PDA

View Full Version : вапрос



darkdevil
02-26-2007, 21:32
извинявам се предварително ако не е за тук тази тема.
искам да разбера нещо за един приятел!
Преди около 2 часа едно приятелче ми съобщи че са реши да се омажат
това е хубаво но имат малак проблем с които не са запознати и аз също си нямам никаква идея по този въпрос.
та искам да разбера ако изобщо някои е запознат да му помогна тои е на 18 а приятвлката му е на 15 заедно са от 3 години и искам да разбере дали ще могат да се омажат след като тя е на 15? И ако може изобщо то по какъв начин със сагласие на родителите от страна на момичето или и аз нямам представа как седът нещата там след като тя е 15 годишна
моля някои които е запознат и по компетентен да отговори?

krisi_pisi
02-26-2007, 21:44
Немогат ли да исчакат още някои друга година все пак е на 15 , но к`во ли говоря и аз млагото поколение и на 12 се жени дори! :roll:

Just_One_Girl
02-27-2007, 07:32
Може, когато мацката навърши 16 със съгласие на родителите. Само дето се чудя какви ще са тия родители да се съгласят. Баси и аз си обичам момчето, обаче ще чакаме да порастнем.

moncho
02-27-2007, 11:09
1.Да не са цигани щото те се женят по на 15
2.Ако не са по добре да не се женят дори да имат възможност та тя е все още дете и след година и дватамата ще съжеляват

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-27-2007, 14:51
Май още им е рано :shock:

lele i az tva si mislq :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Forslor
02-27-2007, 15:10
Ахахах досега не съм зацепвал така ама и т'ва стана. Викам как ще са омазват тея хора с какво...., че и за да са омажат чак разрешение ще искат :-k Пък тя к'ва била работата . Автора пише се ОМЪЖАТ ш'ма фърляш тука в размисъл само ааа. :-s :D

Тя е на 15 тъй.... ето как[ПРЕДПОЛАГАМ] ще се наредят нещата. Родителите няма да им позволят да се оженят, но накрая някак си ги убеждават ,защото тя забременява и няма на къде да се мърда , а иска да задържи детето. Женят се ,тя пърха от щастие ,той също. Ражда им се първото дете . Сега се започват памперси ,караници, обвинения, недостиг на пари и любовта изчезва . Той си намира момиче на неговата възраст с която си пасват идеално . Тя го напуска вече е станала на 17 и половина отива при техните с детето, обаче разбира ,че е забременяла отново ... оставя и това дете . Вече е на 18 и половина той не я е търсил , а тя завежда дело за издръжка на децата. Тя печели делата и получава за 2 те отрочета някаква мизерна издръжка която нестига да се плати дори яслата и детската градина на децата. Вече е на 20 ,а изглежда като на 35 ,защото работи на 3 работи едновременно (няма завършено средно образование) , плаща наеми,ток,вода,парно....

***Спирам тука ,че много са надъхах нещо ***


:lol: но ще отречете ли ,че няма такава вероятност . :wink:

darkdevil
02-27-2007, 21:27
чесно да ви кажа мен това въопще не ме интерусева да прават каквото искат аз съм на 20 и изобщо не барзам да се женя поне за момента то че и моито гадже е на същатата възраст е друг въпрос те даже са братовчетки то сигурно утре ще скъсаме с нея ако сте прочели другата моя тема в Любов ще знаете за какво става въпрос но да не коментираме тук :) мерси за отговорите ще му кажа как седът нещата а за родителите на момичето никви проблеми просто те и без това са решили да я женат та не вярвам да има проблеми а и не са цигани както някои се изказа :)
ще спра до тук и още един пат мерси за помоща.