PDA

View Full Version : продължение на тема...



xixi педераcче
02-27-2007, 13:38
мазно малко гейче родено от два полубезмозъчни зомбирани наркомана призовани от бога на безмозъчността и безграничната величественост съвсем случайно чифтосали се в някоя кофа преди или след някоя друга улична мачка да направи същото... пръкнало се изчадие с една дума в речника - "идеот", смятащо се за по-умен от другите.и щото е по-умен кисне с тъпите от форума вместо да отиде да се забавлява с приятели...но едва ли има такива.
АБЕ РЕТАРД,ХВАНИ СИ ПРИЯТЕЛКА И СТИГА СИ ПЪЛНИЛ ФОРУМА С ДЕТСКИТЕ ТИ ГЛУПОСТИ, ок ?

хiхi
02-27-2007, 13:42
Ок,прави сте осъзнах че никога не съм си имал приятелка... и как ще си имам,нали аз съм толкова по-възвишен?усещам че мозъка ми ще се пръсне от мисловни процеси и идеи достойни единствено за един форум посветен на любовта...извинявам се на всички и очаквам да ми простите за това че съм безмозъчен а се мисля за обратното.днес едни батковци ми набиха шамарите като им казах че идвам от друга планета,и дефектната гънка в и без това кривия ми мозък се изправи и започнах отново да мисля нормално като обикновен нормален пубер а не като Волтрон.
мисля,че трябва да си намеря приятелка за да не остана цял живот девствено идеотче. ](*,)

Shmatko
02-27-2007, 14:10
Ок,прави сте осъзнах че никога не съм си имал приятелка... и как ще си имам,нали аз съм толкова по-възвишен?усещам че мозъка ми ще се пръсне от мисловни процеси и идеи достойни единствено за един форум посветен на любовта...извинявам се на всички и очаквам да ми простите за това че съм безмозъчен а се мисля за обратното.днес едни батковци ми набиха шамарите като им казах че идвам от друга планета,и дефектната гънка в и без това кривия ми мозък се изправи и започнах отново да мисля нормално като обикновен нормален пубер а не като Волтрон.
мисля,че трябва да си намеря приятелка за да не остана цял живот девствено идеотче. ](*,)
Пич нищо ти няма, дори ти се кефя. :mrgreen:

хiхi
02-27-2007, 14:18
Ок,прави сте осъзнах че никога не съм си имал приятелка... и как ще си имам,нали аз съм толкова по-възвишен?усещам че мозъка ми ще се пръсне от мисловни процеси и идеи достойни единствено за един форум посветен на любовта...извинявам се на всички и очаквам да ми простите за това че съм безмозъчен а се мисля за обратното.днес едни батковци ми набиха шамарите като им казах че идвам от друга планета,и дефектната гънка в и без това кривия ми мозък се изправи и започнах отново да мисля нормално като обикновен нормален пубер а не като Волтрон.
мисля,че трябва да си намеря приятелка за да не остана цял живот девствено идеотче. ](*,)
Пич нищо ти няма, дори ти се кефя. :mrgreen:
Ох радвам се просто вече не знам не искам да ме мразите..... мерси много приятели :(

alkobalko
02-27-2007, 16:01
т. 11 от Правилника!