PDA

View Full Version : Ученически съвет



EvilBrunette
02-26-2007, 20:46
Така. В моето даскало щели да правят някакъв ученически съвет, който да решава какви мероприятия да се провеждат. Надявам се това да разнообрази малко скуката. :wink: По случайност може и аз да съм в този съвет, но нямам никакви идеи, които да предложа. Сигурно и във вашите училища има нещо такова. Ще съм Ви благодарна да ми споделите какво организират при Вас. 10х предварително O:)

ND4SPD_f
02-26-2007, 20:49
ami pri nas se svikva takuv suvet i se obsujdat problemite v razli4nite klasove.no ina4e se prie naskoro i ideq za raznoobrazqvane na sportovete-t.e prieha se novi idei za tva,koeto moje da se trenira i e takiva gluposti.a ina4e ima i za diskoteki,ekskurzii i tn

krisi_pisi
02-26-2007, 20:52
Дам...и ние имаме и аз съм в него за мое голямо съжаление ....ами в него обсъждаме интересите на нашите съученици , сипове, зипове организираме, състезания, дори и собствени олимпияди,състезания между класовете за наи добра стая,за наи добри оценки през изминалата седмица, концерти , представления със това се занимаваме :)

ND4SPD_f
02-26-2007, 20:56
Дам...и ние имаме и аз съм в него за мое голямо съжаление ....ами в него обсъждаме интересите на нашите съученици , сипове, зипове организираме, състезания, дори и собствени олимпияди,състезания между класовете за наи добра стая,за наи добри оценки през изминалата седмица, концерти , представления със това се занимаваме :) nie do takiva krainosti o6te ne sme stignali i slava bogy [-o<

krisi_pisi
02-26-2007, 21:06
Има време за всичко :lol: ND4SPD_f :wink:

sexy_anji_
02-26-2007, 22:04
в Попово са си правили бал с костюми в салона, можете да организирате мачове по разилчни спортове, тея с рисунките и есетата са не особенно интересни, но пък един мач с готини отбори винаги привлича особенно много публика :arrow: раздвижва обстановката.

abstraction
02-27-2007, 06:15
купони със и без случай(най-ефектните разбира се са за св. валентин), ученически вестник, разни анкети, спортни състезания, благотворителна дейност.
общо взето това обсъждат на съветите в училището ми.

teenkopele
02-27-2007, 06:25
В даскалото, в което съм в момента, много често се организират турнири по различни спортове. :wink: