръж се както се държи тя да видиме колко ще и издържат женските нервички.

Oburkano`momche :|
02-27-2007, 09:56
Благодаря Ви много за съветите.Е вярно като заговоря за друго момиче , дори и нещо не значително тя веднага се подтиска и млъква без да каже нищо. @FaHrEnHeit , мисля че си напълно прав...Пък и като се замисля май много се впрягам .Де да знам и аз.Все пак Благодаря Ви отново за съветите ;)