PDA

View Full Version : Идеалната мадама с която бихте се...



Shmatko
02-27-2007, 14:05
... обвързали за по-дълго #-o
Ся що за по-дълго, ми щот не си падам по късите ралти за т'ва. :wink:
Аре пускам ви анкетка, че сте големи мързели!
Аз лично не мога да си я представя, но знам какви качества трябва да притежава.
Естествено, че човек си вади 1-вите впечатления за някой от визията. Определено не държа на нея, но не може на нищо да не прилича. Би било хубаво да има някакъв чар, да се е облича нормално, а не с тежък грим и дрешки тип: Искам да се забелязвам!!!
Характер...? Мила, нежна, спокойна, искрена. К'во ме дразни: да говори високо, да бъде центърът на внимание, да има много приятели мъже, да се заиграва нонстоп с разни мъжлета, да не е лигла и да не се глези прекалено, ааа и не обичам да ми се налагат, но се се случва. 8-[
Също да не пуши! Не разбирам хората които си дават парите за да се тровят, както и не ми е приятно да съм около пушачи.
Би било добре да имаме общи интереси, но съм голяма съчма, така че на това не се надявам. Не знам да има жени дето да се интересуват от автомобилен тунинг и всякакви такива свързани с автомобили. Има ама за лъскавата част :lol: . Хубаво е да се има предвид че хобито ми е да си тунинговам автомобила като изработвам, подменям или променявам различни възли и агрегати от него (не е свързано със слагане на лепенки, сини пръскалки и завъмняване на прозорци). Случва ми се да "седя" в гаража или сервиза по 14, 18, 24 часа и на следващия ден да съм като парцал. Жени с такива интереси няма така че тук ще си остана неразбран... :-k
Такам, стига с тва лирическо отклонение.
До тук всичко добре, но да си представиме че и на мен някой ден ми се усмихне щастието и възниква въпросът: Как подяволите да разбера дали се прави на такава каквато не е? Запознавам се с техните естествено! Що ли? Ми тя крушата не пада по-далече от дървото! Е да ама не стаа да отида при баща и майка и да кажа: Абе пич фърлил съм око на щерка ти и искам да ви проуча що за хора сте. Тогава вариант Б, хората пак са го казали: Каквито са ти приятелите такъв си и ти. Запознавам се с най-близките и приятели. Не остава много скрито покрито. Не може най-добра и приятелка на пример да е ебем ти и крувата, а тя наща света вода не пита. O:)
Конкретно за моя случай няма да е зле техните да са добре финансово за да не се чувства момичето като просякинче или да не е няква супер киндаджийка (не че бих я върнал де :-D ). Нямам навика да се изхвърлям и да се правя на велик, но е добре да сме що годе на една черга, иначе малко кофти понякога. :-k
Друго... Ааа да за възраст. Между 15-19 години. Дори тия на 19 ми идват малко дъртички вече пък на 15 лекинко не можеме да намериме общ език, но както обичам да казвам: Знае ли се, знае ли се? :mrgreen:

Написаното по горе е за идеалния случай, идеални хора няма така, че съм правил и компромиси от които съм си патил в последствие.

Обречен съм на вечна самота нали? :?

Сега е ваш ред! \:D/

П.С. От София съм на 22 години без много малко :smt112

Valar
02-27-2007, 15:18
Аз съм по скромен!И към визия и към интелект.

Shmatko
02-27-2007, 16:15
Абе да си призная. Забравих една много голяма подробност. :-D
Ако ще да притежава сички тия качества много мраза космати жени. 8-[
Няма проблеми да има тук таме някой косъм, нито държа да е цялата оскубана ама да не е по-окосмена от мене (не че имам много косми). Такива жени съм виждал, че Пеко Войвода пасти да яде. То не са мустаци, то не са бакмбарти, направо за бръснача си плачат ама как да им го каже човек.. :-#
Абе женски горилки... :smt009

Dissenter
02-28-2007, 09:19
Идеалната вече си я имам.Иначе не си падам по някакви надути курвета.А и тва за вълнестите представители на нежния пол ми хареса :smt005

He3aBuCuM
02-28-2007, 09:33
Имам това, което искам, но ще го загубя !!! :smt010 :smt010 :smt010

Mike-Jones
02-28-2007, 09:34
abe priqtelio kato vidqx kolko si pisal :) xax :p i se otkazax po temata zeme da me otkajesh ot 4eteneto :) ..........

Gravity^of^love
02-28-2007, 09:49
човек тебе леко малко ти хлопа..не можеш да искаш идеалното момиче за теб..да не е к**** , да не е лигла, да има пари ама да не се облича като да я забелязват..е това не може тъй като такъв е живота..имаш пари - позволяваш си по-добър живот :arrow: по-хубави дрешки..а има дизайнери които правят мн изчанчени дрехи...така че тук малко си противоречиш..аз ако почна да ти изреждам какво момче искам до себе си може да си помислиш че сам леко недобре с главния но ето за пример някои по основни нещица: да има хубави очи и хубави ръце, да не е нахакан, да не ми говори на селски (прекалено), да ме уважава, да е забавен, да се интересува от Формула 1, са ме слуша (нещо което нито едно момче не може да прави), да не пие като смок, да не друса, да не иска ръка, врат и прасец по 40см!, да не е женкар, да слуша всякаква музика, да гледа на момичето като на човек не като на секс-играчка...и още мноооого мноого..така че шанса това да се намери в есно момче толкова голям колкото и ти да намериш идеалното момиче..тоест близак до 10-те %-та...но все пак Успех!

positive
02-28-2007, 10:16
leelel gorkite nie momi4etata

Octofunk
02-28-2007, 11:35
Пич, жена която да отговаря на всичките характеристики които си написал НЕ съществува! Иначе по темата, еми гласувах за златната среда защото не обичам момичето да няма никакво самочувствие но пък не обичам и да е надута до пръсване... Трябва да си знае цената и това е хехе

xixi
02-28-2007, 20:31
Колко интересно сички си падат по слабохарактерни...

Shmatko
02-28-2007, 20:38
човек тебе леко малко ти хлопа..не можеш да искаш идеалното момиче за теб..да не е к**** , да не е лигла, да има пари ама да не се облича като да я забелязват..е това не може тъй като такъв е живота..имаш пари - позволяваш си по-добър живот :arrow: по-хубави дрешки..а има дизайнери които правят мн изчанчени дрехи...така че тук малко си противоречиш..аз ако почна да ти изреждам какво момче искам до себе си може да си помислиш че сам леко недобре с главния но ето за пример някои по основни нещица: да има хубави очи и хубави ръце, да не е нахакан, да не ми говори на селски (прекалено), да ме уважава, да е забавен, да се интересува от Формула 1, са ме слуша (нещо което нито едно момче не може да прави), да не пие като смок, да не друса, да не иска ръка, врат и прасец по 40см!, да не е женкар, да слуша всякаква музика, да гледа на момичето като на човек не като на секс-играчка...и още мноооого мноого..така че шанса това да се намери в есно момче толкова голям колкото и ти да намериш идеалното момиче..тоест близак до 10-те %-та...но все пак Успех!

Начи написах, че допускам компромиси в допустими граници щот такова моме знам че няя.

Няма да го повярваш, но аз отговарям 100% на това което си написала, само жалко, че си в Монтана иначе щях да те поканя на срещичка ако преминеш дори през няколко от цедките. :smt016
П.С. Под дрешки които привличат погледи са разните му прекалено разголени полички, блузки, роклички и разните им там вариации. :smt005

Shmatko
02-28-2007, 20:39
Колко интересно сички си падат по слабохарактерни...

Ко разбираш под слабохарактерни млади ми момко? :-k

ThePainIsReaL
02-28-2007, 20:41
leelel gorkite nie momi4etata

Абе .. не е точно така , щото и ние имаме супер много изисквания . И така нито те ни харесват , нито ние тях . Летвата трябва да се свали малко . :roll:

xixi
02-28-2007, 20:45
Колко интересно сички си падат по слабохарактерни...

Ко разбираш под слабохарактерни млади ми момко? :-k
със слаб характер ^^

Shmatko
02-28-2007, 21:10
Колко интересно сички си падат по слабохарактерни...

Ко разбираш под слабохарактерни млади ми момко? :-k
със слаб характер ^^
Е хубу де и как го разбра? :-D

Ekita
02-28-2007, 21:56
Бтв,хихи е много прав.Всичките търсите някаква домашна подметка,която да отговаря на всичките ви изисквания,да не се надува,да не се лигави,да няма мнение по въпроса и да се облича според вашия вкус...Абсолютно безхарактерно същество.Айде замислете се сега дали има най-малкия шанс да се влюбите в такова същество.
Да понякога съм надута,да понякога се правя на интересна,да понякога се лигавя повече от необходимото,споря,макар да знам,че не съм права,преструвам се,че съм нахакана,когато най-малко съм,и какво?Това значи,че нямам право да бъда обичана ли?Всеки един от вас многознайковци е такъв и то в доста моменти от живота си.И понеже съм кака на повечето,приемете един приятелски съвет-предствите ви никога,ама никога няма да се оправдаят.Просто всеки е твърде разнолик,променлив,податли в на настроения.Приемете го!Приемете човека до себе си,такъв, какъвто е,а не такъв ,какъвто го искате да бъде.Няма нищо по-хубаво,от това,че сме различни и че можем да се изненадваме всеки ден,а не да се вписваме в предстваите и разбиранията и очакванията на човека до нас.

Пи
02-28-2007, 22:07
Бтв,хихи е много прав.Всичките търсите някаква домашна подметка,която да отговаря на всичките ви изисквания,да не се надува,да не се лигави,да няма мнение по въпроса и да се облича според вашия вкус...Абсолютно безхарактерно същество.Айде замислете се сега дали има най-малкия шанс да се влюбите в такова същество.
Да понякога съм надута,да понякога се правя на интересна,да понякога се лигавя повече от необходимото,споря,макар да знам,че не съм права,преструвам се,че съм нахакана,когато най-малко съм,и какво?Това значи,че нямам право да бъда обичана ли?Всеки един от вас многознайковци е такъв и то в доста моменти от живота си.И понеже съм кака на повечето,приемете един приятелски съвет-предствите ви никога,ама никога няма да се оправдаят.Просто всеки е твърде разнолик,променлив,податли в на настроения.Приемете го!Приемете човека до себе си,такъв, какъвто е,а не такъв ,какъвто го искате да бъде.Няма нищо по-хубаво,от това,че сме различни и че можем да се изненадваме всеки ден,а не да се вписваме в предстваите и разбиранията и очакванията на човека до нас.




Много си права подкрепям мнението ти :)

bibonka
03-01-2007, 10:24
Mislq che namerih perfektniq myj za sebe si,koito se interesyva ot tuning i mrazi prekaleno ligavite :)
A btw zashto jena da ne se interesyva ot koli i tuning ? ne moga da razbera ... kfo e tfa mnenie za jenite ... nie mojem da se interesyvame ot vsichko kato se pochne ot pc igri i se stigne do koli i motori... ne sa ni samo drehi i grimove v glavata ... nito pyk se interesyvame koi kfa kola kara... deba omryzna mi da slagate vsichki pod obsht znamenatel ... ne razbrahte li,jenata iska razbirane,dovierie,podkrepa,leki jestove i dymi na lubov ( est ne v nachaloto na vryzkata )
A kolkoto do avtora ... priatelite i roditelite ne vinagi sa kato gajeto ... horata sa razlichni,s razlichni razbiraniq i razlichni interesi ... kak vseki e razlichen po vynshnost taka sme razlichni i po harakter .. ne mojesh da tvyrdish jenite sa kyrvi ( ne samo ti no i drygite myje ) ,zashtoto vseki e sam za sebe si ...
predstavi si zapoznavash se s perfektnoto momiche ... viziq i harakter,no priatelkata i e prostitytka ? kfo shte napravish ? shte q skysash shtoto shtom priatelkata i e prostitytka znachi i tq trqbva zadyljitelno da byde ... emi sorry ma si napravi sam izvodite ...

assd
03-01-2007, 13:20
да клони към по-скромна, или умерено отворена (в краен случай :Д) щото ако не е направо ще се изпобиеме... щото и аз не съм за подценяване :lol:

Shmatko
03-02-2007, 22:18
Mislq che namerih perfektniq myj za sebe si,koito se interesyva ot tuning i mrazi prekaleno ligavite :)


Глупости, ти ме мразиш. От което съм много горд :-D
Само че ми се върза вчера и не искам да пълниш темата с боклук моля. [-o<

bibonka
03-02-2007, 23:22
Ne,ne te mrazq daje se kefq,che se intereysvash ot tuning ... po temata da dam oshte edno mnenie ... perfektni hora nqma ,no vinagi mojesh da namerish srodnata si dysha i povqrvai mi .. tq shte se poqvi kogato nai malko ochakvash ... klishe no fakt :)
Off ... mir da ima :P

darkdevil
03-03-2007, 01:57
не мисла че има идеален човек секи е различен притежава своите качества,интереси,+ и -,характер,чар и ......... просто трябва да си допадаме :)

Shmatko
03-03-2007, 10:45
не мисла че има идеален човек секи е различен притежава своите качества,интереси,+ и -,характер,чар и ......... просто трябва да си допадаме :)
Аз пък не си допадам с никоя за ся, значи ли че съм хейтър? :-D
Иначе е мъжете се разбирам перфектно ма не ме кефат нещо... :smt019

W3aKn3ss
03-03-2007, 10:50
Обичам надуФки.. ама ги обичам щото след като се запознаят с мен никога не остават същите :-D Колкото до критериите ми.. визия.. достатъчно високо IQ за провеждането на нормален разговор и чувство за хумор :P

Shmatko
03-05-2007, 19:54
ЪП! :-D