PDA

View Full Version : гинекологиен проблем



dancer
02-27-2007, 15:13
Наскоро правих секс за първи път. От тогава съм го правила 4 пъти.Първите 2 пъти не могат особено да се определят като секс защото болеше много.При последните 2 беше по-добре. Той успя да сварши, значи все пак е било секс :wink: това, което ме притеснява в момента е, 4е след 1 път като сядах ме болеше, но мислех, че е от разкъсването на химена. Сега ми се е появила една подутина, която по скоро се усеща, от колкото забелязва.Тя е на ляво от срамните устни на равнището на клитора(надявам се разбрахте нещо от обяснението). Прилича на малко орехче и е само от едната страна. Бях на един гинеколог, който не смятам за добър и след прегледа той ми каза, 4е съм ок но оттогава това нарастна с идването на цикъла ми. Сега чакам да ми свърши и да ида на друг лекар. Но до тогава, абсолютно притеснена, се надявам някой да ми каже нешо по въпроса. Благодаря.

sladoled
02-27-2007, 18:02
Може би е лимфен възел? Както описваш би трябвало да е по-близо до крака, отколкото до срамните устни. И опиши големината по-точно. Може би е по-малко от орех. Иначе щеше да си личи доста. Едва ли е свързано със сексуалния ти живот.
Мисля, че това, което ти е казал лекаря е достатъчно за да си спокойна. Личфните възли често могат да се опипат, особено на мястото, което посочваш.

Alex_f
02-27-2007, 19:59
awe to i az imax podut limfen vazel i kato xodix na lekar toi mi kaza,da xoda da se izsledvam ot kakvo moje da se e podul,no az taka i ne otidox,za6toto toi spadna za nqkolko dni.xm,moje i da sam sbarkala,no ottogava ne se e poqvqval.toi mi se podu nqkolko dni predi da mi doide!neznam i az ot kakvo moje da e!

dancer
02-28-2007, 14:18
Благодаря за отговорите. Прочетох разни неща в интернет и наистина може да е това. Ами големичко е да кажем маслинка. Прочетох обаче, че ако възела е подут близо до гениталиите значи вероятно говори за възпаление на гениталиите. Имам чувството, че организма ми се възпротивява на секс Да, наистина не е на самите полови органи но е достата но близо.

Благодаря още веднъж

XXX_f
02-28-2007, 14:40
може ли да те помоля да дадеш линковете в които си рпочела информацията, защото е хубаво да се знаят тези неща и мен много ме интересува (от обща култура) мерси предварително

dancer
03-01-2007, 08:58
Не съм потребител и нямам право да оставам линкове.нпи6и в гоогъл лимфен вузел и ще ти се появи информация.

AySiToOo
03-03-2007, 20:21
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na lekarq Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo