PDA

View Full Version : Moderated:Има ли причина за притеснение?



nameless
02-26-2007, 19:47
Mi ob6to vzeto ne6tata stoqt taka: s pritelq mi pravihme seks posledno predi dve sedmici,be6e s prezervativ no toi mai se spuka i ne sam sigurna no toi mai ne svar6i v men :| i vse pak imam nqkakvi samneniq za6toto trqbva6e v4era da mi doide ama o6te ne e. Nqmam priznaci kato gadene,golqm apetit i t.n. apak i imam priznaci za predmenzis i vse pak me e strqh tova e taka za6toto po tova vreme to4no se pada6e da sam v evulaziq zatova se pritesnqvam tolkova.Moje bi se panikiosvam izli6no i 6te me pomislite za drebnava no vse pak se pritesnqvam i se 4udq kakvo e va6eto mnenie po vaprosa imam li pri4ina za pritesnenie ili prosto da se uspokoq i da iz4akam o6te nqkolko dni.Drugoto e 4e sestra mi kazva da ne se pritesnqvam za6toto na neq posledniq pat i e zakasnqlo 10 dni i predi tova posledniq pat e imalo nqkav problem s prezervativa.Blagodarq vi predvaritelno :)

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

A_Loving_Girl
02-26-2007, 19:50
Ми търси в търсачката!Не ви ли писна да питате едни и същи въпроси?
Има толкова отворени теми за това!Пффф...

luda^S^vibrator
02-26-2007, 19:59
Ми търси в търсачката!Не ви ли писна да питате едни и същи въпроси?
Има толкова отворени теми за това!Пффф...
=D> =D> =D> =D> =D>
i nameless pishe se ovulaciq \:D/

john_kaleka
02-27-2007, 17:30
zakusnqva ti zaradi pritesnenieto!Spox!zemi edno test4e i gotovo i dori dve zemi ako she si po sigurna!Uspex

02-27-2007, 17:52
priznacite koito izbroqva6 gadene apetit i tem po dobnite uj koito sa za bremennite se poqvqvat sled okolo 2 sedmici . pri teb nqma za kakvo da se pritesnqva6 :)

foxy-to
02-27-2007, 18:30
"evulaziq" hahhahahaha ei 6te me umori6! hahahaha kazva se ovulaciq!!! a sled kato ima6 predmensrtualni sindromi togava zakvo se pritesnqva6? a kak taka nqma da znae6 dali toi ne e svar6il v tebe??? nz kav sex praite ama posle ne si li govorite? ili p1k toi nqma da ti kaje ako e svar6il v teb? bahti vrazkata deto q imate 4estno! a v aptekite prodavat edni ne6ta deto im vikat testove, vmesto da pi6e6 t1pi temi deto sas sig gi ima ve4e bqgai si vzemi test. tuka ne sme ginekolozi 4e da ti kajem dali si bremenna!!!!!!!

02-27-2007, 19:37
Mila,shtom imash PMS zna4i sig shte ti doide skoro.Kakto go opisvash nqmash povod za pritesneniq.Ako prodylji da ti zakysnqva i se trevojish,kupi si edin test,napravi go rano sutrin s pyrvata urina,i kato vidish otricatelen rezultat,shte se uspokoish!Izlihsnoto pritenenie samo moje oshte pove4e da zabavi cikylyt ti. Dano syvsem skoro ti doide :)

alkobalko
02-28-2007, 04:16
На мен все още продължава да ми е чудно как така презервативът ще се спука, а вие няма да разберете, не го ли проверихте след това. И какво означава "май не е свършил в мен", той не знае ли. Ако не е свършил в теб риска от бременност е много малък. Ако толкова се притесняваш просто си направи тест. А може да ти закъснява по ред друхи причини.