PDA

View Full Version : Какво да правя...?



BebcH3t0
02-26-2007, 20:37
ОТ близо година си пиша в skype с едно момче което е мн далеч...от начало всичко вървеше супер...лафчета ала бала..но после нещо се задълбочи.Точно в този период който се опознавахме аз изживявах криза с миналия ми приятел и тогава се държах някак си студено с него(с момчето от skype) но и той не беше кой знай колко мил,защото аз не го предразполагах...Тааа в крайна сметка с миналия ми приятел скъсахме и аз започнах да обръщам повече внимание на въпросното момче от skype.Нещата вървяха мн добре и все още може да се каже че сме в мн добри отношения,но както ви казах той е мн далече и постоянно ми разказва за някой др момичета които му се натискат и му пишат смс-и и т.н.На мен естествено не ми е особено приятно и може би той го прави за да ревнувам,но нз мн ми е кофти...пролетната ваканция има някаква възможност да отида в неговия град и да се видим,но до тогава какво....?Аи ако отида мн ще се притеснявам,защото все пак се познаваме само от един чат...вярно е че си чатим от може би година но...нз.Не очаквам никакви съвети т.н.. единствено искам да ви попитам как да се държа като се видим(ако се видим)и какво да направя за да спре да ми говори за тези момичета без да се стига до скандал,защото ако се скараме той ще си замълчи и може би ще се скараме мн жестоко и няма да си говорим а не искам да се стига до там...;)10x предварително O:)

xixi
02-26-2007, 20:38
ОТ близо година си пиша в skype с едно момче което е мн далеч...от начало всичко вървеше супер...лафчета ала бала..но после нещо се задълбочи.Точно в този период който се опознавахме аз изживявах криза с миналия ми приятел и тогава се държах някак си студено с него(с момчето от skype) но и той не беше кой знай колко мил,защото аз не го предразполагах...Тааа в крайна сметка с миналия ми приятел скъсахме и аз започнах да обръщам повече внимание на въпросното момче от skype.Нещата вървяха мн добре и все още може да се каже че сме в мн добри отношения,но както ви казах той е мн далече и постоянно ми разказва за някой др момичета които му се натискат и му пишат смс-и и т.н.На мен естествено не ми е особено приятно и може би той го прави за да ревнувам,но нз мн ми е кофти...пролетната ваканция има някаква възможност да отида в неговия град и да се видим,но до тогава какво....?Аи ако отида мн ще се притеснявам,защото все пак се познаваме само от един чат...вярно е че си чатим от може би година но...нз.Не очаквам никакви съвети т.н.. единствено искам да ви попитам как да се държа като се видим(ако се видим)и какво да направя за да спре да ми говори за тези момичета без да се стига до скандал,защото ако се скараме той ще си замълчи и може би ще се скараме мн жестоко и няма да си говорим а не искам да се стига до там...;)10x предварително O:)
Както казва един мой приятел "самоубииството винаги е решение"

Lost_Kiss
02-26-2007, 20:42
ОТ близо година си пиша в skype с едно момче което е мн далеч...от начало всичко вървеше супер...лафчета ала бала..но после нещо се задълбочи.Точно в този период който се опознавахме аз изживявах криза с миналия ми приятел и тогава се държах някак си студено с него(с момчето от skype) но и той не беше кой знай колко мил,защото аз не го предразполагах...Тааа в крайна сметка с миналия ми приятел скъсахме и аз започнах да обръщам повече внимание на въпросното момче от skype.Нещата вървяха мн добре и все още може да се каже че сме в мн добри отношения,но както ви казах той е мн далече и постоянно ми разказва за някой др момичета които му се натискат и му пишат смс-и и т.н.На мен естествено не ми е особено приятно и може би той го прави за да ревнувам,но нз мн ми е кофти...пролетната ваканция има някаква възможност да отида в неговия град и да се видим,но до тогава какво....?Аи ако отида мн ще се притеснявам,защото все пак се познаваме само от един чат...вярно е че си чатим от може би година но...нз.Не очаквам никакви съвети т.н.. единствено искам да ви попитам как да се държа като се видим(ако се видим)и какво да направя за да спре да ми говори за тези момичета без да се стига до скандал,защото ако се скараме той ще си замълчи и може би ще се скараме мн жестоко и няма да си говорим а не искам да се стига до там...;)10x предварително O:)

Emi druj se taka kakto si se durji6 po princip s nego...Prez cqloto vreme si povtarqi 4e s tova m si 4atiti ot godina i nqma kwo da te e sram.... :)Pak i toi sam 6te te predrazpoloje... spoko :)Ti parvo iz4akai da doide proletnata vakanciq i togava milsi kakwo 6te my kaje6 kak da se darji6 i t.n.

ND4SPD_f
02-26-2007, 20:45
amii pri polojeni e4e si pi6ete ot pove4e ot godina nqma ot kakvo da se pritesnqva6.trqaa da se darji6 normalno i vs 6te e ok.

divo_kotence
02-27-2007, 05:56
Разбирам какво ти е...и аз съм в някво такова положение...и аз си лафя с едно момче което не е от моя град...и чесно казано доста хлътнах по него,разбира се и той не е безразличем към чувствата ми...сега сме решили той да дойде пролетната ваканция при мен,а аз ще ходя лятната при него...и аз наистина се чудя как ще е като се видим,но се надявам сичко да е ок....просто мисли положителни неща,как ще се забавлявате а/у...и най-важното бъди себе си ;)

koalka
02-27-2007, 06:22
И като отидеш на слещата какво?След няколко дни пак ще трябва да си заминаеш и може би нещата ще приключат.Осмисли ситуацията. :wink:

iiirish
02-27-2007, 06:48
ако го предупредиш да не ти говори повече за момичета, все едно му казваш "харесвам те"! помисли си добре дали изобщо той трябва да знае това и дали ти най-вече наистина изпитваш нещо към него или е само приятелството, което ви свързва.
а ако се видите се дръж нормално. все пак го виждаш за първи път, радвай се, че ти се е отдала възможност да се запознаете лично, но не прекрачвай прага на нормалните и чисто приятелски взаимоотношения! ще е много глупаво от твоя страна ако му се хвърлиш на врата още при първата ви визуална среща!

Gravity^of^love
02-27-2007, 07:16
хехе била съм в такова положение..само дето при мен си чатехме 5 месеца в Skype и си говорехме по поне 3-4 часа на ден и после се видяхме на морето..иии още сме си много близки..както и преди споделяме абс всичко един с друг и..де да знам..преди да се видим и аз съм му говорила за момчета и той на мен за приятелката му тогавашната..даже така да се каже беше с мен когато момчето моето най-много сам обичах ми каза че иска да е пак с мене но тва е друга тема..знаех че му е гадно да говоря за него но тва ми най-добрия приятел..(виж подписа :lol: ) и..не бях сигурна август като идем на море как ще станат нещата..и бях доста притеснена обаче..ето как протече всичко..обадих му се (телефоните си ги имахме вече) и му казах да дойде пред моя хотел..и нало той беше с едно друго момче което цитирам "иска да види нашата среща"..понеже мн хора знаеха за морето и аз бях причината да навие цялата си компания да ходят на същото място като нас..иии седя си аз отявн пред хотела..(бях се барнала с една тениска мн яка и дънки и слънчеви очила..абе супер бях :D ) на една маса и го гледам идва нали ..и то ми беше едно супер весело обаче същевременно незнаех как да се държа..и само нали ходя към него и едно като на филм си вдигам очилата на главата ми и той само гледа ...гледа...гледа...и нищо не можа да каже \:D/ ии мен само тва ми и трябваше и поемам аз нещата..хехе мн яко беше..голям смях и така..Skype-а се превърна в реалност :D ...просто бях себе си и той такава ме познаваше :) и цялото море беше супер ... даже сега често си спомняме разни случки и е яко..
Вижте се..контакта очи в очи има достатъчно голямо значение за да се пренебрегва.. не се притеснявай всичко ще мине супер :) Успех!

Insatiable
02-27-2007, 14:03
koalka горе много добре го каза
И аз мисля, че няма смисъл от такива "чат-връзки" ... и дори да стане нещо м/у вас като се видите какво? как ще продължавате да се виждате? Той ще продължи да те дразни с това коя къв смс му е пратила и коя му се е натискала, а на теб ще ти е гадно :) Няма смисъл...

{sweet4e}
02-27-2007, 14:12
Тия връзки от далечни разстояния са мн гадна работа.И ако трябва да бъдем честни по-добре да не се виждате,защото после може да нямате тази възможност да сте заедно.Ще стане много кофти за теб ако хлътнеш.А относно държанието ти-дръж се най-обикновено,гледай да го впечатлиш и така сам ще спре да ти говори за другите момичета

Пен4о3
02-27-2007, 14:29
Ами харесвам еднк моми4е и нз как да и го кажа!
Ако можете ми помогнете ПЛС ... Тя е от Моя клас...
И я харесвам от най малко 2 години ...
Нз как да и го кажа шото да не са издъня :) ...
Който може да ми хелпне ПЛС!