PDA

View Full Version : Еми кфо ви ебе вас!!!



Помислете си
02-27-2007, 08:20
Значи нов съм тук и има интересни теми за четене,но когато някой каже "Аз съм на 12 и правих секс" и от там се обади друг "АА браво на тебе не си ли мн малка"и други нападки!!!ДОбре ако искам ше го направя и на 10 живота си е мой и аз ще диктувам собствените си правила.Омръзна ми от хора,който без съмнение вече са зрели на по 20-21 год и са го направили на 18 и на тях това,че някой го е направил преди тях им се струва странно и неетично!Всички хора са различни едни почват да излизат от по-рано на кафета и дискотеки,а други почват от по-късна възраст.Просто тези напатки са глупави.Извинявам се за дългата тема дано никой не се обиди от написаното все пак НЕ е написано с такава цел :roll:

Violenza
02-27-2007, 08:30
Да, но после някоя на 12 като забременее какво става?!
А и са прекалено малки за секс на 12...айде 14 поне звучи по приемливо.
Ама те нали искат да са големи...
За мен всичко опира до възпитанието.
Ако това дете родителите му обръщат достатъчно внимание,
следят това как се учи и т.н. то няма да стане такова!
А има някои дет си заебават децата и изобщо не се грижат за тях... и това са резултатите!
Те си мислят, че ще са много яки като се обличат с къси поли, гримират се и т.н. но е смешно да видиш момиче 5 клас нагримирано!
Лично в моето училище има момичета от 5 клас, които ходят с токчета! Е това какво е?!
К'ви са тия майки са тръгнали тия деца да ги правят на...
И тия малките вече са с едно самочувствие и се имат за много големите... Точно от такива стават курвите...
Все пак не си мислете, че едно момиче като го направи на 14-15 веднага е курва и иска да ебе сичко кфот види...
И някои беше казал точно това, че не го ебе и веднага го обвиниха, че заради такива като него сме така... но не е така!
И да - и мен изобщо не ме интересува кой на колко ще се оправя... Няма как да им влеем мозък в главата!
Това би трябвало да го направят родителите им... но за жалост повечето не се и опитват...

gabbybon
02-27-2007, 08:34
Lady Death написа:
Да, но после някоя на 12 като забременее какво става?!
А и са прекалено малки за секс на 12...айде 14 поне звучи по приемливо.
Ама те нали искат да са големи...
За мен всичко опира до възпитанието.
Ако това дете родителите му обръщат достатъчно внимание.
Следят това как се учи и т.н. то няма да стане такова!
А има някои дет си заебават децата и изобщо не се грижат за тях... и това са резултатите!
Те си мислят, че ще са много яки като се обличат с къси поли, гримират се и т.н. но е смешно да видиш момиче 5 клас нагримирано!
Лично в моето училище има момичета от 5 клас, които ходят с токчета! Е това какво е?!
К'ви са тия майки са тръгнали тия деца да ги правят на...
И тия малките вече са с едно самочувствие и се имат за много големите.
И точно от такива стават курвите...
И все пак не си мислете, че едно момиче като го направи на 14-15 веднага е курва и иска да ебе сичко кфот види...
И някои беше казал точно това, че не го ебе и веднага го обвиниха, че заради такива като него сме така... но не е така!
И да - и мен изобщо не ме интересува кой на колко ще се оправя... Няма как да им влеем мозък в главата!
Това би трябвало да го направят родите им... но за жалост повечето не се и опитват...


Потвърждавам!!!Напълно си права :wink:

RoyTheReaper
02-27-2007, 08:46
На 12 организма не е готов физически и психически за секс. Това нещо крие толкова рискове, които само по-зрял мозък може да осъзнае. Естествено, че ако искаш може и на 10 да го направиш, но е крайно нежелателно и рисковано. Просто това не е лапешка работа.

Друг е въпроса, че повечето такива теми са ебавка. Мотива за 12-годишната курва е доста експлоатиран от спамерите.

techCandy
02-27-2007, 09:21
На 12 организма не е готов физически и психически за секс. Това нещо крие толкова рискове, които само по-зрял мозък може да осъзнае. Естествено, че ако искаш може и на 10 да го направиш, но е крайно нежелателно и рисковано. Просто това не е лапешка работа.

Друг е въпроса, че повечето такива теми са ебавка. Мотива за 12-годишната курва е доста експлоатиран от спамерите.

Не само това, че тялото ти нито физически, нито психически е готово за
подобно нещо, но тряя да ти кажа също....ти кво си въобразяваш всъщност?!? Че някой на 10- 12 има живот и даже разполага с него, мислиш, че някой на 10- 12 може да мисля, да отговаря за постъпките и са да поема отговорнста си? Та те тея малки мухали, дори кучето не си развеждат навънка, за ква отговорност говорим и за къв собствен живот, като си живеят на топличко при мама и тате, които им бутат парички, сервират им вечерята и изпъляват всичките им идиотски капризи и прищявки? Разполагат със собствен живот, ха! Don't be ridiculous [-(

02-27-2007, 09:32
Значи нов съм тук и има интересни теми за четене,но когато някой каже "Аз съм на 12 и правих секс" и от там се обади друг "АА браво на тебе не си ли мн малка"и други нападки!!!ДОбре ако искам ше го направя и на 10 живота си е мой и аз ще диктувам собствените си правила.Омръзна ми от хора,който без съмнение вече са зрели на по 20-21 год и са го направили на 18 и на тях това,че някой го е направил преди тях им се струва странно и неетично!Всички хора са различни едни почват да излизат от по-рано на кафета и дискотеки,а други почват от по-късна възраст.Просто тези напатки са глупави.Извинявам се за дългата тема дано никой не се обиди от написаното все пак НЕ е написано с такава цел :roll:
emi to4no kakto si e tqhna rabota koga da se ebat taka si e i moq rabota kvo i na koi 6te pi6a taka 4e mlukni gospodin ''Pomislete si"
adios zadnik :smt098

02-27-2007, 09:35
Не само това, че тялото ти нито физически, нито психически е готово за
подобно нещо, но тряя да ти кажа също....ти кво си въобразяваш всъщност?!? Че някой на 10- 12 има живот и даже разполага с него, мислиш, че някой на 10- 12 може да мисля, да отговаря за постъпките и са да поема отговорнста си? Та те тея малки мухали, дори кучето не си развеждат навънка, за ква отговорност говорим и за къв собствен живот, като си живеят на топличко при мама и тате, които им бутат парички, сервират им вечерята и изпъляват всичките им идиотски капризи и прищявки? Разполагат със собствен живот, ха! Don't be ridiculous

napulno podrkrepqm

ne moje da si dete na 10-12 4e i daje na 14 i da moje6 ve4e sam da sa opravq6 v jivota i da poema6 otgovornost za ne6to

kukli4ka__
02-27-2007, 10:08
те тука са като коне с капаци ужас като не са опитали нещо и то веднага е грешно,неетично,неморално, олно,курвенско и т.н.
просто нямам думи и тръгнали да дават мнения......

moncho
02-27-2007, 10:14
Една пикла на 10-12 каква сексулна култура има и кво правим като забременее да роди на 11 или пък аборт на 12 ????? Кое му е правилното не виждам че те са деца кои нормален ще прави секс с едно дете... педофили...че то си е подсъдимо
Тъпо е ](*,) ](*,) ](*,)

kukli4ka__
02-27-2007, 10:25
moncho
съгласна съм донякъде с теб и с останалите обаче аз правих секс на 13г досега не е имало гафовенапълно трезво съм мислела тогава,както и сега
друг е въпроса че форумците мислят всичко за извратено,гнусно и др,
къв секс правят и аз незнам ''много компетентните''

moncho
02-27-2007, 10:28
moncho
съгласна съм донякъде с теб и с останалите обаче аз правих секс на 13г досега не е имало гафовенапълно трезво съм мислела тогава,както и сега
друг е въпроса че форумците мислят всичко за извратено,гнусно и др,
къв секс правят и аз незнам ''много компетентните''
Не мисля че на 13 си мислила толкова трезво и си била толкова компетентна
"друг е въпроса че форумците мислят всичко за извратено,гнусно и др"
Няма извратени неща в секса стига да е кеф и на двамата

RoyTheReaper
02-27-2007, 10:31
moncho
съгласна съм донякъде с теб и с останалите обаче аз правих секс на 13г досега не е имало гафовенапълно трезво съм мислела тогава,както и сега
друг е въпроса че форумците мислят всичко за извратено,гнусно и др,
къв секс правят и аз незнам ''много компетентните''

Това, че не е имало гафове, е по-скоро случайност.

koalka
02-27-2007, 11:17
Тази тема е дискутирана доста пъти във форума и се стига до извода, че на 12 да правиш секс си малък!И ние не казваме какво да правят, а те обикновено ни питат в темите"готова ли съм за секс?" или нещо от сорта, така че това им го говори на тях.

TreeHill
02-27-2007, 11:26
На 12 организма не е готов физически и психически за секс. Това нещо крие толкова рискове, които само по-зрял мозък може да осъзнае. Естествено, че ако искаш може и на 10 да го направиш, но е крайно нежелателно и рисковано. Просто това не е лапешка работа.

Друг е въпроса, че повечето такива теми са ебавка. Мотива за 12-годишната курва е доста експлоатиран от спамерите.

Не само това, че тялото ти нито физически, нито психически е готово за
подобно нещо, но тряя да ти кажа също....ти кво си въобразяваш всъщност?!? Че някой на 10- 12 има живот и даже разполага с него, мислиш, че някой на 10- 12 може да мисля, да отговаря за постъпките и са да поема отговорнста си? Та те тея малки мухали, дори кучето не си развеждат навънка, за ква отговорност говорим и за къв собствен живот, като си живеят на топличко при мама и тате, които им бутат парички, сервират им вечерята и изпъляват всичките им идиотски капризи и прищявки? Разполагат със собствен живот, ха! Don't be ridiculous [-(

sweet_rapture
02-27-2007, 11:31
Не само това, че тялото ти нито физически, нито психически е готово за
подобно нещо, но тряя да ти кажа също....ти кво си въобразяваш всъщност?!? Че някой на 10- 12 има живот и даже разполага с него, мислиш, че някой на 10- 12 може да мисля, да отговаря за постъпките и са да поема отговорнста си? Та те тея малки мухали, дори кучето не си развеждат навънка, за ква отговорност говорим и за къв собствен живот, като си живеят на топличко при мама и тате, които им бутат парички, сервират им вечерята и изпъляват всичките им идиотски капризи и прищявки? Разполагат със собствен живот, ха! Don't be ridiculous
Vij kakvo,ako si misli6 4e vsi4ki deca na 12 sa razglezeni ligli (i ligliovci),mng se laje6!!!!Ima deca,koito na tolkova godini imat mng pove4e akal v glavite ot mnogo 15-16godi6ni.4e im e super rano za sex-taka e ,no tova ne zna4i 4e ne sa zreli i otgovorni!
P.S.estestveno 4e nqamam pedvid vsi4ki(ima i golemi lai*na ](*,)

malka_sladuranka
02-27-2007, 11:48
Тук хората идват за съвет. Пишат темата и очакват коментари. Е, всеки казва своята гледна точка, освен това критиките са полезни. Не мисля, че една забележка, поставена на място е излишна.

02-27-2007, 14:06
na 10 11 12 13 4e do 14 mislq 4e si prekaleno maluk za sex 4e na pove4eto momi4eta ne im idva do 12 -13 menzisa ta kamo li za sex da stav vapros mom4eta koito si pozvolqvat da se vazpolzvat ot gluposta na piklite sa za sud(6toto obiknovenno go pravqt s po golemi batkovci)moq priqtelka se izlaga taka toi q obi4a tq go obi4a prezervativa se skasal toi ne i kazal tq na 13 i bremenna i poznaite kvo sledva -ABORT razbira se i ne moje da se znae dali nqma traini uvrejdaniq sled tova ta sik4i malki vnimavaite mn :!:

02-27-2007, 14:55
пък и колкото и нападки да се сипят на някой, толкова и теми има с "бременна съм а съм само на 12,13,14..." така че по хубаво нареждайте яко да ги откажете от секса, а пък те по-късно ще го оценяват ;)

john_kaleka
02-27-2007, 16:33
tctctctctct!No coment

BloodSoul
02-27-2007, 16:36
Значи нов съм тук и има интересни теми за четене,но когато някой каже "Аз съм на 12 и правих секс" и от там се обади друг "АА браво на тебе не си ли мн малка"и други нападки!!!ДОбре ако искам ше го направя и на 10 живота си е мой и аз ще диктувам собствените си правила.Омръзна ми от хора,който без съмнение вече са зрели на по 20-21 год и са го направили на 18 и на тях това,че някой го е направил преди тях им се струва странно и неетично!Всички хора са различни едни почват да излизат от по-рано на кафета и дискотеки,а други почват от по-късна възраст.Просто тези напатки са глупави.Извинявам се за дългата тема дано никой не се обиди от написаното все пак НЕ е написано с такава цел :roll: Като си е тяхна работа да не я споделят из форумите. А ти нямаш ли си друга работа вместо да пишеш глупости?