PDA

View Full Version : Manhattan Антибактериалния фон дьо тен



varna_girl4ee
02-27-2007, 11:23
Така искам да ви попитам за Manhattan Антибактериалния фон дьо тен!
Аз имам проблемно лице и искам да зная дали от него ще ми се появят още пъпки,дали има добро покритие и дали седи мн изкуствено!

И нали цената му е 9 лв и е в една синя тубичка
И само ще помоля без глупави лекции от сорта не си слагай и тн :-$
Благодаря предварително

positive
02-27-2007, 13:25
polzvala sum samo antibakterialna pudra na manhatun i ne vredi osobeno no i ne pomaga po vajno e kakvo 6te sloji6 predi fondutena za osnova

summer_summer
02-27-2007, 15:17
az li4no fon diu tena ne sam go polzvala oba4e mn ot drugite produkti na firmata i sam dovolna ot tqh .... ne vqrvam da ti navredi samo 4e trqbva da go sloji6 pravilno

Mimka_sweet
02-27-2007, 16:14
Ами аз имам такъв и да ти кажа не е много добър....смисъл някво много плътно и изкуствено седи и за това не си слагам от него :smt011

Allthatshewant
02-27-2007, 17:42
В момента използвам точно такъв и съм много доволна мен също ме тревожиха тези неща но няма никакъв отрицателен ефект е поне при мен .. все пак зависи от кожата и до колко тя е чувствителна .. аз лично съм много доволна колкото до това как изглежда си права в синя тубичка е и аз си го купих за 8,50лв :wink:

Lorraine
02-28-2007, 12:06
Ползвам го и съм доволна :)

BloodSoul
03-01-2007, 15:49
Не харесвам фон дю тените. Никога не съм използвала, + че ми е много светла кожата и ако трябва да си търся... А и доколкото знам се слага такова нещо, което е вечер и има силни светлини, не за щяло и нещяло. Защото запушва порите на кожата!

Lorraine
03-03-2007, 09:29
Не харесвам фон дю тените. Никога не съм използвала, + че ми е много светла кожата и ако трябва да си търся... А и доколкото знам се слага такова нещо, което е вечер и има силни светлини, не за щяло и нещяло. Защото запушва порите на кожата!Дам,наистина запушва порите,но също така прикрива пъпчици,точици и такива неща и то добре(е зависи от марката де..)Специално на Manhattan моя е с ванилия,понеже и моята кожа е много светла и си отива перфектно! \:D/

Atika
03-03-2007, 09:58
i az ot dosta vreme go polzvam i sam dovolna + tova e i na normalna cena ..